Charter na Střed.moři - Yacht Team Lubinek

Doporučení na dobré firmy z oboru

Moderátoři: MARIS, Pepa, vilma

AdsBot [Google]
Příspěvky: 0
Registrován: ned říj 25, 2015 1:10 am
Reputace: 0

Charter na Střed.moři - Yacht Team Lubinek

Příspěvekod AdsBot [Google] » úte říj 10, 2006 8:50 pm

Jestli má někdo zájem o příští rok se plavit po Střed.moři,doporučuji bezva chartrovku www.yachtteam.xf.cz .Solidní jednání,loď připravená a bezvadný přístup ke klientovi.Prý budou v Brně.Píšu ze zkušenosti a chci fandům jachtingu doporučit něco dobrého za rozumnou cenu a bezva plachtění.Majto fakt zmáknutý.Pepa
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9328
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » úte říj 10, 2006 9:21 pm

Po prohlédnutí webu a srovnání s mnoha dalšími v branži bych si je asi nevybral :? Možná se pletu a "fakt to maj vymakaný". Trochu mi to připadá jako skrytá reklama. Nebo ne? Dej na sebe kontakt ať tě můžou zájemci vyzpovídat jaké to bylo. Ono to na začátku je vždycky všechno super, ale pak stačí jeden takový "Benda" a prachy jsou fuč.
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » čtv říj 12, 2006 6:14 pm

Musím souhlasit s Liborem. Jediné co stojí za shlédnutí je fotogalerie.
Server bez udání adresy sídla firmy, většina informací na obecné úrovni, v charteru to vypadá, že mají jednu loď a půjčují ji po celém středomoří. By mě zajímalo, jestli mají všude vyřízené charterové licence.:twisted: Taková firma nemůže zajistit zákaznický servis zavedené charterovky se svou básí a 20ti-30ti plavidli.
Já bych jim asi peníze neposílal.... :wink:
Uživatelský avatar
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 7505
Registrován: úte lis 08, 2005 5:21 pm
Reputace: 152
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Denis » ned říj 15, 2006 8:35 pm

Nebol by som tak prísny. Je úplne bežné, že majitelia lodí berú posádky za úplatu a vykrývajú tak vysoké náklady na prevádzku lode,alebo si trochu zarobia, teda pokial nie sú nechutne bohatý. Sú to dobrý námorníci ktorý poznajú dokonale svoju loď, na rozdiel od mnohých čártrových skiprov, ktorý idú na more 3-4 x do roka a vždy na inej lodi.
Rozdiel oproti Bendovi je v tom, že Benda nemá loď, je len sprostredkovatel a tento človek dáva do toho svoj majetok. Majitelia lodí často riskujú viacej ako nájomca lode. Ja by som svoju loď za žiadne prachy cudziemu nedal a ani večšine mojich kamarádov.
Loď ktorú ponúka/giaura/ má vynikajúce plavebné vlastnosti, ale aj tak je to nižšia trieda ako stará Elán 31 a tomu by mala zodpovedať aj cena za prenájom, ale každý sa musí rozhodnúť sám.
Ešte by som odporučil v galérii si všimnúť ako perfektne má priviazanú hlavnú plachtu k ráhnu, aj to niečo povie.
Neviem či to tam rýchlo nedopísali, ale adresa je tam napísaná a aj zápis do obch. registra, ktorý je verejne prístupný.
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » ned říj 15, 2006 9:46 pm

Denis píše:Neviem či to tam rýchlo nedopísali, ale adresa je tam napísaná a aj zápis do obch. registra, ktorý je verejne prístupný.
:D :D :D Dopísali! Aj tu pozvánku na Boat Brno.
Jednak teda nevím, co máš pořád proti "skipperom, ktorí idů na more 3-4x do roka." Už jsi to tu zdůrazňoval několikrát. Ještě minule jsem na to nechtěl reagovat. Ale když nedáš pokoj... Myslíš si, že když jsi na určité, teoreticky třeba slabé úrovni znalostí a zkušeností, že vzít cizí rodinu je velké riziko, ale pro manželku a tvé děti to stačí? Ty můžeš klidně utopit? Já si myslím, že pokud jsi skipper, je jedno koho máš na lodi a vždy musíš mít na paměti pezpečnost posádky a lodě. Nedá se v tom dělat rozdíl.
Co se týká YachtTeamu LUBINEK, tak jsem to nemyslel v tom smyslu, že by měli být špatní jachtaři, nebo nedejbože podvodníci. Psal jsem o absenci adresy (dodáno), podivoval jsem se nad záběrem destinací s jednou lodí a hlavně: psal jsem o zákaznickém servise. Tím myslím to, že loď nebo některá část se může poškodit před předáním, nebo i během plavby. Charterovka disponující celou flotilou má vždycky náhradní loď a dostatečné množství náhradních dílů. Většinou má báse na více místech podél pobřeží a motorový člun, kterým je schopna se dopravit k poškozené lodi a pomoci. Půjčování jedné lodi funguje do té doby, dokud se nic nestane.
Když se podíváš do tabulky Informace o lodi, je tam napsané: "Plujeme (s kpt. nebo bez) na lodích". Nabídka kapitánských služeb je položka zvlášť. Tady usuzuju, že loď lze půjčit i bez kpt. a to už nejde jinak než charterem. Jinak víš, že hrozí zabavení lodě. A víš kolik stojí charterová licence? Pokud to tak není, tak si připočti povinné služby kpt. k již tak vysokému nájmu (jak jsi sám psal) a kde jsme s cenou?
Já v žádném případě nechci tvrdit, že to je špatná společnost. Může to být výborná společnoct. Jen jsem v prvním příspěvku svobodně vyslovil svůj názor a podpořil jej pár mými subjektivními argumenty.

No a kdy nám svěříš své zkušenosti z podzimního Jadranu? Myslel jsem na tebe, když se stratili ti čehůni... :cry:
EDIT: Už vidím, že jsi se rozepsal. :wink:
Uživatelský avatar
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 7505
Registrován: úte lis 08, 2005 5:21 pm
Reputace: 152
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Denis » ned říj 15, 2006 11:08 pm

Ono je to zložité a iste si postrehol, že nie som zástancom papierovania a myslím, že naše legislativy v tejto oblasti sú úzkoprsé. Ale v oblasti profesionálneho pôsobenia by mali pôsobiť profíci a amatéri by mali naozaj voziť len svoje manželky a deti, lebo oni ťa poznajú a klient nie. Nadšenci ako si ty by mali mať možnosť dosiahnuť dobré vzdelanie a prax. Súhlasím a pridávam sa k Pepkovi námorníkovi, že by mala byť školná plachetnica a skiprov by robili naozajstný námorný dôstojníci- kapitáni- vodcovia športových plachetníc. Môj názor nie je proti tebe, ale proti tým o ktorých tu už niekto písal, že 18 ročný chlapci z Hr preukazom robia pre cestovky profi skiprov. A v konečnom dôsledku berú tým dobrým a zodpovedným skiprom robotu. Tak ako som liberál, tak v tomto som za reguláciu.
To konkrétne: 3-4 x za rok idú na plachetnicu a vždy na inú je o tom, že keď máš vždy inú loď, tak ju nemáš v rukách tak, ako keď niekto jazdí 200 dní v roku na stále tej istej lodi. Nie je to o tebe, ani proti tebe, len konštatovanie podla seba súdim teba, možno si si istý na každej lodi, ja nie. Aspoň prvý deň.
Tým že tam dopísali svoju adresu, potvrdili že sú solídny a uznali tvoju kritiku ako oprávnenú.
Čo sa týka solídnosti čártroviek, dalo by sa písať. Ale kto niečo robí, ten aj niečo pokazí. Zažil som nedoliatu naftu v nádrži, netesniace okná atď. Často je čartrovka vypredaná a nemá náhradnú loď. Som presvedčený, že najlepšia loď je tá, na ktorej robí skipra majitel, tak ako Pepek. Ale tvoja logická úvaha, že keď ponúkajú loď bez skipra.... je spávna. Myslím, že s tou cenou som naznačil jasný smer.
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » pon říj 16, 2006 8:21 am

Ano, máš pravdu. Věc je složitá a problém nebude černobílý. Navíc, vyjadřovací možnosti psaného fóra někdy nedostačují k popsání myšlenek a pocitů. Tož dojeď do Brna a pokecáme!!! :wink:
Na své první plavbě po zkouškách jsem byl s rodinou na katamaránu s kapitánem,Olliver. Pro první plavbu to nebylo špatné, ale mělo to drobné mouchy, které se dost těžko (a asi zdlouhavě) psaným slovem popisují. No prostě jsme si řekli, že to nebylo špatné, ale příště už sami.
O tom že je LUBINEK solidní, nepochybuji. Tím, že dopsali tu adresu také znamená, že sledují toto fórum :D. Opravdu by mě zajímalo, jak mají vyřešené to, že nabízí Baleáry, Itálii a možná i Řecko ve stejných termínech. A co by s námi udělali, když budeme stát na molu s kuframa a na lodi bude nějaká vážnější závada.
:?: Tak co, dojedeš teda do Brna? :?:
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9328
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » úte říj 17, 2006 8:30 am

Se vším "řečeným" souhlasím. Nechci ani říci, že by byli špatní atd. Jen po jistých zkušenostech se na to dívám trochu jinak. Budou hold bojovat v tvrdé konkurenci a za nějaký rok uvidíme. Pro ty co nečetli výpis: datum vzniku 27.září 2006 a to mě tedy zatím nijak nepřitahuje. Až za nimi něco bude, tak prosím.
Uživatelský avatar
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 7505
Registrován: úte lis 08, 2005 5:21 pm
Reputace: 152
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Denis » úte říj 17, 2006 8:13 pm

Toto je takmer inzerát. Som majitelom sro s datumom vzniku pred rokom 2000. Predám tomu, kto sa chce prezentovať na verejnosti ako zabehnutá spoločnosť. Cena prijatelná. Kontaktujte ma na moju mail adresu./ toto nie je vtip/

Aj tak sa to dá. Nechcem im robiť advokáta, ale každý raz začína. Súdruh Benda asi pôsobil serioznejšie.
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » úte říj 24, 2006 10:22 am

Tak jsem si myslel že v tom mám jasno a zase nic :cry:
Procházel jsem si katalog vystavovatelů a blesklo mě hlavou, že se podívám na "zmáknutý" Yacht Team Lubinek. Nějaký tam je, ale ne Lubinek, nýbrž Luboš Juklíček, adresa není Spojovací - Milovice, ale Jedličkova - Lysá nad Labem a stránky nejsou http://www.yachtteam.xf.cz/ , ale www.yachtteam.cz . Bohužel nefunkční. Jedinné co ukazuje na to že se jedná o stejnou společnost, je totožná e-mailová adresa.
ALE: Pokud si je necháte vyhledat, tak je najdete i s informací, že mají stánek č. 33. Zkuste však najít, v které oblasti jachtingu vystavují. Dvakrát jsem to procházel kategorii po kategorii a nic.
Tak vám nevím..... :?: A Jarouš se neozve a neozve :cry: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 7505
Registrován: úte lis 08, 2005 5:21 pm
Reputace: 152
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Denis » úte říj 24, 2006 10:58 am

Sa im fakt divím, majú tu zadarmo reklamu a nič. Na yachting.cz, lode, alebo plavidla by ich hnali. Kuci, toto nie je komerčný web, trošku yachtárskej reklami na dobrých kapitánov a lode tu môžete mať zadarmo.
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » úte říj 24, 2006 11:09 am

Přesně!!! Pokud by napsali, jsme ti a ti, děláme takové a takové služby, ani nemuknu. Šak tu je i oddělení pro nabízení služeb.
Ale nemůžu si pomoc, ten Jaroušův příspěvek mě připadal "takovej divnej". :wink:
Dobrý. Nechme Lubínka/Juklíčka klidně spát. Pokud se teda neozvou, jak jsem je už vybízel. Končím, domluvil jsem.
Uživatelský avatar
Lubinek
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 1
Registrován: ned říj 29, 2006 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Milovice
Kontaktovat uživatele:

Pro upřesnění a vyjasnění

Příspěvekod Lubinek » pon říj 30, 2006 8:12 am

Dobrý den všem,
dostal jsem od jednoho našeho zákazníka Jardy na mail odkaz z fora jachting.info.Nevím,proč se tam po přečtení tolik diskutuje o mé firmě,jaká je.Jarda,který tam napsal,se mi omlouvá,zda mi nezpůsobil nějaké problémy,chtěl jen dát tip na dobrý yachting -charter s kterým byl spokojený nic víc.No,nečekal,co se následně stane.Proto už nezasahoval do té diskuse.Je škoda,že někdo se nejdříve nepřesvědčí na vlastní oči či přímo fyzicky na naší plavbě,či ve stánku.Dle výpisu,nemůžete soudit kdo odkud je atd..Pro vaši infornaci,tak před tím jsem chartroval jako fyzická os.,a ne právnická.Jelikož se rozšířily aktivity spojil jsem vše do s.r.o.Svůj koníček jsem dal tedy i do podnikání.Není na tom nic špatného.A pokud máte společnost,je to jiný druh výdělku tedy se musím prezentovat třeba např. v Brně.
Dále pro Vaši informovanost,nemíním se pouštět do diskuze na foru,to určitě zvládáte vy ostatní lépe .Nedělá to dobré jméno firmy,aby se dohadovala a přes internet něco dokazovala.Za každého mluví činy.Nechám na každém samém.Budu brát kritiku,až někdo z těch diskutujících vyzkouší osobně a pak může napsat co a jak.
Nevím,kdo z vás podniká ale každý se snaží dle svých možností a zároveň se nějak prezentuje.Proto budu rád,když vás uvidím v našem stánku v Brně /č.33-charter/ popovídáme si. Zároveň budu rád ,aby se nějakým způsobem napravilo či ukončítlo na tom foru tuto nesmyslnou diskusi,která nekritizuje,ale spíše poškozuje.
Doufám,že je i jasné,že se zde píše nevědomky o nás bez nás.Nemám tolik času,abych hlídal a četl denně tyto fora.Dělám užitečnější věci pro sebe.Též doufám,že jsem se nikoho z vás nějak nedotkl,to nebyl můj záměr,ale chtěl jsem jen věc osvětlit.

S pozdravem Juklíček
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9328
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » pon říj 30, 2006 9:02 am

Předem se omlouvám, pokud jsem se vyjádřil nějak necitlivě. Zde publikované jen vyjadřují subjektivní názor. Nic víc, nic míň. A pokud jsem někoho tímto poškodil, ještě jednou se omlouvám, že jsem se vyjádřil bez osobní zkušenosti. Možná kdyby Jarda ten příspěvek napsal jinak ... Takto to asociovalo něco jiného a zavánělo to ... A k podnikání: právě většina (alespoň ty co znám) podnikají a při tom naráží i na velmi neseriózní protistranu. Proto také ta reakce. Určité znaky jsou v každém negativním případu podobné. Možná je firma příliš mladá a některé věci podcenila (kontakty na webu atd.). V dnešním světě internetu se informace šíří velmi rychle (pozitivní i negativní).
Budu se těšit v Brně a přijdu se ujistit o čistých úmyslech firmy a osobně omluvit.
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » pon říj 30, 2006 10:34 am

No, co mám říct. Nemám sebemenší důvod neveřit, že firma YachtTeam o Jaroušově iniciativě nevěděla a v tom případě se za přetřásání jejího jména bez toho aby o tom věděla musím omluvit. Tímto tak činím. :wink:
Vše je o komunikaci a dobří lidé se dle mého názoru vždy domluví. Bohužel tady byla komunikace jednostranná a mé provokace k odpovědím šly do prázdna. Já si myslím, že když už Jarda ten příspěvek napsal a byly na něj nějaké reakce, bylo chybou hrát mrtvého brouka. Spouta otázek zůstala nezodpovězena a to pak člověk má tendenci si odpovídat sám, což nemusí být vždy objektivní.
Nakonec z naší neslavné diskuze nejlíp vyšel Denis, svým prvním příspěvkem, kterým nás brzdil. Měls v nose Denisi. :idea:
Když Luboš není přítelem diskuze po internetu, budu muset zariskovat a stavit se na stánku 33. Třeba mě nebude hned bít :wink: a na výše uvedené věci se přeptám, protože mě opravdu zajímají. :?:
Uživatelský avatar
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 7505
Registrován: úte lis 08, 2005 5:21 pm
Reputace: 152
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Denis » pon říj 30, 2006 8:06 pm

No čo, máš zadarmo reklamu. Zas tak málo ludí sem nechodí a sú to jachtáry, nie rodinky na výlete, čo idú detičkám ukázať lodičky. Šak ich v Brne uvidíš. Využi príležitosť a nepohrdni priestorom ktorý tu máš, dokonca je tu galéria. Napíš nejaký článok, zážitky s plavieb, napíš niečo o lodi, ludia si to radi prečítajú.
NEBUĎ HLOUPÁ IRENKO, JA TE MÁM RÁD I BEZ PENEZ!!!
Uživatelský avatar
veselyroman
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 357
Registrován: pon zář 03, 2007 2:00 am
Reputace: 14
Bydliště: Mělník

Příspěvekod veselyroman » čtv zář 27, 2007 1:16 pm

Protože jsem na fóru nový, pročítám i starší příspěvky (člověk nikdy neví co se kdy může hodit) a narazil jsem na tuhle vaši diskusi. Bohužel v tom nejlepším skončila. Našel jsem i oficiální vyjádření firmy Yachtteamu Lubinek na fóru (sekce Nové články z 19.11.2006) a tam svoji prezentaci na Boat Brno chválili - můžete to stvrdit vlastní zkušeností?Jak to dopadlo? Navštívili jste stánek té firmy? Působili seriózně, nebo to byla celé jenom nafouknutá bublina?
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9328
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » čtv zář 27, 2007 1:43 pm

Mohu stvrdit pouze tu výstavu. Loď jsem si zatím nepůjčil, i když na to vzhledem k destinacím co nabízejí, může dojít.
Na stánku jsem strávil nějakou hodinu v družném rozhovoru a pak už jsem se nikam jinam nedostal :(
Působí na mě dobře a seriózně. Stánek měli pěkný a celkem hojnou návštěvnost.
PS: nějaké fotky z výstavy jsou v galerii. ;)
Uživatelský avatar
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 7505
Registrován: úte lis 08, 2005 5:21 pm
Reputace: 152
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Denis » čtv zář 27, 2007 4:37 pm

Aj ja som sa zastavil v ich stánku, dojem docela dobrý. Lode si stavajú samy, je to známi Giaur. Problém vidím v tom, že uvádzali dĺžku lode cez všetko a nie dĺžku trupu, takže necelých 9m ponúkajú ako desaťmetrovku pre sedem ludí. Ak by si ju prenajal niekto zvyknutý na čártrové lode, trebars elan 33, tak bude v šoku. A to ju ešte deklaruú pre 7 ludí. Cenu čo vtedy mali bola docela dobrá, takže ak by si ju objednali 4 ludia tak je to OK. Alebo skromňáci budú tiež spokojný. Plavebné vlastnosti Giauru sú vynikajúce.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host