Biograd na Moru, charterovka Pitter

Doporučení na dobré firmy z oboru

Moderátoři: MARIS, Pepa, vilma

doktorq10
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 0

Biograd na Moru, charterovka Pitter

Příspěvekod doktorq10 » pát srp 21, 2009 3:18 pm

Máte sím někdo nějakou zkušenost s charterovkou Pitter v Biogradu na Moru?
... marína Kornati West, je to až na okraji, směrem k moři.

http://www.pitter-yachting.com/index.ph ... =5&lang=en

Od 26.9. mají výrazně nižší ceny, tak mě to dost láká od nich vzít loď,
ale nemám a na netu jsem nenašel na ně nějaký reference ...

Dík za jakoukoli informaci ...
windward
moderátor
Reputace: 53

Příspěvekod windward » pát srp 21, 2009 3:28 pm

Vyborna carterovka podle me zkusenosti pred cca dema lety. Lode jsou udrzovane, personal je prijemny. Technici svou praci delaji dobre = snadny check-in-out a reseni pripadnych otazek behem pronajmu.
borkum
nováček na fóru
nováček na fóru

Příspěvekod borkum » pát srp 21, 2009 11:05 pm

muzu jen potvrdit predchozi odpoved mel jsem od nich letos bavaria 47 / 2001 a vse bylo ok a bez problemu lode jsou v dobrem stavu pitter je spolehliva a zavedena rakouska firma
13paja
návštěvník fóra
návštěvník fóra

Příspěvekod 13paja » sob srp 22, 2009 9:45 am

Loni naposledy BAVARIA 40 Cruiser. Jedna z nejlepších chartrovek, je vidět zahraniční vlastník. Problém se sklápěním zrcadla sice vyřešili stylem Franto podej co největší kladivo ale fungovalo to spolehlivě. Snad jen tankování v Biogradu je na střelení do palice ale to nemá s charterovkou nic společného.
doktorq10
návštěvník fóra
návštěvník fóra

Příspěvekod doktorq10 » úte zář 01, 2009 10:58 pm

Díky všem za informace ...
Objednal a zaplatil jsem u YachtNetu od charterovky Pitter plachetnici
Sun Odyssey 37, v termínu od 26.9. do 3.10. 2009

... Biograd na Moru, marína Kornati West, parkování dle dostupných
fotek a satelitních snímků předpokládám přímo v maríně.

Postřehy zde pak uvedu po návratu ...
Renda
aktívní jachtař
aktívní jachtař

Příspěvekod Renda » stř zář 02, 2009 8:27 am

Za kolik Ti ji v tomhle termínu nakonec dali, doktore?
doktorq10
návštěvník fóra
návštěvník fóra

Příspěvekod doktorq10 » čtv zář 03, 2009 12:05 pm

... po slevě YachtNetu za 903 EURO + 100 EURO poplatek na místě

AUTUMNSPECIAL 2009
http://www.pitter-yachting.com/index.ph ... er&lang=en

Kauci budu muset složit asi hotově, páč jsem zjistil, že s kartou Maestro
od ČS toho v Chorvatsku asi moc nezaplatím ... :-/
TashonkaWitko
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Reputace: 8

Příspěvekod TashonkaWitko » ned čer 05, 2011 5:54 pm

Jen aktualizace informaci - Pitter v Biogradu stale skvely. Meli jsme od nich 2 roky starou SO 45DS. Vse OK. Odbaveni rychle, lidi prijemni, bez nejakych tlaku byla lod v sobotu v 15:00 "nase". Lod byla pristrojove velmi slusne vybavena, pristroje ukazovaly to co maji. Odevzdani lode v sobotu. Technik prisel jak slibil, s presnosti cca 10 minut. Prevzeti lode velmi zbezne, snad i vzhledem k pojisteni kauce primo u charterovky. Zkoukl par drobnosti, optal se zda vse ok a za 15 minut bylo hotovo. Za me ma Pitter (uz podruhe) za 1. Zajimavosti a novinkou pro me bylo vyplneni dotazniku spokojenosti na iPadu, nebo co to bylo - par dotazu v asi 7 jazycich, vcetne cestiny.
TashonkaWitko
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Reputace: 8

Příspěvekod TashonkaWitko » čtv čer 28, 2012 6:00 pm

Jen drobna aktualizace - letos opet Pitter (Biograd) a opet skvele sluzby. Meli jsme tu samou lod co loni - ten uplynuly rok na ni nezbyl poznat. Staraji se o ni vzorne. Vzhledem k pojisteni kauce primo u charterovky bylo zpetne predani cista formalita na 5 minut. V cene jsme dostali zdarma motor na dingy. Pri objednavce byl sice uvaden za priplatek, nicmene na lodi byl a nikdo po nas nic nechtel.

Novinkou a prijemnym bonusem bylo, ze lod mela svoji vlastni WIFI (pravdepodobne predplacena datova SIMka schovana nekde v utrobach). Zcela zdarma - jmeno site a heslo bylo nalepeno na kapit. stolku. Potesilo ;)
dexter
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 1

Příspěvekod dexter » sob črc 07, 2012 2:36 pm

zbezne som sa pozrel - oni robia aj 10 dnovy charter ?
copycut
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod copycut » úte črc 10, 2012 12:45 am

Od Pittera mam asi 10 tou lod, ruzne po HR, z Biogradu asi nejvic. Jednani rychly, teda pokud pred vama nezdrzuje german, co se pta pani v offisu na veci, na ktery se ma prat technika pri checkinu a divi se, co vsechno nema pripraveny s sebou a co vsechno ma platit a co vsechno od nej chtej. Realne zabere vyrizeni v kanclu tak 5-10 minut. Lode v pohode, prebirani bez problemu, vetsinou vstricny lidi i na akce typu "checkin az v nedeli" nebo "navrat do mariny az v sobotu ve 3 rano".

Jednou jsem tam ale mel problem s jejich technikem, takovym metrosexualem, co se jmenuje Marko. Pri checkinu se branil ruznejm mojim poznamkam do papiru, co je kde rozbity a poskrabany atd., nicmene jsem si je prosadil. Bohuzel ne vsechny. Po navratu do mariny v patek odpoledne se po chvili objevil na lodi, oblecenej jak na tuctuc party v nedalekem Carpi More, potrepal packou a hned se sel podivat na konkretni misto na boku lodi ukryte kdesi mezi fendry (cili to nemohl odnikud videt) a hned ze .. jeee hele, tady je modrej skrabanec. Tak jsem zasatral v mobilu a rikam mu .. hele, tady mas fotku toho tvyho skrabance hned po vyjezdu z mariny. A on .. hele ale to je z nedele, tak rikam .. fajn, ale my jsme taky v nedeli odpo delali teprv checkin, protoze jsme v nedeli odpo teprv prijeli. Takhle nasel jeste asi 3 tyhle skrabance (ktery uz tam byly tak rok) a vzdy jsem mu je ukazal na fotce. No .. a pak nasel dalsi malej a ten uz jsem ani nefotil, nepocital jsem, ze 15cm modry cary bude nekdo resit v kontrastu s pulmetrovou. Taaakze prej .. jee to bude 50E za nalesteni. Jsem ho zklidnil, ze to teda nebude zadnejch 50E za nalesteni a ze si pujdem popovidat pod klimu do kanclu. Tam jsem si popovidal se slecnou i s nim, slecna zrejme vedela, ktera bije, protoze to asi nebylo poprve, nicmene ted se nekdo ozval s protestem. Postupne presel z anglictiny do chorvatstiny (proto jsem se pak zacal ucit chorvatsky) a cosi si povidali. Pak slecna teda ze ona s tim nic udelat nemuze, ze tohle je jeho pravomoc a ze to teda musim zaplatit a pak si buhvi kde na lamparne stezovat. To znamenalo samozrejme zahodit 50E, ktery se daly jeste projist v Zagorce na hranicic cestou domu. V tu dobu mi svitnul v hlave plan, ze na hrubej pytel hruba zaplata a vzpomnel jsem si, ze na lodi byly 4 kliky, ale ja prebiral podle checkinu jen 2. Tak jsem sel s nim na lod a povidam .. heele tady mas tech 50E, tady mi je podepis na checkinu a ja si jeste vezmu tyhle MOJE 2 kliky (samozrejme jsem vybral ty dve nejhezci). No .. a coze? jaky TVOJE? ty jsou NASE .. no rikam .. hele .. co vidis? na lodi zbyly dve kliky a v checkinu jsou dve kliky .. tak co je za problem?. No chvilku hadani, ja uz z toho mel srandu. Nakonec mi vytrh kliky z ruky, nacpal mi tam 50E zpet a s podepsanym papirem, ze jsem mu tech 50E dal zmizel. V kanclu pak se pani usmivala se slovy, ze to bylo dobry a at prijedem zas :-)

Zna nekdo tohohle experta? Uz jsem se o nem doslechl od par lidi, ze je timhle znamej, ze opravi jeden skrabanec 10x za sezonu .. dobra kasicka :-) Nicmene to je jen jeden clovek od Pittra, jinak s nima mam dobry zkusenosti. Treba mistr Baram nebo jak se jmenuje, sef Pittera z Agany je uplne v pohode.

Tom
pawe
návštěvník fóra
návštěvník fóra

Příspěvekod pawe » čtv říj 11, 2012 6:33 pm

A tenhle "šoumen" dělá pro Pittera v Biogradu? Já uvažuji nyní o půjčení loďky z jejich základny ve Splitu (ACi marina). Nemáte tam s nimi někdo prosím zkušenost? Díky. pawe
DarkDruid
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod DarkDruid » čtv říj 11, 2012 9:40 pm

Zkušenosti s Pittrem ve Splitu jsem popsal nejen já tady: http://www.jachting.info/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4972
;)
catamaran
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Reputace: 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod catamaran » čtv říj 11, 2012 10:16 pm

Já měl půjčenou loď od Pittera ve Splitu. Ucpal se nám záchod a chyběl jeden fendr.

Bylo nám ztrženo 100€ z pojištěný kauce na místě. Takže jsem jen podepsal nějakej papír a v klidu jel domů.

Maximální spokojenost. Stav lodi Super vzhledem k věku.

Cat...

Zpět na