Inter Yachting Sukošan HR

Doporučení na dobré firmy z oboru

Moderátoři: MARIS, Pepa, vilma

diver
nováček na fóru
nováček na fóru
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Inter Yachting Sukošan HR

Příspěvekod diver » ned črc 27, 2014 11:28 pm

Mám s touto firmou dobrou zkušenost z charteru. V červnu jsem měl SunOdysey 45 Lisi (2006) . Jelikož jsem loď sháněl na poslední chvíli, byl jsem připraven na obvyklou zkušenost s kvalitou a připraveností lodi.
Loď měla být připravena od 16.00 a asi tři dny před odjezdem jsem dostal zprávu, že můžeme přijet už na 12:00.
Bohužel jsem nemohli této výhody využít. V Sukošanu jsme byli až po 17:00. Čekal nás jak base manager, tak předávající technik. Všechny papíry připraveny, base manager se mně zeptal jestli mu dám ruku na to, že zaplatím co poškodím. Jistě že ano. Tak jsme si místo kauce jen podali ruce.
Předání lodi bylo ukázkové. Vše perfektně vysvětleno, technik se mnou trávil snad dvě hodiny, kdy poslední půl hodiny mi dával tipy na zátoky a místa kam jet. Jen za to chtěl, abych mu na závěr napsal seznam , co je třeba na lodi udělat.
Ke stavu lodi: Sice trochu vybydlená odpovídající věku, ale v bezvadném technickém stavu. Vše fungovalo, nic se za celý týden nepokazilo. Prostě ideál. Ještě na lodi byly různé vychytávky, jako napájení 12V pro GPS v kokpitu a další.
Asistence při odplutí i připlutí na místo skvělá. Ihned po příjezdu do maríny check-out, na nic jsem nečekal. Super služby.
Musel jsem to napsat, protože se mi to v Chorvatsku za 10 let ještě takto nestalo. Takže příště, až budu hledat loď, zde se ptám jako první.
http://inter-yachting.com/sukosan-chorvatsko/base-info

Zpět na