Balt nebo Jadran?

Nejezdí přece všichni na Jadran ...

Moderátoři: MARIS, Pepa, vilma

Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9325
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Balt nebo Jadran?

Příspěvekod Libor » úte lis 08, 2005 9:58 pm

Ahoj,
letos máme v plánu ještě Jadran (kvůli zaplaceným poplatkům), ale další sezónu bych to bral.
Mám, ale menší loď Corveette 650 a Balt neznám. Jak je ve srovnání s Jadranem náročný?


Ahoj Libore
Někdy je trošku tvrdší a studenější ale chorvati jsou drahý šmejdi. Když budeš mít zajem tak se pak ozvy.
Ahoj Kamil
Naposledy upravil(a) Libor dne ned lis 11, 2007 9:52 am, celkem upraveno 1 x.
AdsBot [Google]
Příspěvky: 0
Registrován: ned říj 25, 2015 1:10 am
Reputace: 0

odpověď

Příspěvekod AdsBot [Google] » pon lis 21, 2005 10:40 pm

Ahoj,
tvá loď je ideální do pobře?ních vod okolo Rujány. Jezera, zálivy,ostrovy( Hidensse, Ruden, Usedom, Greifswalder Oie),spousta zajímavejch přístavů a hlavně svezení v pěkném větru. Kdy? si dá? pozor na počasí, tak v pohodě i na volné moře. Dánské ostrovy jsou nedaleko.
Polské pobře?í nedoporučuju, v případě silných větrů je tam dosti nebezpečno - úzké vjezdy do přístavů a ?ádný ostrov, kde by se dalo vjet do závětří.
Výhodou Baltu je vzdálenost (500km), za dálnice se neplatí, jeřáby v polských klubech na spu?tění lodi, to jsou ceny začínající od 30zl a končící někde u 100zl, levné stání v přístavech - Polsko- okolo 20zl, Německo - 7EU maximálně 11EU, Dánsko je o něco dra??í 14- 30EU, ?védsko je na tom podobně- mluvím o cenách pro loď 7metrů. Na Baltu se dají najít je?tě místa, kde je pusto prázdno a klid.
Kdy? se povede sezóna a nad Baltem sedí tlaková vý?e tak se tam člověk i opálí a dá se koupat(voda 21). Hor?í je, kdy? je bouřlivé počasí - západní a severozápadní větry někdy 10-11B, vlny a? 6metrů, teplota vody okolo 9stupňů, přeháňky. To je ta nejhor?í verze. Bouře vět?inou za pár dní přejde a uká?e se slunce. Předpovědi počasí mají v ka?dém přístavu a dobrou předpověď mají Němci - stačí na to malé rádio, internetové kavárny také nejsou problém. Balt mám rád, naučil jsem se tam spoustu dobrých věcí. Doporučuju.
Ahoj Tom

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host