Preplavba HR-IT-HR

Kontakty na ty, kteří hledají místo na lodi. Reakce kapitánů se budou vztahovat pouze ke konkrétní poptávce.

Moderátoři: MARIS, Pepa, vilma

Tomiboy
nováček na fóru
nováček na fóru
Reputace: 0

Preplavba HR-IT-HR

Příspěvekod Tomiboy » čtv led 12, 2017 2:10 pm

Cawte namornici,

Kedze som tu novy tak mi dovolte najprv nieco o sebe. Som mlady kapitan hladajuci skusenosti. Mam chorvatske papiere B-cko (Voditelj brodice B kategorije), slovenske papiere mam sice v plane ale momentalne ich vobec nepotrebujem. Az pride spravny cas tak sa pustim aj do Slovenskych papierov.
Mam za sebou 6 plavieb (nieco cez 1000NM), z toho 2x regatta (tam som sice nebol kapitanom ja ale ziskal som dost skusenosti a zazitkov). Vseobecne som nekonfliktny pohodak, nefajciar a pijem len tmave (najlepsie rum alebo whisky), vodku v zasade nepijem :P . Ak je to nevyhnutne zvladnem aj Gin alebo dobru domacu Slivovicu.

Hladam miesto na plachetnici so skusenym kapitanom (naozaj skusenym) ktory by mi bol ochotny odovzdat trocha znalosti a vedomosti o plavbe na otvorenom mori, poriadnej burke, plavbe v noci, pouzivanie radaru (AIS)..... proste veci ktore s partiou a chartrovou lodou okusim len velmi obmedzene alebo vobec.

Najlepsia by bola priama preplavba z HR do IT a spet do HR v termine Maj-Jun-Jul (google says KVĚTEN-ČERVEN-ČERVENEC :D ). Prispevok na naklady je samozrejmostou.
Ak sa niekto chysta na preplavnu Jadranu (alebo HR - Kotorska Boka/Budva - HR) a ma miesto v posadke dajte mi pls vediet, rad by som sa pridal. Diky moc

Dobry vietor a aspon stopu vody pod kylom
Tomiboy

P.S prepacte mi absenciu diakritiky, momentalne mam US sowtware a klavesicu

Zpět na