SNOW WHITE

Odkazy na zajímavé video a filmy s jachtařskou tématikou, TV a rozhlasové pořady, apod.

Moderátoři: MARIS, Pepa, vilma

Libor
bez hodnocení
Reputace: 108
Kontaktovat uživatele:

SNOW WHITE

Příspěvekod Libor » úte úno 17, 2009 10:55 am

Příležitost pro všechny, nejen pro ty co nebyli v Libštátě.

Mirek je tak hodný a připraví už tento týden svůj sestřih filmů co natočili spolu se Zdenou během svých plaveb.
A ti co viděli některé části v Libštátě, letos nebo loni, jistě mohou potvrdit, že je na co koukat.
Všechny dosavadní díly lze zakoupit v shopu
http://shop.jachting.info/index.php?mai ... ts_id=1132
Renda
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Reputace: 0

film za všechny prachy

Příspěvekod Renda » úte úno 17, 2009 12:42 pm

Nedá mi to, abych Libora nepodpořil. Ačkoliv jsem všechny jejich filmy v Libštátě viděl, koupil jsem si tu variantu 2008, co prodávali a byl jsem mile překvapen, že je mnohem rozsáhlejší. Jsou tam záběry, které stojí za to a části plavby mimo prezentovanou rallye. Moc hezky to Mirek se Zdenou natočili. Prostě "film za všechny prachy". 8)

Docela by mě zajímalo, jestli ročníky 2006 a 2007 jsou také rozšířené oproti tomu, co se promítalo v Libštátě v minulých letech...
Libor
bez hodnocení
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » úte úno 17, 2009 1:50 pm

Rendo to nepodpoříš mne, ale Mirka se Zdenkou v další práci. Jistě ještě spoustu natočí. Vždyť jsou "zatím" ještě na dohled Evropy.....
Celý svět - to bude ještě hodně filmů...když uvidí odezvu budou jistě rádi pokračovat.

Jak jsem dostal tak jsem to tam vložil. V podstatě spolupráce vznikla spontánně po dotazu kde si to můžou další koupit, když je to vyprodané a za chvíli vyrážejí na plavbu 2009.

V shopu to je už teď, aby věděli jaká je odezva, kolik toho mají nachystat než odplují. Na další zájemce se dostane zase až po jejich návratu na podzim.

Kolik toho je v předchozích dílech nevím, ještě jsem to neviděl. Ale snad dám brzy vědět. Nebo nám to napíše někdo kdo už si to koupil a viděl.... :?
Libor
bez hodnocení
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » pát pro 18, 2009 10:17 pm

Info pro všechny příznivce od Mirka.
Už jsou zpátky, posílá nám pozdrav:
Obrázek

A dobrá zpráva nakonec, již stříhá sestřih z letošní plavby 2009 dokola kolem Černého moře.
Bude již brzy také v nabídce spolu s předchozími třemi ročníky 2006, 2007, 2009.
Libor
bez hodnocení
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » ned pro 27, 2009 7:11 pm

Video je již nachystané a lze ho objednat:
http://shop.jachting.info/index.php?mai ... ts_id=1485
Jedná se o letošní plavbu Sněhurky Černým mořem: Turecko, Gruzie, Arménie, Rusko, Ukrajina, Rumunsko, Bulharsko, Řecko.

Obrázek
Obrázek
Dobrá příležitost pro všechny, kteří se nedostanou v únoru do Libštátu, nebo se chtějí podívat již teď.
V Libštátě tento film, jak už je u Mirka a Zdeny zvykem, bude mít svou premiéru.

Zpět na