TV Public - nový pořad "Jachting"

Odkazy na zajímavé video a filmy s jachtařskou tématikou, TV a rozhlasové pořady, apod.

Moderátoři: MARIS, Pepa, vilma

Libor
bez hodnocení
Reputace: 108
Kontaktovat uživatele:

TV Public - nový pořad "Jachting"

Příspěvekod Libor » stř srp 11, 2010 10:15 pm

Jsem teď v dosahu digi multiplexu a na stanici TV Public jsem objevil pořad s názvem "Jachting".
Nový chvályhodný počin po stanici Z1.¨

První díl byl něco mezi reklamou a interwiev...

Představení Bavárky 50 a potom několik rozhovorů s lidmi kolem výstavy Lodě na vodě... a kolik se točí peněz v lodním byznysu a nakonec že Češi jachtí v kARIBIKU :D

Druhý díl bude zítra v 20:30.
host60
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 0

Příspěvekod host60 » čtv srp 12, 2010 3:01 pm

Podle programu staženého z webu Z1 (http://www.z1tv.cz/) by měl být pořad Yacht & Life 14.8. v 13:45 a 15.8. v 11:50 a dále pořad Nádhera na moři 14.8. ve 20:00 a 15.8. v 18:15.
Felix
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 148
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Felix » čtv srp 12, 2010 11:28 pm

Tož jsem shlédl část druhého dílu (chvíli trvalo, než jsem tu stanici našel): rozhovor s Mrzílkem o reprezentačním družstvu Optimistů, presentace DuFour 375(?), sestřih z Piňosovy plavby kolem Hornu z roku 2008 a diváckou soutěž. Pokud na to opravdu mají tak málo peněz, jak z podoby magazínu vyplývá, tak za ně odvádějí ještě docela slušnou práci. Jednu kritiku si neodpustím: pustit jako obrazový podkres pod diváckou soutěž záběr výhružně vilné vlnící se dámy, to je teda hardcore. Možná je ta dáma zasloužilá jachtařka, to nevím, ovšem pokud s jachtingem začala ve středním věku, tak dneska už musí mít úctyhodnou sbírku zkušeností...

Jinak je to "Mercedes Benz Jachting", který běžel už vloni buď na Nova Sportu nebo nějakém podobném kanálu nějak v týdnu kolem půlnoci. TV Public jim zřejmě nabídla lepší vysílací čas. Národní pobočky Mercedesu údajně musí ve "svých" zemích umístit část reklamy v souvislosti s jachtingem, ale podle magazínu to vypadá na dost málo peněz.
Oja
návštěvník fóra
návštěvník fóra

Příspěvekod Oja » čtv srp 12, 2010 11:45 pm

Nenahraval jste to nekdo? Ja to nestihnul :(
Ave
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník

Příspěvekod Ave » pát srp 13, 2010 7:12 am

Tak jsem vcera se take mrkla na novy porad - Yachting. Dost mi u tohoto poradu vadilo, ze se skakalo z jednoho tematu na druhe tema. Proc, kdyz se mluvilo o detech, ktere jezdi na Optimistech, tak zadne tyto lode nebyly ukazany. Mozna by takto ten porad mel hlavu a patu.

I pres vsechno preji tomuto poradu hodne uspechu
Felix
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 148
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Felix » pát srp 13, 2010 9:18 am

Oja píše:Nenahraval jste to nekdo? Ja to nestihnul :(

Neboj, tohle budou dokolečka reprízovat (třeba hned zítra ve 20:45). Za nahrávání to ovšem podle mého nestojí...

Ave píše:...Dost mi u tohoto poradu vadilo, ze se skakalo z jednoho tematu na druhe tema. Proc, kdyz se mluvilo o detech, ktere jezdi na Optimistech, tak zadne tyto lode nebyly ukazany....

Tohle jsou právě ty věci, ze kterých poznáš, že se pořad dělá lacino a na koleně. Problém není ve skákání z tématu na téma, nýbrž v absenci grafiky, tedy prvků, které obrazově a zvukově jednotlivá témata oddělují. Ta se sice pořizuje najednou a mění se tak po roce, ale když má být dobrá, tak je drahá. Stejně tak s ilustračními prostřihy do rozhovoru: pořídit pár obrázků dětí na opťácích trvá hodinu, jenže musíš zprodukovat, že ti budou jezdit kolem kamery, přivézt tam kameramana, slušně to postříhat... I když to budeš dělat s minimálními náklady, jsi na nějakých minimálně pěti tisících (produkce, kamera, kameraman, cesta, střižna, střihač...)

Já je nehájím, taky si myslím, že je to dost "upatlané", protože však jsem takový pořad dělal, chápu, s jakými problémy válčí.

Zpět na