Reakce na stránky www.jachting.info

Vše kolem webu a diskuzního fóra. Připomínky a kritika (i pochvala). Návrhy na vylepšení,struktura témat, návrhy nových apod. Případné návrhy pro komunitu jachting.info . Problémy s přihlášením a jiné potíže.

Moderátoři: MARIS, Pepa, david, smike, windward, vilma

Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9325
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Reakce na stránky www.jachting.info

Příspěvekod Libor » úte lis 08, 2005 4:18 pm

Na webových stránkách jsem si postěžoval, že nikdo nepíše jak se stránky líbí nebo nelíbí apod. A dostal jsem jednu odpověď proč:
[i]"Myslim ze je to preto, lebo anketa jak se Vam libi stranky je hned poruke, viditelna a jednoducha na ovladanie, ale kam ti maju ludia napisat ako sa im to paci ? na mail? chvilu som tam hladal nejaky odkaz, akoze vyjadrenie nazoru, ale nic som nenasiel. Ludia tiez asi povazuju za dostatocnu odpoved ked zahlasuju ako sa im stranky pacia."[/i]
A to byla výzva udělat nějakou knihu návštěv nebo diskuzní fórum. Nikdy jsem neviděl ani neslyšel jak se to dělá. Ale na internetu se najde cokoliv. Nejprve jsem zvažoval použít hotovou knihu od BlueBoard.cz, ale nebyla nic moc. A pak jsem našel phpbb. Povedlo se všechno napoprvé. Výsledek vidíte. Budu rád když se k výsledku vyjádříte. A po čase jsem vše předělal do systému United Nuke kde fórum phpBB je už integrované.
Naposledy upravil(a) Libor dne pon říj 09, 2006 7:53 pm, celkem upraveno 2 x.
AdsBot [Google]
Příspěvky: 0
Registrován: ned říj 25, 2015 1:10 am
Reputace: 0

Pochvala stránek

Příspěvekod AdsBot [Google] » úte lis 08, 2005 10:14 pm

Na va?e stránky mě upozornil majitel stejné lodi jako máte vy.Stránky jsou opravdu super.Na prohlídku stránek si opravdu musím udělat čas,vím co taková loď stojí času,práce a nad?ení.Dělal jsem u kamaráda jenom nějaké úpravy na celé lodi a je to opravdu náročné-vím o čem mluvím.Do ankety o hodnocení stránek bych na první místo dal kolonku BOMBA-TO JE TO SPRÁVNÉ.Díky za krásné počtení a pokoukání.Petr.
AdsBot [Google]
Příspěvky: 0
Registrován: ned říj 25, 2015 1:10 am
Reputace: 0

Gratulace

Příspěvekod AdsBot [Google] » úte lis 08, 2005 10:17 pm

Ahoj Libore. Valim oči, dobra stranka. Zdá sa my, že toho zvládaš podozrivo vela. Gratulujem.
Uživatelský avatar
ZdendaZ
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 120
Registrován: stř lis 09, 2005 10:47 am
Reputace: 0
Bydliště: Beroun

Moc pěkný a obsáhlý!

Příspěvekod ZdendaZ » stř lis 09, 2005 10:57 am

Gratuluji, tvůj web je pěkný a má? na něm hodně informací! Také uva?uji o malé lodi, tak mne tvé zku?enosti velmi potě?í! Chtěl bych ji v budoucnu stavět, ale předem se chci stát z pasivního aktivním yachtařem:-)!
Zdenda
AdsBot [Google]
Příspěvky: 0
Registrován: ned říj 25, 2015 1:10 am
Reputace: 0

Re: Moc pěkný a obsáhlý!

Příspěvekod AdsBot [Google] » stř lis 09, 2005 9:53 pm

maxxiboy píše:Gratuluji, tvůj web je pěkný a má? na něm hodně informací! Také uva?uji o malé lodi, tak mne tvé zku?enosti velmi potě?í! Chtěl bych ji v budoucnu stavět, ale předem se chci stát z pasivního aktivním yachtařem:-)!
Zdenda

Důle?ité je začít, jedno čím a jak. Aktívně mů?e? začít i na pronajatých lodí, nebo je?tě lépe k někomu se přidej a uč se. V?echno má své pro a proti. Jak jsem začal já sám je na stránkách v historii. Pokud bude? něco chtít vědět a budu znát odpověďt napí?i. :D
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9325
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Vítejte na fóru yachting

Příspěvekod Libor » čtv lis 17, 2005 10:16 pm

To diskusne forum je v podstate dokonale a neviem cim by mohlo byt lepsie. Snad len aby skuseny sem tam nieco napisali, nieco take ako clanok, teraz tomu tusim hovoria blog. Cize nemuselo by to byt ciste len forum na diskusiu, ale aj forum nazorov a zivotnych skusenosti, postojov, alebo pribehov - poucnych aj usmevnych. Denis. :D
AdsBot [Google]
Příspěvky: 0
Registrován: ned říj 25, 2015 1:10 am
Reputace: 0

Příspěvekod AdsBot [Google] » čtv lis 24, 2005 12:32 pm

Web je super
Jsem z Ostravy a dlouho jsem hledlal kde začít a s kým se poradit, z lode.cz mi poradily Vaše stránky.
Určitě se ozvu kolegům ze Slezké Harty
Zatím díky
DP
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9325
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Portal

Příspěvekod Libor » úte pro 13, 2005 1:39 pm

Dnes jsem trochu upravil vstupní stránku fóra. Dostanete se na ni přes kliknutí nahoře na "Portal". Je také nastavena jako vstupní-úvodní stránka z webu. Pokud se ujme, tak ji takto nechám. Rád bych věděl zda Vám vyhovuje, jak je přehledná atd. Snad bude i lep?í pro rychlou orientaci v nových nebo nejčastěji čtených příspěvcích. Díky za odpovědi nebo hlas.
AdsBot [Google]
Příspěvky: 0
Registrován: ned říj 25, 2015 1:10 am
Reputace: 0

Příspěvekod AdsBot [Google] » ned pro 18, 2005 12:34 am

Asi si siahol na dno svojich mo?ností. E?te raz ti to zopakujem ?e si dosiahol vrchol dokonalosti a nechaj tomu oddych. Na tvojom webe je mno?stvo informácií a diskusné fórum je super. Mozno oslovit známych yachtárov ,aby nieco napísali,. Fr. Sýkorovy som dal túto adresu , aby niečo napísal. Ahoj a naďalej drzim palce. Spravte v lete nejaky potlach , pridem. Ahoj. Denis
AdsBot [Google]
Příspěvky: 0
Registrován: ned říj 25, 2015 1:10 am
Reputace: 0

Příspěvekod AdsBot [Google] » čtv pro 22, 2005 11:21 am

Ahoj,
objevil jsem tento vzkaz - mluvil jsem s Liborem a potlach by se dal udělat někde u nás okolo přehrady - Slezská Harta. Jen se domluvit. Nebo vyrazit na nějakou plavbu.
Tom
AdsBot [Google]
Příspěvky: 0
Registrován: ned říj 25, 2015 1:10 am
Reputace: 0

Příspěvekod AdsBot [Google] » stř pro 28, 2005 7:49 pm

Ta Va?a priehrada je nafotená tak skvelo, ?e človek poci?uje nutkanie tam vyrazi?. V tých končinách som nikdy nebol a istotne je tam nádherne. Do Čiech chodíme s man?elkou radi, tak istotne prídeme pozrie? cez niektorý víkend. Ahoj
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9325
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » čtv pro 29, 2005 12:06 pm

Pro všechny zájemce z větší dálky platí nabídka na potlach (setkání) v našich končinách. Pravděpodobně by to bylo poblíž "Harty". Vzhledem k možnostem ubytování padl návrh na konec zimy (v létě je Harta hezčí, ale časově je obtížnější najít vhodný termín pro všechny - všichni skalní jachtaři jsou někde na vodě atd.) a setkání by mohlo být na farmě Bovine - http://www.farmabovine.com . Samozřejmě zájemci mohou přijet i kdykoliv v létě. Lodě půjčuje Tom - viz http://www.yachtsport.wz.cz/ . S dotazy se obracejte na mě. Zatím se jedná o záměr, který bude upřesněn. Budeme rádi když zájemci vyjádří předběžný souhlas s účastí. Upřesnění termínu a pozvání pak bude následovat. Jinak další fotky Harty jsou v galerii na stránkách, nebo přímo na stránkách Harty. Ještě nafotím pár fotek Harty v zimě, které přidám brzy do galerie.
Naposledy upravil(a) Libor dne úte říj 17, 2006 12:42 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
ficcus
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1713
Registrován: stř pro 28, 2005 7:02 pm
Reputace: 39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Důvody které vedly ke vzniku fóra

Příspěvekod ficcus » pát pro 30, 2005 9:40 am

Libore, nevím jestli je to dlouhodobá či krátkodobá zále?itost, ale nejdou vkládat aktivní odkazy a obrázky pomocí IMG a URL. Zkou?el jsem to i v html pomocí <?pičatých závorek> a také nic :( Je mi jasné, ?e vyladit php fórum do 100% funkčnosti není ?ádná p...l :) Ale byla by to paráda ...
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9325
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » pát pro 30, 2005 11:09 am

Chodilo to, ale přidal jsem nějaké funkce a blbnou závorky. WWW stačí napsat přímo - to funguje (před a za musí zůstat mezera, jinak se to stane součástí adresy). Na tom ostatním pracuji, ale jsem amatér na PHP.
Uživatelský avatar
ficcus
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1713
Registrován: stř pro 28, 2005 7:02 pm
Reputace: 39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ficcus » pát pro 30, 2005 11:25 am

Libor píše:Chodilo to, ale přidal jsem nějaké funkce a blbnou závorky. WWW stačí napsat přímo - to funguje (před a za musí zůstat mezera, jinak se to stane součástí adresy). Na tom ostatním pracuji, ale jsem amatér na PHP.


Pokus s url tedy:
www.pokus.cz
http://www.pokus.cz
Uživatelský avatar
Zdenda
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 28
Registrován: pon led 02, 2006 2:18 pm
Reputace: 0
Bydliště: Počátky

Příspěvekod Zdenda » pon led 02, 2006 6:47 pm

Fakt dost dobré stránky. Spousta zajímavých informací a podle psaní spousta perfektnívh lidiček :D .
Jedna kritika....vůbec nevím, jakou náhodou jsem se sem dostal :roll: . Myslím, že presentace tohoto webu je malá, ale mohu se mýlit.
Přeji mnoho příjemných zážitků autorovi i všem účastníkům fóra v roce 2006
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9325
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Re

Příspěvekod Libor » pon led 02, 2006 9:33 pm

Děkuji za pochvalu. Propagace je opravdu malá. Je to těžké. Vše je děláno na nekomerční bázi ve volných chvílích po večerech. Nemám sponzora - na placené odkazy. Do nejznámějších vyhledáváčů jsem odkazy zadal. Teď už nezbývá než doufat, že se bude šířit "ustním podáním", že návštěvníci budou sdílní a podělí se se svými známými o snad dobrý web. A případně sami (pokud mají web, nebo znají místo kam zadat odkaz) pomůžou s propagací. Banery a podobné věci nemám moc rád, tak nejsou tyto stránky tolik vidět jako jiné weby.
Naposledy upravil(a) Libor dne úte říj 17, 2006 12:45 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9325
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » pát led 06, 2006 9:13 am

Už by to mělo všechno fungovat. Vše jsem snad už opravil. Pokud něco nebude OK, nebo narazíte na chybu, špatný překlad atd., nebo vám ještě něco chybí ve funkcích napište mi!
Před odesláním si vžy zkontrolujte zda máte pod oknem pro vkládání textu prázdnou značku (nezatrženo)
    Zakázat značky v tomto příspěvku
a
    Zakázat HTML v tomto příspěvku
Pak by mělo vše jít bez problému.
Naposledy upravil(a) Libor dne úte říj 17, 2006 12:19 pm, celkem upraveno 1 x.
AdsBot [Google]
Příspěvky: 0
Registrován: ned říj 25, 2015 1:10 am
Reputace: 0

Příspěvekod AdsBot [Google] » pon led 30, 2006 10:29 am

Jak už více lidí komentovalo, stránky kde se něco děje.Potěšily mně rozcestníky, to co mi trvalo pár měsíců abych si uložil do oblíbených, to jsem našel na jedné stránce uceleně-uhledně uložené.Kdyby šlo doplnit do Polského rozcestíku v první polovině pod www.zagle.com.pl stránky www.port21.pl fakt jsou dobré a zasloužil by si být umístěný.A mezi projektanty p.Nadolny www.jachty.p-net.pl pro naše ručičky nějaké lodičky které se dají postavit v garáži.Byloby pěkné vidět na Hartě aspoň jeden kousek z gabonu-třeba se někdo taky chytí na dřevěnou klasiku.

Děkuji Roman Niedźwiedź
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9325
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » ned říj 04, 2009 6:41 pm

Díky Romane za pochvalu, snažím se ... ;)
Ty odkazy jsem do přehledu přidal hned jak si to napsal.
Uživatelský avatar
gemma
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 1
Registrován: sob črc 24, 2010 2:00 am
Reputace: 0

autorske prava

Příspěvekod gemma » sob črc 24, 2010 10:59 pm

stranky, forum, informacie... vsetko ok na jednom mieste, kazdy, kto hlada, si svoje informacie najde.. pochvala.

no ked som si pozeral v sekcii "na stiahnutie" tie spusty materialov (mapy, rozne scany atd), tak by ma zaujimalo, ci si tu niekto lamal hlavu s autorskymi pravami tychto materialov.
napr. mapy chorvatskych lokalit boli stiahnute niekolkostokrat, ale predpokladam, ze nikto (ani majitel/spravca webu) neplatil za to nikomu ziadne tantiemy.
bolo by to v poriadku, ak by KAZDY, kto si mapy stiahol, ich mal aj doma kupene a tu si stiahol len ich kopiu (povedzme), ale ruku na srdce: kolki z uzivatelov fora si male karte naozaj kupili? (ak naozaj vsetci, tak potom sorry)
to je podobne ako keby niekto zoskenoval 888 zatok a dal to na web - rovnaka kradez.

pre upresnenie: ja, pravdaze, mam tiez stiahnute vsetky male karte aj v gif, ale naposledy v r. 2007 som si kupil I. aj II. diel male karte (stali vtedy cca 600kn +-). tak ok - nemusim ich skenovat (aj tak su len informativne = nepouzitelne pre navigaciu, kvoli mierke) a v rychlosti si mozem pozriet detaily planovanej plavby. ale na lod si vzdy beriem moju vlastnu sadu map (jednak mam na nich vyznacene aktualne zmeny a jednak castokrat su mapy na lodi nekompletne/v ubohom stave) - ale to je asi na ine tema.

takze este raz : zaujimalo by ma stanovisko admina/moderatora k tejto veci.
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9325
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » ned črc 25, 2010 2:04 pm

Stanovisko admina máš v SZ ;)
Uživatelský avatar
sklenar_jakub
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 403
Registrován: pon bře 22, 2010 1:00 am
Reputace: 1
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod sklenar_jakub » ned črc 25, 2010 5:05 pm

Zdravím, mě by docela zajímal názor admina veřejně, jak to vlastně je v takovém případě
s autorskými právy, myslím, že je to užitečné pro všechny.

Díky Libore ;)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti