Setkání "Na Hartě" - jaro 2006

Setkání, regaty, výstavy a akce pořádané v souvislosti s jachtingem

Moderátoři: MARIS, Pepa, vilma

Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9327
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » čtv bře 02, 2006 9:46 pm

U? se to tříbí. Taky preferuji jako ficcus temín po 1.5. tj. víkend 6. - 7. 5. 2006. Ale přesný termín dá Tomá?, který dává Gandalfa na vodu jeřábem a ten musí objednat. Já se přispůsobím. Ka?dopádně čím nás bude více, tím lépe. Letos asi jenom pohodovka, symbolické odemknutí s projí?dkou a večerním potlachem "U jelena". Časem by to mohla být "Hecregata" a dobrá tradice. To v?e domluvíme s těmi, kteří přijedou.
Uživatelský avatar
kaplik
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 28
Registrován: pon úno 20, 2006 2:00 pm
Reputace: 1
Bydliště: Praha 4

Dalo by se i ted ...

Příspěvekod kaplik » pát bře 03, 2006 8:32 am

Myslim, ze by bylo klidne mozny se sejit i ted, ze by nebylo co delat se nebojim .....

Kaplik, Olomouc
Jarda
s/y Pietro Filipi
Příspěvky: 31
Registrován: stř lis 09, 2005 9:33 pm
Reputace: 0
Bydliště: Králíky

Akce

Příspěvekod Jarda » pát bře 03, 2006 10:55 am

Předbě?ně je domluvenej víkend 28.-30.4. Nevím kdo v?echno bude jeřábovat, ale asi by se to chtělo domluvit i na jeřábu, aby nás nevy?plouchnul s tím, ?e nemá čas, nebo něco takovýho.
Jarda
AdsBot [Google]
Příspěvky: 0
Registrován: ned říj 25, 2015 1:10 am
Reputace: 0

Příspěvekod AdsBot [Google] » ned bře 05, 2006 11:21 am

Termín 28-30.4. 2006 Kdo chce a? přijede. Neslibujte, neva?te se na ten termín. Přijeďte nebo ne, v?e zále?í na Vás.
Bylo by to v?e najednou - klíče od závory, mo?ná i jeřáb, mů?eme si navzájem pomoc a je?tě by mohla být dobrá zábava.
Snad ledy do tý doby roztajou.

Jak bych to viděl - spou?tění lodí- pátek odpoledne a sobota dopoledne
- plavba,trimování lodí a vlastně to otevření sezóny v sobotu po 11hod to u? zpravidla fouká
- odpoledne a večer v dobré hospodě - penzion u Jelena


Je?tě info- nejsem ?ádnej organizátor, jen tam ka?doročně v tomto termínu spou?tím loď do vody, u? ?estým rokem. Myslím si ,?e by bylo dobrý se tam trochu poznat.
Ahoj Tom
AdsBot [Google]
Příspěvky: 0
Registrován: ned říj 25, 2015 1:10 am
Reputace: 0

Příspěvekod AdsBot [Google] » úte bře 07, 2006 9:47 am

Ahoj,
kde je skluz do vody v Nový Pláni? Nemáte plánek (popis). Snad budu moct přijet i s lodí.

Fif
AdsBot [Google]
Příspěvky: 0
Registrován: ned říj 25, 2015 1:10 am
Reputace: 0

Příspěvekod AdsBot [Google] » úte bře 07, 2006 11:05 am

Ahoj,
je na dvou místech. Jedno je u mola půjčovny loděk. Druhé je asi o 300m dál u lesa , asfaltová cesta, pěkně zachovalá.

Na jaře se vět?inou lodě spou?tí na tom prvnim místě. Koncem sezóny se vytahujou na té cestě. Jde o stav vody. Ta cesta je v?ycky jistá. I se tam dá dobře jeřábovat.

čau Tomá?
Uživatelský avatar
Olda
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 100
Registrován: pát pro 09, 2005 2:26 pm
Reputace: 0
Bydliště: Sobotín

Setkání na hartě

Příspěvekod Olda » úte bře 07, 2006 3:18 pm

Skvělý, u? se tě?ím.
Jestli mů?u je?te poprosit, těsně předem někdo zveřejněte nějaký čas nebo časy setkání, popřípadě místo, kde bude důvěryhodná osoba s klíčema pobývat. Přeci jenom se neznáme (teda já neznám). Nechci být příli? vlezlý, ale i mobil by se hodil. Mě poznáte podle toho, ?e budu mít loď, jestli ji do tý doby vyhrabu ze sněhu :-).
Ahoj Olda.
Jarda
s/y Pietro Filipi
Příspěvky: 31
Registrován: stř lis 09, 2005 9:33 pm
Reputace: 0
Bydliště: Králíky

Re: Setkání na hartě

Příspěvekod Jarda » úte bře 07, 2006 3:36 pm

Olda píše:Skvělý, u? se tě?ím.
Jestli mů?u je?te poprosit, těsně předem někdo zveřejněte nějaký čas nebo časy setkání, popřípadě místo, kde bude důvěryhodná osoba s klíčema pobývat. Přeci jenom se neznáme (teda já neznám). Nechci být příli? vlezlý, ale i mobil by se hodil. Mě poznáte podle toho, ?e budu mít loď, jestli ji do tý doby vyhrabu ze sněhu :-).
Ahoj Olda.


Jeřáb asi budu domlouvat já, nebo Libor. Zavolej mi pár dnů před tím termínem na konci dubna a domluvíme se. 777987796
Čau Jarda
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9327
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » pon bře 20, 2006 8:49 am

Po poslední konzultaci (opraveno 8.4.) je návrh následující:
v pátek 5.6. příjezd a spou?tění lodí na vodu, nastrojení, krátká porjí?dka
v sobotu 6. 6. příjezd a spou?tění lodí na vodu pro ty co to nestihnou v pátek (nebo chtějí příjet a? v sobotu), vyjí?dka a "slavnostní" otevření jarní sezóny, večer pak potlach v restauraci "U jelena" http://www.ujelena.bruntal.com
v neděli volná zábava atd.
Pozor - v?e neoficiální ! V podstatě volné setkání stejných nad?enců. Nemáme ?ádného organizátora, tak?e Va?i fantazii a aktivitě se meze nekladou.
Naposledy upravil(a) Libor dne sob dub 08, 2006 11:07 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9327
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » pon dub 03, 2006 12:04 pm

Posledně uváděný termín Tomá? nestihne (poslední konzulatace termínu proběhla 3.4.2006), Ficcus nemů?e a já nestihnu vzhledem k mno?ství sněhu (později bude v?ude mokro a bahno) nachystat loď (antifouling). Někteří se nevyjádřili a některým je to jedno.

Proto navrhuji posunou termín o týden, dva, tři.

1. sobota 13.5.
2. sobota 20.5.

V?ichni zájemci zkuste se vyjádřit (jakkoliv - email, SZ, ve fóru).
Naposledy upravil(a) Libor dne pát dub 28, 2006 8:43 am, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
ZdendaZ
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 120
Registrován: stř lis 09, 2005 10:47 am
Reputace: 0
Bydliště: Beroun

Re: Setkání "Na Hartě"

Příspěvekod ZdendaZ » pon dub 03, 2006 2:57 pm

Co to rovnou udělat 3.6.? To u? mám konečně po matuře a mohl bych se taky stavit :)
Uživatelský avatar
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 7505
Registrován: úte lis 08, 2005 5:21 pm
Reputace: 152
Bydliště: Bratislava

Re: Setkání "Na Hartě"

Příspěvekod Denis » úte dub 04, 2006 12:24 am

Mne je to v zásade jedno, ale neskor?í termín vzhladom k tohtoročnému počasiu je asi rozumnej?í. Prídem aj s man?elkou. Prezentácia Va?ich lodí by bola zaujímavá, ale nie je to nevyhnutné spája?.
Uživatelský avatar
ficcus
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1713
Registrován: stř pro 28, 2005 7:02 pm
Reputace: 39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ficcus » úte dub 04, 2006 12:05 pm

[quote="Libor"]Posledně uváděný termín Tomá? nestihne (poslední konzulatace termínu proběhla 3.4.2006), Ficcus nemů?e a já nestihnu vzhledem k mno?ství sněhu (později bude v?ude mokro a bahno) nachystat loď (antifouling). Někteří se nevyjádřili a některým je to jedno.

Proto navrhuji posunou termín o týden, dva, tři.

1. sobota 13.5.
2. sobota 20.5.

V?ichni zájemci zkuste se vyjádřit (jakkoliv - email, SZ, ve fóru).[/quote]

6. nebo 13.5. je OK. U mě je to ale podmíněno i počasím, páč by jsme jeli motomo:-)
A pořád je?tě neznám květnový pracovní rozvrh:-( Co? se týká i víkendů ...
Jarda
s/y Pietro Filipi
Příspěvky: 31
Registrován: stř lis 09, 2005 9:33 pm
Reputace: 0
Bydliště: Králíky

jeřábování

Příspěvekod Jarda » úte dub 11, 2006 10:22 am

Chápu, ?e domluva je slo?itá a najít společnej datum je tě?ký. Já budu jeřábovat 28.4. a jestli se chce někdo přidat a? mi zavolá a domluvíme čas. Budu jeřábovat v Nové Pláni. 777987796 Jplus@seznam.cz
Jarda
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9327
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » stř dub 12, 2006 10:07 pm

Já 28.4. je?tě nebudu mít loď asi nachystanou a budu asi na cestách. Ale týden na to přijedu (jeřáb nepotřebuju :D ). Klíče od závory mám domluvené. Tak?e sobota 13.5. nebo sobota 20.5. je dal?í mo?ný termín i pro ostatní, pokud trochu u? opadne voda. Momentálně chybí cca 50cm do přelití hráze, aktuální stav lze sledovat na http://www.pod.cz/fr_stavy.html nebo http://www.pod.cz/portal/prehrady/cz/ .
Počítám tedy s hlavní "akcí" v sobotu 13.5. (nebo 20.5.) včetně vyjí?dky a večerního posezení u "U Jelena". Pi?tě tedy v?ichni co hodláte přijet. Kontakt 602 740 605.
Naposledy upravil(a) Libor dne čtv dub 27, 2006 7:30 am, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9327
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » čtv dub 20, 2006 7:51 am

Hladina v Slezské Hartě se dr?í na maximu (viz stránky povodí v předchozím příspěvku) a bude letos problém zahájit sezónu začátkem května.
Dle zpráv z hráze bude hladina časem klesat. Kdy a v jakém tempu zále?í na dispečinku a nechtěli ani spekulovat. V současné době je odtok zhruba na úrovni přítoku = setrvalý stav. Vzhledem k tomu, ?e nahoře je poměrně je?tě dost sněhu (Pradět stále je?tě 1,1 m), bude hladina je?tě dlouho vysoko nad normálem. Tím se nám komplikuje jak spou?tění lodí, tak výstaba mola i vlastní setkání 6.5. Dnes pojedu shlédnou situaci a dám pak sem vědět jaká je situace a zda se (nedobrovolně) termín akce posune.
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9327
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » pát dub 21, 2006 12:10 am

Situace je velmi ?patná, tj. vody je moc a na hrázi se nevyjádřili k dal?ímu vývoji. Dle odhadu dodavatele mola to vypadá na odklad cca 3 týdny. Tzn. ?e setkání bude 13.5 nebo 20.5. Postupně budu situaci monitorovat a v?echny zájemce informovat.
Uživatelský avatar
Olda
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 100
Registrován: pát pro 09, 2005 2:26 pm
Reputace: 0
Bydliště: Sobotín

Příspěvekod Olda » pát dub 21, 2006 2:03 pm

V čem vadí, ?e je moc vody. To je snad dobře, bude to blí? do vody a vět?í prostor na je?dění :-). Nebo ne?

Ahoj Olda
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9327
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » sob dub 22, 2006 8:17 pm

V podstatě ano. Plocha je sice o něco vět?í, ale zrádná pro ty co to dobře neznají. Dále navíc dobrý povrch a sklon náplavky je pod vodou. V?echny bójky (a? na pár) jsou pod vodou - bohu?el málo povolené, proto?e tolik vody jsme tu je?tě neměli. A zázemí je?tě taky není nachystané - molo. Tak?e to vidím tak, ?e není kam spěchat.
Jarda
s/y Pietro Filipi
Příspěvky: 31
Registrován: stř lis 09, 2005 9:33 pm
Reputace: 0
Bydliště: Králíky

stav vody

Příspěvekod Jarda » sob dub 22, 2006 10:55 pm

Dnes jsem mluvil s kamarádem co byl osobně na hrázi a v Nové Pláni a začalo se docela rychle upou?tět. Prej, ?e u? jdou vidět bojky v Pláni. V pondělí zavolám hráznýmu a napí?u sem prognózu jakou mi řekne.
Uživatelský avatar
yvan
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 7
Registrován: ned dub 23, 2006 10:57 pm
Reputace: 0
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání "Na Hartě"

Příspěvekod yvan » pon dub 24, 2006 12:06 pm

Včera v noci jsem objevil tento web, jsem moc rád, ?e existuje, díky adminovi!
Na setkání bych rád přijel, nevím ale, jestli se to povede, proto?e z nohy mi trčí ocelové dráty. Té? spou?tění lodi se díky tomu asi opozdí...
V ka?dém případě přeju, a? se setkání vydaří!

Yvan
Uživatelský avatar
Olda
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 100
Registrován: pát pro 09, 2005 2:26 pm
Reputace: 0
Bydliště: Sobotín

Příspěvekod Olda » stř dub 26, 2006 2:01 pm

Kdo to je?tě neví, vý?ka hladiny je na http://www.pod.cz/fr_stavy.html . Vody je rozhodně víc ne? volných termínů, tak nevím.

Olda
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9327
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » stř dub 26, 2006 3:20 pm

Dnes jsem tam loď spustil. Vody tak akorát dost. Některé bójky jsou na doraz těsně pod hladinou a dle informací z hráze bude hladina spí?e pomalu klesat. Tak u? je to v pohodě. Termín první vyjí?dky bude na 100% buď 13.5. nebo 20.5. Mo?ná se tam sejdem po oba víkendy, jak kdo bude mít čas. I´m ready.
Uživatelský avatar
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 7505
Registrován: úte lis 08, 2005 5:21 pm
Reputace: 152
Bydliště: Bratislava

Re: Setkání "Na Hartě"

Příspěvekod Denis » čtv dub 27, 2006 8:14 pm

Daj jeden termín, kto bude môc? príde. Ideálne to nebude nikdy. Rad?ej toho 20?
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9327
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » čtv dub 27, 2006 9:05 pm

Ideální to není nikdy. Začnem tedy pro jistotu 13.5. dopoledne, abychom to případně mohli zopakovat za týden (zatím mírně převa?uje počet příznivců pro 13.5.). Budu tam ale i dal?í víkend. Tomá? u? taky příjede. Místní přijedou jak budou moct, asi oba víkendy a přespolní nech? přijedou jak jim to bude vyhovovat. Napi?tě kdo bude chtít rezervaci pokoje "U Jelena", nebo si to zarezevujte sami, odkaz je v příspěvcích vý?e. Jen dejde vědět kdo kdy přijede. Vemte taky fotoalba, CD, DVD, literaturu atd. a hlavně dobrou náladu a počasí. U? se tě?ím.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host