Idioti na plavbě kolem světa

Setkání, regaty, výstavy a akce pořádané v souvislosti s jachtingem

Moderátoři: MARIS, Pepa, vilma

Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Idioti na plavbě kolem světa

Příspěvekod Anonym » pon lis 20, 2006 7:22 pm

Tak je to tady!!!
Projekt který připravuji již několik týdnů a o kterém si někteří z mého okolí šuškali, přešel do reálné formy. Dne 27.1.2007 se v Hodoníně uskuteční přednáška Ivana Orla o plavbě Victorie kolem světa. Protože to není jen pro příznivce jachting.info, mám vše potřebné napsané na mých stránkách www.baharis.cz a tady vám to dávám na vědomí. Na informační letáček se můžete podívat ZDE.
Pokud máte nějaké dotazy, ptejte se samozřejmně i tady. Není potřeba se kvůli jedné akci u mě registrovat. Ale sem-tam se tam mrkněte, nebudu přenášet diskuzi (pokud nějaká bude) sem a zpátky.
Těšíme se s Ivanem na vás!!!
Uživatelský avatar
ficcus
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1713
Registrován: stř pro 28, 2005 7:02 pm
Reputace: 39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ficcus » stř lis 22, 2006 9:59 pm

Jo, další dobrá událost které se nezúčastním :(
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » stř lis 22, 2006 10:11 pm

Dobře ti tak! :wink:
Né, nedá se nic dělat. Třeba příště.
Mluvil jsem dnes na ICQ s Alešem M. a říkal, že ještě neví přesně kdy, ale v prosinci (pro zahraniční čtenáře december) bude dělat nějakou přednášku v Brně. Jak mě dá vědět, postoupím to sem.
Uživatelský avatar
Monty
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1125
Registrován: pon lis 28, 2005 4:47 pm
Reputace: 6
Bydliště: EU

Příspěvekod Monty » čtv lis 23, 2006 10:38 am

Ficcusi,jestli chceš pokecat s Ivanem,i když jenom na netu,tak někdy přijdi do chatové místnosti"Pod plachtami kolem světa" na www.lide.cz v sekci chat/koníčky a zájmy.Podmínkou je mail na www.seznam.cz. Včera tam Ivan kecal asi dvě hodiny.Včera mi taky došla jeho kniha,ale zatím nějak nebyl čas ji ani pořádně prolistovat.
Uživatelský avatar
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 7505
Registrován: úte lis 08, 2005 5:21 pm
Reputace: 152
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Denis » pát lis 24, 2006 9:37 pm

Kde sa dá ta kniha kúpiť?
Uživatelský avatar
Monty
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1125
Registrován: pon lis 28, 2005 4:47 pm
Reputace: 6
Bydliště: EU

Příspěvekod Monty » pát lis 24, 2006 9:40 pm

Denis píše:Kde sa dá ta kniha kúpiť?


http://www.idiotinaplavbekolemsveta.kvalitne.cz/ .Tohle je přímej link na autora.
Uživatelský avatar
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 7505
Registrován: úte lis 08, 2005 5:21 pm
Reputace: 152
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Denis » pát lis 24, 2006 10:15 pm

Akurát dnes sa ma dcéra pýtala čo chcem na vianoce. A keby som išiel do Hodonína na to príjemé posedenie, tak aby som vedel o čom tam je reč.
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » pát lis 24, 2006 10:35 pm

Denis píše:Akurát dnes sa ma dcéra pýtala čo chcem na vianoce. A keby som išiel do Hodonína na to príjemé posedenie, tak aby som vedel o čom tam je reč.
Keby si išiel, rád tě přivítám. :wink:
Ale Ivan těchto přednášek (jak psal) už dělal 59 a převážně pro nejachtaře. Takže četba knihy je dobrá, ale ne nutná.
Problém je trochu jinde. Z lidí u kterých jsem očekával zájem se mnoho nepřihlásilo. A pokud dovezu v prosinci pozvánku do Brna, nebo dám v lednu do místních kozích rozhledů inzerát, může se stát, že se kavárna zaplní a já tam nebudu moci pustit ty, které bych tam měl nejraději. Pokud tedy máte zájem a nejste si jistí možností účasti, raději se zapište a když na začátku roku zjistíte že nemůžete a odhlásíte se, nic se nestane. Budou náhradníci.
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9328
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » sob lis 25, 2006 9:40 am

Baharis píše:... Takže četba knihy je dobrá, ale ne nutná.

Souhlasím s Baharisem. Ale rozhodně se vyplatí. Originální podpis atd. A také se můžeš ptát konkrétně na věci co by tě ani nenapadli :D
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » pon lis 27, 2006 8:20 am

Abych teda řekl pravdu, dost jste mě zklamali. Očekával jsem o tuto zajímavou přednášku větší zájem. Po týdnu od oznámení se přihlásil jen Libor.
No, nevadí. Co se dá dělat. Jsem už dostarý na to abych mohl vědět, že organizovat něco pro lidi nepřináší vždy předpokládané výsledky. Že?
Pokud nebude zájem mezi jachtaři, je možné, že projeví zájem lidé mimo jachting. :wink:
Uživatelský avatar
Ferdinand
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 321
Registrován: pát dub 21, 2006 1:07 pm
Reputace: 0
Bydliště: Předklášteří

Příspěvekod Ferdinand » pon lis 27, 2006 11:29 am

Na přednášce Ivana Orla jsem byl na veletrhu, bohužel mu nejelo video.
Až udělá další přednášku ve Brně, určitě přijdu, ale do Hodonína NEE . je to daleko.
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9328
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » pon lis 27, 2006 11:42 am

Ferdinand píše: je to daleko.

To je věc pohledu. Kolik to může z Brna být? Já pojedu asi tak 3x větší vzdálenost a neřeším to. Buď tě to zajímá nebo ne. Je to ale tvoje věc, jen si myslím, že je to škoda. Pokud někdo jiný něco připraví a ....
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » pon lis 27, 2006 12:28 pm

Libor píše:To je věc pohledu.
Tak, tak. V Brně Ivan přednášku udělá tehdy, až jej někdo osloví a až někdo z Brna zajistí bezplatně sál, aparaturu, propagaci.... :D
Pokud je ujetí 60 km pro to, aby si člověk zpříjemnil jedno zimní odpoledne posezením s kamarády a poslechl pěknou přednášku, máš pravdu, je to daleko. Ale šak to není povinné. Každý se rozhodne jak myslí a jak si to udělá, takový to má. Zdarec :wink:
Uživatelský avatar
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 7505
Registrován: úte lis 08, 2005 5:21 pm
Reputace: 152
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Denis » pon lis 27, 2006 12:53 pm

Hlásim sa. Denis /alebo prihlasujem sa?/
P.S. chcel som sa prihlásiť na udanom kontakte a ono sa ma to vypytuje aký mám server pošty. Tak to ja teda neviem a tým pádom sa ani nemôžem prihlásiť. Prečo si kurňava myslíš, že všetci vedia robiť s PC tak ako ty!!!
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » pon lis 27, 2006 1:30 pm

:lol: :lol: :lol:
Kdybych to s PC opravdu tak uměl, udělal bych to přihlašování on-line. Ale prd velebnosti! Jsem jen prostý uživatel a proto, když třeba takový Denis prohlásí že dojede, já to tam musím zapsat. A tak se také stalo Denisi. :wink:
Uživatelský avatar
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 7505
Registrován: úte lis 08, 2005 5:21 pm
Reputace: 152
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Denis » pon lis 27, 2006 2:25 pm

Vďaka. Keď nebude fujavica, rád prídem. Leda že by sa mi podarilo loď presunúť do vykurovanej miestnosti!!! To by Vás dvoch musel Libor doviesť do Bratislavy.
Uživatelský avatar
ficcus
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1713
Registrován: stř pro 28, 2005 7:02 pm
Reputace: 39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ficcus » pon lis 27, 2006 3:24 pm

Baharis píše:Abych teda řekl pravdu, dost jste mě zklamali. Očekával jsem o tuto zajímavou přednášku větší zájem. Po týdnu od oznámení se přihlásil jen Libor.
No, nevadí. Co se dá dělat. Jsem už dostarý na to abych mohl vědět, že organizovat něco pro lidi nepřináší vždy předpokládané výsledky. Že?
Pokud nebude zájem mezi jachtaři, je možné, že projeví zájem lidé mimo jachting. :wink:


Jsi dost starý, abys nebulel :D

Zkrátka nejen jachtingem živ je člověk (aspoň já). Vždycky se těším na zimu, že bude víc času na setkávání s přáteli. Jenže to se tak těší všichni kolem mne a počet setkání tak převyšuje počet víkendů :?
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » pon lis 27, 2006 4:56 pm

Děkuji za důvěru. :wink:

V pořádku, beru. To bylo jen takové hlasité povzdechnutí.
Uživatelský avatar
MARIS
moderátor
Příspěvky: 1090
Registrován: sob říj 21, 2006 2:00 am
Reputace: 5
Bydliště: zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod MARIS » pon lis 27, 2006 8:34 pm

Jak už myslím Baharis napsal,Ivan Orel uspořádal skoro 60 besed.Byl jsem na jeho přednášce na setkání nám.jachtařů Sm.kraje na jaře v Sedlnicích,(už se tam konají pravidelně),a byla to velmi dobrá a užitečná přednáška.Samozřejmě tam taky prodával svou knihu i s věnováním.Kdo můžete,nenechte si to ujít.
Uživatelský avatar
Irena
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 122
Registrován: sob dub 01, 2006 6:57 pm
Reputace: 0

Příspěvekod Irena » úte lis 28, 2006 10:08 am

Taky jsem se pokoušela u Baharise zamluvit dvě místa ,ale nezadařilo se,zpráva se vždy vrátila - takže touto cestou - prosím dvě místa pro jachtaře ze Šumperka,Hodonín fakt není blízko,ale kniha je super a strávit alespon jedno odpoledne "na moři " uprostřed zimy bude určitě fajn
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » úte lis 28, 2006 3:59 pm

Irena píše:Taky jsem se pokoušela u Baharise zamluvit dvě místa ,ale nezadařilo se,zpráva se vždy vrátila
Samozřejmě, dvě místa máš, rád vás uvidím. O přestávce pošpitáme, jak to letos bude vypadat na Červenohorském sedle. Předpokládám že co šumperák, to lyžař. :wink: My tam každou sezonu několikrát zajedem zalyžovat.
A prosímtě, co se ti "vracelo"? Mail, nebo jsi se pokoušela zapisovat do té tabulky? Pokud jo, tak to nejde. V odkaze je i psané, že to je jen přehled volných míst. Když, tak to tam ještě zdůrazním.
Uživatelský avatar
Irena
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 122
Registrován: sob dub 01, 2006 6:57 pm
Reputace: 0

Příspěvekod Irena » úte lis 28, 2006 5:01 pm

Posílala jsem klasicky mail 2x a vždy se mi vrátil,že nelze doručit.Tak jsem na to šla přes forum na těchto stránkách a najela na tvůj mail(pro případ,že bych to snad špatně zadávala)a zase nic.No hlavně,že už se to k tobě dostalo.
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » úte lis 28, 2006 6:57 pm

Irena píše:Posílala jsem klasicky mail 2x a vždy se mi vrátil,že nelze doručit.
Měla jsi pravdu. Vlezl jsem do administrace domény a v nastavení mě zmizela e-mailová adresa :!: :?:
Když jsem ji doplnil, a obnovil přesměrování (používám celkem 4 adresy a všechny jsem měl pro jednoduchost přesměrované na wo.cz), tak to nefungovalo. No, nakonec jsem si v Outlooku založil nový účet.
V každém případě děkuji za upozornění a mělo by to být nadále v pořádku.
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » pon pro 25, 2006 2:42 pm

Oznamuji všem, že místo setkání s Ivanem Orlem se přesouvá do areálu sdružení OÁZA. Tady je mapa města a tady detail místa.
Pokud by měl někdo zájem, sdružení Oáza nabízí i ubytování přímo v areálu, v ceně 100,-Kč na osobu.
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » pon led 22, 2007 9:57 am

Všem přihlášeným připomínám, že tento týden proběhne plánovaná akce s Ivanem Orlem.
Další přihlášky už musím bohužel odmítat, protože kapacita sálu, původně 50 osob, je naplněna na 57 přihlášených. I když počítám s tím, že všichni nemusí dojet, je to daleko víc, než jsem očekával.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host