Navigačný pilot v Nemčine

Na četná přání ... a také někteří se plaví rádi v této nádherné lokalitě a rádi se podělí o své zkušenosti.

Moderátoři: Pepa, smike, vilma

Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 100

Navigačný pilot v Nemčine

Příspěvekod Denis » čtv čer 22, 2017 8:16 pm

Jeden z členov JI, Anty, si kúpil /tuším/ v Holandsku loď a postupne ju preplavil do Grécka, kde sa momentálne nachádza. V internetovej kaviarni sa nevie pripojiť na JI pod svojim menom a tak ma poprosil, aby som položil pár otázok.
1, Kedysi dávno Papito ponúkol preklad nemeckého Gréckeho Pilota do Češtiny. Anty nejakú časť tohoto prekladu má a zaujímalo by ho, či Papito neposkytol aj ďalší preklad, alebo či niekto nemá na Papita kontakt.
2, Či niekto nemá náhodou kontakt na užívatela menom Zvíře, ktorý by hádam mal byť v Grécku
3, Tiež prosí niekoho z vedenia JI, či by neboli tak láskaví a nepozreli sa prečo sa nevie pripojiť na meno Anty, či je to gréckou klávesnicou, alebo je zádrhel v niečom inom.
anty
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 0

Re: Navigačný pilot v Nemčine

Příspěvekod anty » pát čer 23, 2017 11:55 am

Ahoj Denis .dakujem ,uz sa mi podarilo prihlasit z Grecka :D jedna sa o Papitou preklad Jonskeho more.dakujem za aku kolvek odpoved
Libor
bez hodnocení
Reputace: 110
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » pát čer 23, 2017 12:33 pm

Papito už se tu velmi dlouho neukázal.
Ani nevím zda to dokončil, byl tehdy i zájem to vydat tiskem. Ale snad nedopadly práva k tomu, nebo tak nějak.
Jedině zkusit se obrátit přímo na něj, nebo si koupit jiného průvodce...
Jeho mail: skipper(at)klikni.cz
Zvíře má skype: elenrino.maranwekumba ale zobrazuje se mi u něj Irsko...takže asi už není v Řecku...
ytnak
nováček na fóru
nováček na fóru
Reputace: 0

Příspěvekod ytnak » pát čer 23, 2017 8:18 pm

Vy děkuji Libore jiného mám v angličtině dokonce dva celé Řecko,a jonske ostrov ještě zvlášť. Od Papita mám přeložené z němčiny Dodekanes, a je to super.Papitovi sem již psal na email a pořád se mi to vrátílo že to nejde odeslat. Děkuji za jakoukoliv další informací

Zpět na