Jsou tu i nějací mladí jachtaři?

Povídání o jachtingu, moři a vodě kolem nás ...

Moderátoři: MARIS, Pepa, vilma

Uživatelský avatar
ZdTrader
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 125
Registrován: úte kvě 27, 2008 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Hradec Králové / Pardubice / Nové město nad Metují

Jsou tu i nějací mladí jachtaři?

Příspěvekod ZdTrader » pon úno 23, 2009 10:48 pm

Ahoj všem,
neznám ve svém okolí žádné jachtaře, jsou tu nějací mladí jachtaři z Prahy a okolí:)? Věkově do 25 let?
Uživatelský avatar
rafiz
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 134
Registrován: pon led 28, 2008 1:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod rafiz » pon úno 23, 2009 11:00 pm

Určitě! Tomuhle je dvacet měsíců.
Obrázek
Uživatelský avatar
ZdTrader
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 125
Registrován: úte kvě 27, 2008 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Hradec Králové / Pardubice / Nové město nad Metují

Příspěvekod ZdTrader » pon úno 23, 2009 11:05 pm

No, je sice roztomilej, ale na Mazury se asi nevydá :D
Uživatelský avatar
rafiz
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 134
Registrován: pon led 28, 2008 1:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod rafiz » úte úno 24, 2009 9:40 am

Ale vydá. Už jsem o tom loni mluvil s maminkou. Mám za úkol to tam letos zkouknout, mrňous si dá zatím cvičně Orlík a příští rok jede na Mazury :good:
Ty se tam letos chystáš?
Uživatelský avatar
Charlie
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1810
Registrován: pon čer 18, 2007 2:00 am
Reputace: 18
Bydliště: Hořovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Charlie » úte úno 24, 2009 12:27 pm

Mno mě je 22 let :-). Z Prahy sice nejsem, ale od Berouna.
Uživatelský avatar
mc1812
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 32
Registrován: stř led 30, 2008 1:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Praha

Příspěvekod mc1812 » čtv úno 26, 2009 11:56 am

Ja jsme jachtar z Prahy, bude mi sice 28, ale citim se mlady. Muj Finn je docela akcny - pro mlady.

:mad:
Uživatelský avatar
liederhaus
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 12
Registrován: ned pro 30, 2012 1:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod liederhaus » ned led 06, 2013 11:13 pm

Zdravím,
koukám, že už to není úplně aktuální, ale co kdyby se někomu chtělo zajít na pivko... Štěpán, Želízy, Praha (21, spolumajitel 10m kajutovky, a majitel sportovní plachetnice třídy FD, ktedou rekonstruuji a na jaře s ní někam vyrazím)
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » pon led 07, 2013 7:30 am

Zajisté bohulibá snaha, posezení a pokecání není nikdy dost.
Jenom bych tu iniciativu přesunul SEM. Netřeba snad separovat mladých a starých. ;)
Uživatelský avatar
DonEmilio
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 412
Registrován: úte čer 05, 2007 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvekod DonEmilio » pon led 07, 2013 10:20 pm

Neznám starých :crazy:
Uživatelský avatar
david1972
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 179
Registrován: pát zář 02, 2011 2:00 am
Reputace: 2

Příspěvekod david1972 » pon led 07, 2013 10:35 pm

není to tak dlouho co, mi bylo 25 :-)
Uživatelský avatar
bozakafka
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 823
Registrován: úte lis 30, 2010 1:00 am
Reputace: 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod bozakafka » pon led 07, 2013 10:37 pm

Rad bych rad vedel kde je hranice mezi mladym a starym paprdou :) :? :) :?
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » pon led 07, 2013 11:25 pm

Vloni jsem dosáhl věku, který se rovná poslednímu dvojčíslí roku narození. :P
A hlásím, že pokud je zkráceně zestárnutí přímý přechod z puberty do senility, cítím zatím víc tu pubertu... :oops:
Uživatelský avatar
Jarda885
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1721
Registrován: pon lis 26, 2012 1:00 am
Reputace: 102
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Jarda885 » pon led 07, 2013 11:59 pm

Jo Baharisi, my jsme pořád mladí. Jsem stejný ročník jako Ty.
Ale ti pětadvacetiletí nám nějak nevěří....
Uživatelský avatar
Felix
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1805
Registrován: čtv zář 27, 2007 2:00 am
Reputace: 152
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Felix » úte led 08, 2013 6:50 am

Myslím, že o skutečném věku nejlépe vypovídá věta "Do toho s tebou nejdu! Buď to bude ostuda nebo o život!" No a záleží na tom, jestli ji říkáte nebo slýcháte.
marks
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1416
Registrován: stř pro 26, 2007 1:00 am
Reputace: 33

Příspěvekod marks » úte led 08, 2013 6:55 am

To je hezký Felixi, jak to začneš říkat často, musíš už jen čekat na věk, kdy ti to zas začne bejt jedno, až lákavo. ;)
Dobré ráno všem
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » úte led 08, 2013 7:07 am

Felix píše:Myslím, že o skutečném věku nejlépe vypovídá věta "Do toho s tebou nejdu! Buď to bude ostuda nebo o život!"

:lol: :lol: :lol:

Kolik mi asi tak mohlo být, 22.12.12 na skůtříku? (řečnická otázka) :mad:
Obrázek
marks
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1416
Registrován: stř pro 26, 2007 1:00 am
Reputace: 33

Příspěvekod marks » úte led 08, 2013 7:15 am

jó Jirko, jsou lidi který mezi fáze mine :)
Hezky ses nám vybarvil ;)
Uživatelský avatar
bozakafka
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 823
Registrován: úte lis 30, 2010 1:00 am
Reputace: 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod bozakafka » úte led 08, 2013 8:44 am

Felix píše:Myslím, že o skutečném věku nejlépe vypovídá věta "Do toho s tebou nejdu! Buď to bude ostuda nebo o život!" No a záleží na tom, jestli ji říkáte nebo slýcháte.


Bravo ,bravo :good: :good:

Stale slysim moji mamu. "Ty snad s toho nevyrostes" zaplat panbuh nevyrostl :)
Ze by ten jachting byl nakonec sportem prerostlich pubertaku :?
Uživatelský avatar
Jakub_Vaurien
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 136
Registrován: stř zář 14, 2011 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jakub_Vaurien » úte led 08, 2013 8:46 am

Sakra, lekl jsem se, že to je fotka následků z cesty ze setkání v Brně...

Ty jsi dobrej kaskadér. Nicméně jsem zvažoval vánoční vyjížďku a v lednu/únoru (aby bylo dost sněhu) jezdíme na motorkářský sraz na vysočinu. Takže pořád se řadím do té skupiny lidí co poslouchají :-)
Uživatelský avatar
Viky_CZ
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 2304
Registrován: ned led 02, 2011 1:00 am
Reputace: 43
Bydliště: Tynec n/L
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Viky_CZ » úte led 08, 2013 8:50 am

Kdyz mi bylo 18, tak mi jeden dobrej kamarad (je asi o 10 let starsi) rekl: "Jsi fajn kluk, ale tedka jsi plnoletej, tak si dej pozor, at z toho nezblbnes!"

Snazim se toho drzet. (Nevim jestli uspesne, to se uvidi.)

Edit:
Baharis píše:Vloni jsem dosáhl věku, který se rovná poslednímu dvojčíslí roku narození.
Na 6 vypadas teda dost vyspele. ;-)
Naposledy upravil(a) Viky_CZ dne úte led 08, 2013 9:07 am, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
heavy
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 286
Registrován: čtv říj 08, 2009 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Praha

Příspěvekod heavy » úte led 08, 2013 9:05 am

Baharis píše:
Felix píše:Myslím, že o skutečném věku nejlépe vypovídá věta "Do toho s tebou nejdu! Buď to bude ostuda nebo o život!"


Když se na tebe tak koukám, neprosto netuším.. co máš proti 7metrovce na moři :D
To chce řádný anestetikum... zevnitř i z venku ;).
Uživatelský avatar
Danar
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 295
Registrován: pát zář 11, 2009 2:00 am
Reputace: 14
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Danar » úte led 08, 2013 9:22 am

Když se pokusím vrátit k původnímu tématu vlákna (i když vám to tedy vážně nerad kazím ;)), tak jsem jachtařská spermie krátce po třicítce, nicméně mi věkový průměr snižuje o několik let mladší prvek, věkově do skupiny pod 25 let spadající, jenž se okolo lodí vyskytuje z 90% v mé společnosti (naštěstí, musim si ho hlídat :gun: ;)). Tím jsem chtěl říct, že jsem do své mokré lásky namočil i svoji lásku, která se celkem úspěšně chytla a vše (to málo) nyní podnikáme spolu :). A spolu jsme tedy mladí dostatečně :). Jo a jsme z Plzně, pokud by to někomu k něčemu bylo..


PS: Předpokládám, že to autor myslel tak, že i když není v jachtingu žádná hranice co se týče věku, tak někdy si člověk přece jen rád pokecá se stejně starými lidmi, jenž (ne)pamatují ty samé věci. A platí to jak o mladých, tak i o zkušenějších :)
marks
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1416
Registrován: stř pro 26, 2007 1:00 am
Reputace: 33

Příspěvekod marks » úte led 08, 2013 10:38 am

Tady si ti danare dovolím mírně oponovat. Námořníci byli odpradávna samostatná skupina, to je samozřejmě nadnesené, ale u všech zájmových skupin platí, že je spojuje již podstata zájmu a proto na věku nezáleží. Toto bohužel v dnešní době mizí ve všech oblastech a i proto se zřejmě stav posouvá tam kde je, u přístupu k vodě, přírodě a pohybu na lodi, to vnímám jako velmi závažné. Na schůzky se svými vrstevníky přeci není třeba zájmová činnost, ty spojuje právě ten věk, ale sosat atmosféru, přístup a zkušenosti v takto pestré komunitě, je dle mého více než přínosné. Obzvlášť když u jachtingu jako celku není rozhodující věk ani doba zainteresovanosti, ale zkušenosti s řešením rozličných problémů.
Proto bylo a je toto fórum nenahraditelnou studnicí informací, proto je tady zbytečné nějaké přesné vyhledávání a udržování čistoty tématu, naopak reakce na zdánlivě nepodstatné podněty tu vytvořila spoustu skvostů. Jen ten původně nastavený směr udržet i přes volání nově příchozích po změnách, zároveň bez ztrát takových ikon jakou je pro mne Papito. Za připojený of topic se omlouvám, sice si za ní stojím, ale klidně jej smažme, na vývoj s Papitem jsem se zeptal v tlachárně a jelikož se nezbobrazuje v hlavní nabídce, pokouším se otázku připomenout zde.
Uživatelský avatar
Danar
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 295
Registrován: pát zář 11, 2009 2:00 am
Reputace: 14
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Danar » úte led 08, 2013 11:31 am

marks píše:Tady si ti danare dovolím mírně oponovat. Námořníci byli odpradávna samostatná skupina, to je samozřejmě nadnesené, ale u všech zájmových skupin platí, že je spojuje již podstata zájmu a proto na věku nezáleží. Toto bohužel v dnešní době mizí ve všech oblastech a i proto se zřejmě stav posouvá tam kde je, u přístupu k vodě, přírodě a pohybu na lodi, to vnímám jako velmi závažné. Na schůzky se svými vrstevníky přeci není třeba zájmová činnost, ty spojuje právě ten věk, ale sosat atmosféru, přístup a zkušenosti v takto pestré komunitě, je dle mého více než přínosné. Obzvlášť když u jachtingu jako celku není rozhodující věk ani doba zainteresovanosti, ale zkušenosti s řešením rozličných problémů.
Proto bylo a je toto fórum nenahraditelnou studnicí informací, proto je tady zbytečné nějaké přesné vyhledávání a udržování čistoty tématu, naopak reakce na zdánlivě nepodstatné podněty tu vytvořila spoustu skvostů. Jen ten původně nastavený směr udržet i přes volání nově příchozích po změnách, zároveň bez ztrát takových ikon jakou je pro mne Papito. Za připojený of topic se omlouvám, sice si za ní stojím, ale klidně jej smažme, na vývoj s Papitem jsem se zeptal v tlachárně a jelikož se nezbobrazuje v hlavní nabídce, pokouším se otázku připomenout zde.

Marksi , ačkoliv mi "mírně oponuješ", tak já naproti tomu s tebou "mírně souhlasím" :). To, co píšeš, je pravda a nemá cenu se přít o drobných nuancích.. :)
Moje drobná obhajoba toho, co jsem napsal, je ta, že ačkoliv je jachting kratochvílí pro mladé i sečtělejší a v jeho zájmu by nemělo docházet k rozlišování dle věku a platí tedy to, co jsi napsal, tak není důvod odrazovat jedince od potlachu s okruhem jedinců, jenž jsou mu momentálně více po chuti :). Po mladých přátelích se může ptát kdekoliv na internetu. Po jachtařích jen tady :)
Na odlehčení mě napadá přehnané přirovnání :) - 20 letý hoch zatouží po intimních radovánkách s podobně starou slečnou, tudíž těžko mu zazlívat, že ve svém požadavku na seznamce zadá věkové omezení, aby se vyhl nabídkám sousedky, která viděla vynález kola na vlastní oči :mad:

Hezký den
david
moderátor
Příspěvky: 5881
Registrován: pon led 02, 2006 9:30 pm
Reputace: 232
Bydliště: loď,momentálně v Davli

Příspěvekod david » úte led 08, 2013 11:34 am

[quote="DanarNa odlehčení mě napadá přehnané přirovnání :) - 20 letý hoch zatouží po intimních radovánkách s podobně starou slečnou, tudíž těžko mu zazlívat, že ve svém požadavku na seznamce zadá věkové omezení, aby se vyhl nabídkám sousedky, která viděla vynález kola na vlastní oči :mad:
Hezký den[/quote]

ale to jen proto, že ještě neví, že starý kolo dobře jede :good:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host