Plavba okolo Europy

Evropské regiony které nemají vlastní kategorii..

Moderátoři: Pepa, david, vilma

avalon
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Reputace: 0

Plavba okolo Europy

Příspěvekod avalon » úte zář 08, 2015 9:49 pm

Ahoj vsetci,

v posledom case som sa zacal zaoberat myslienkou oboplavania Europy po trase Dunaj, Cierne more, Egej, Ionske more, Tyrrhenske, Francuzko,kanalom Du midi do Biscay, Bretonsko a spat do Dunaja. Rozmyslam nad vhodnou lodou, nad casovym rozvrhom, rocnymi obdobiami, klimatickymi podmienkami, nakladmi, vybavou atd. Nieco som uz poplaval, splavil som Dunaj do Delty, plaval v Egejskom mori, Jadrane, preplaval krizom skoro cele Stredozemne more od východu na zapad, poznam Messinu, Eolske ostrovy, Sardiniu ci Korziku ale o to viac mam pred mojim novym projektom vacsi respekt. Vela sa uz na tomto fore popisalo veci a drvivu vacsinu som necital tak mi prosim prepacte a ak mate niekto info ktore sa vam zda ze nejak moze suvisiet s tymto projektom, dakujem vam za vase tipy. Napadlo mi ze by nebolo ani od veci ponat tento projekt v zmysle Round the Europe boat rally. Nebolo by od veci keby sa na to vydalo viac lodi, kludne aj roznych typov, velkosti atd, stanovili by sa urcite miesta a casy stretnutí a cela akcia by tym nadobudla dalsi rozmer skutocnej lodnej rally.

dakujem za vas cas

L.N
Stanislav
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Reputace: 27

Příspěvekod Stanislav » stř zář 09, 2015 9:51 am

Jestli to má být kolem Evropy, tak ti tam dost postatný kus chybí :?
geronimo
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 93
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod geronimo » stř zář 09, 2015 9:57 am

Podobný nápad měl i Jiří Oliva, jen to pádluje na mořském kajaku... :good:
http://www.kayakaroundeurope.com/
avalon
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Reputace: 0

Příspěvekod avalon » stř zář 09, 2015 12:33 pm

to geronimo / dik za tip, musim to poriadne kuknut. Stranda je, ze neviem ci nahodou som to nebol ja co im vybavoval miesto na odlozenie kajakov v ,,plechaci u corgona,, ked boli tu v Bratislave :-) svet je maly

Zpět na