VMP,predpisi pre plavbu

Zde skončí vše co v normálním diskuzním fóru nemá co dělat. Zde také skončí na krátkou dobu příspěvky určené k definitivnímu smazání !!! Průbežně se vysypává. Pokud zde skončí Váš příspěvek, zvažte proč tomu tak je. Můžete jej formulovat znovu a lépe. A po té, pokud bude aktuální a mít nějakou vypovídací schopnost, jej znovu vložit.

Moderátoři: MARIS, Pepa, david, smike, windward, vilma

Mato1998
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 0

VMP,predpisi pre plavbu

Příspěvekod Mato1998 » sob srp 04, 2012 6:35 pm

Čaute,

Chcel by som sa spýtat lebo v tom nemám jasno počul som už vela názorov : Na slovnsku nepotrebujem VMP Do 5 KW a 300 cm dlhzky clna ? ( Alebo ako to je ) A v chorvátsku je to tak isto ? A ešte jedna otázka kolko musím mat najmenej rokov ked si chcem urobit VMP ?

Velmi Ďakujem za vetky odpovode velmi mi pomožete. :)
Anonym
bez hodnocení
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » sob srp 04, 2012 7:22 pm

[mod="Baharis"]Mato, vítám tě na našem fóru a přeji ti ať se ti zde líbí.
Nicméně tvůj první příspěvek není z nejšťastnějších a odpovídá klasickému případu nováčka, který po zaregistrování, bez toho aby si našel odpovědi které hledá, okamžitě založí nové téma na místě kam nepatří a ptá se na věci které zde jsou x-krát diskutované.
Tak prosím tě, tudy cesta nevede. Čti, čti a čti. Až pokud nenajdeš vlákno které se týká tvého problému, můžeš založit nové. Tak to je v Pravidlech, které jsi při registraci odsouhlasil. A já jsem přesvědčený, že se zde diskutovalo už téměř vše, co se jachtingu týká.
[/mod]

Zpět na