uzivatelum portalu

Zde skončí vše co v normálním diskuzním fóru nemá co dělat. Zde také skončí na krátkou dobu příspěvky určené k definitivnímu smazání !!! Průbežně se vysypává. Pokud zde skončí Váš příspěvek, zvažte proč tomu tak je. Můžete jej formulovat znovu a lépe. A po té, pokud bude aktuální a mít nějakou vypovídací schopnost, jej znovu vložit.

Moderátoři: MARIS, Pepa, david, smike, windward, vilma

jerryx
Site Admin
Reputace: 87

uzivatelum portalu

Příspěvekod jerryx » pon srp 20, 2012 5:09 pm

puvodne jsem chtel nazvat toto vlakno nasim uzivatelum, abych parodoval vlakno vedlejsi, bohuzel to nelze, protoze
i kdyz jsem z teamu JI, tak presto nemam pocit, ze bych mel uzivatele, nybrz ze jsem tez uzivatelem.

odvolavam se na vlakno Kolem Sicilie - našim moderátorům, ale uplne z jineho soudku :
resite to v uplne nesmyslnem vlakne ! mysacek tady zalozil vlakno, kde je snaha o zmenu. tak proc nepisete sve napady tam ?
mysacek tam ma volnou ruku k tomu, aby se pokusil vymyslet jiny funkcni model za vasi pomoci, protoze team to neumi.
opravdu se nechci nikoho dotknout, ale v tomto vlakne to brzo upadne v zapomneni. bohuzel mam pocit, ze na jednu
stranu spoustu lidi team stve, ale na druhou stranu se chteji nechat vest za rucicku - proste to teame vyres :-(
mysacek neni z teamu, ale chytil se toho, bylo mu to umozneno a vy misto toho, abyste mu ve vlakne k tomu urcenem pomohli,
tak radeji budete chytri vsude mozne, jen ne tam, kde by to melo byt, co kdyby jste nekomu pomohli :-( ... nebo si myslite, ze si
to ma sam vytahovat odjinud ? on neni moderator, tak proc by mel ?
vim, ze to zni tvrde, ale co jineho si o tom mam myslet ? nebo mate pocit, ze do teamu se muzete oprit v pohode a jeho
se bojite ? :P ... nebo je to jen ceska lenost a alibismus, si rict, ze on psal sem, tak ja si taky pridam sem, proc bych hledal
nejake pitome vlakno k tomu urcene ?, vsak on to nekdo uklidi :-( ... nebo ma jeste nekdo nejake jine vysvetleni, ktere mi unika ?

a jeste jedna dalsi navazujici : proc se sami nesnazite udrzet poradek ve vlaknech ? proc, kdyz nekdo zacne psat uplne mimo tema,
tak ho nekdo neokrikne (teda obcas se svetla vyjimka najde) ? to se vam libi, kdyz se to pak musi rozsekat ? nebo se vam
zda, ze se tady tak vyborne hleda, ze to potrebuje trochu chaosu ?
takze prosim vsechny, aby pomohli aspon s tim, ze budou poradni a budou k tomu vest i ostatni - myslim, ze je to minimum,
ale pritom opravdu prinosne pro vsechny ...
Dvojka
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Reputace: 86

Příspěvekod Dvojka » pon srp 20, 2012 5:32 pm

myslíš to vlákno v té sekci - KVÍZY, RÉBUSY, HÁDANKY A VTIPY?
Asi to tam, kvůli zařazení, nikdo vlastně nehledá a nečeká ;). Zrovna na toto bych se neodvolávala jako na správně zařazené :lol: (i když to bylo velmi vtipně namířené na rébus komerce/nekomerce a věčnou hádanku – kdo z toho co má?).

Jdu to tedy oživit a přesouvám tam svůj příspěvek z vlákna Kolem Sicilie - našim moderátorům (i když mám pocit, že to teď trochu ztratí logické propojení a dovolávání se na příspěvky jiných uživatelů).
Takže další návrh (neříkám že s funkčním řešením) zde modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=6966 - Jak s komercí na JI?
Anonym
bez hodnocení
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » pon srp 20, 2012 5:45 pm

Sekci si s ftipem sobě vlastním zvolil Myšák sám. :lol:

Protože jsem také přispěl svým dílem navrhuji, jestli bych to celé nepřesunul k Myšákovi....
Danar
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Reputace: 13

Příspěvekod Danar » pon srp 20, 2012 6:19 pm

Aha, tak proto jsem ho neviděl.. Do této sekce moc často nezabrousím, nepřijde mi extrémně důležitá z hlediska informačních zdrojů k jachtingu ani portálu.. Tudíž jsem před chvílí svůj dlouho datlovaný příspěvek přidal hádejte kam? :whist:
PS: Jsem pro čistotu vláken a potírání offtopicu, ale když je někde diskuze na nějaké téma a mám příspěvek, který do tohoto tématu zapadá (viz druhá část nadpisu zmíněného vlákna - našim moderátorům), tak ho tam dám, aniž bych se snažil prolézt celé fórum, jestli někam nezapadne malinko lépe, nebo nezapadne "taky". Omlouvám se za svůj přístup, ale v hospodě si taky sednu ke stolu a povídám si v návaznosti na téma, které tam běží.. :oops:

Zpět na