OT

Zde skončí vše co v normálním diskuzním fóru nemá co dělat. Zde také skončí na krátkou dobu příspěvky určené k definitivnímu smazání !!! Průbežně se vysypává. Pokud zde skončí Váš příspěvek, zvažte proč tomu tak je. Můžete jej formulovat znovu a lépe. A po té, pokud bude aktuální a mít nějakou vypovídací schopnost, jej znovu vložit.

Moderátoři: MARIS, Pepa, david, smike, windward, vilma

KyselySven
nováček na fóru
nováček na fóru
Reputace: 0

Příspěvekod KyselySven » úte zář 11, 2012 9:37 am

Muj posledni prispevek,ktery pak smazte, protoze sem nepatri.
Jen prosim na vysvetlenou. Ja uz 35 let ziji ve Svedsku a pred par lety jsme s kamarady z mistniho klubu tento web objevili.
Nekdy jim neco vecer u piva prekladam a nekdy se tady docela bavime. No nekdy jsou un nas vecery proste dlouhe.

Nikdo tady moc nechapal proc se tady vede diskuze co je a co neni komerce. U nas je spustu podobnych diskuzi na webu a vsechny jsou samozrejme komercni.Kazdy si tam da co chce a nikomu to nevadi. Marne jsem se svedum snazil vysvetlit podstatu one diskuzea kdyz jsem si myslel, ze je to jasny tak se me tady jeden rekl, ze nekde cetl ze u nas uz komunisti nevladnou a jestli je to tedy pravda.
Jeden kamarad me zadal, jestli bych mu sem nevlozil, ze hleda posadku ale pak rekl ze to zrejme nema cenu.

Proste nas tady zajimalo jestli tedy je stejny metr pro vsechny nebo neni.

No nic. Budte radi,ze tento web ctou lidi i mimo vasi zemi.
Vsem co odpovedeli slusne dekuji a na ostatni se nezlobim a samozrejme uplne vsem pekny vitr a porad dost vody pod kylem.

Na jakykoliv komentar jiz prosi reagovat nebudu.
Pekny den vsem ze severu.
Sven Sauer (proto Kysely Sven)

PS. Moje cestina uz neni tak dobra, tak se omlovam za chyby
brin
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník

Příspěvekod brin » úte zář 11, 2012 10:53 am

Na 35 let ve Švédsku je vaše čeština dokonalá. Co se týče uveřejňování komerčních inzerátů, já bych to neřešil. prostě uveřejních a maximálně tě smažou:-). Jinak do Švédska na jachtu bych se moc rád podíval, kde se dá domluvit?:-) (asi příští rok samozřejmě:-)
Macek0585
aktívní jachtař
aktívní jachtař

Příspěvekod Macek0585 » úte zář 11, 2012 1:37 pm

No nevím :oops:
Četl jsem diskusi k Fajn regatce, kterou pořádá JI s hlavním partnerem tohoto portálu. Výše uvedeného pána to trochu zarazilo, když je to vlastně podle něj "komerce". Myslím si, že ostatní diskutující to uvedli na pravou míru natolik fundovaně, že tady tento příspěvek mi už připadá jen jako kopnutí do mrtvoly a to, že přišel ze Švédska mu nic neubírá na hořkosti. Za sebe můžu říct, že já taky spoustu "švédských" a ani jiných zvyklostí nechápu a ani někdy pochopit nechci a příspěvky tohoto typu mi na JI určitě nebudou chybět. :P
Pokud by se to panu KyselemuSvenovi zdálo moc jednostranné musím sdělit, že žádnou komerční vazbu na JI nemám a posuzování komerce mne taky někdy se.e :gun: :gun:
vilma
moderátor
Reputace: 44

Příspěvekod vilma » úte zář 11, 2012 4:23 pm

ZdendoS,
proč já Ti nedokážu nikdy skočit na špek. :cry:

Zpět na