katamaran chorvatsko třeba

Zde skončí vše co v normálním diskuzním fóru nemá co dělat. Zde také skončí na krátkou dobu příspěvky určené k definitivnímu smazání !!! Průbežně se vysypává. Pokud zde skončí Váš příspěvek, zvažte proč tomu tak je. Můžete jej formulovat znovu a lépe. A po té, pokud bude aktuální a mít nějakou vypovídací schopnost, jej znovu vložit.

Moderátoři: MARIS, Pepa, david, smike, windward, vilma

prcekee
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 1

katamaran chorvatsko třeba

Příspěvekod prcekee » ned říj 07, 2012 1:20 pm

Zdravím, píšu to sem BO nechci moc prudit ikdyž asi se tak stane ale protože se snažím o co nejnižší náklady prosím ostřílené zda by poskytli tip na nízkou cenu pronájmu katamaránu na rok 2013 cca poslední týden červen a nejlépe Šibenik a níže, chci to pro dvě rodiny 4 dospělí a 4 děti z nichž je jedno dítě autista takže plavba podél pobřeží vyjímečně ostrov a spíš na motor, pokud máte někdo svůj blog kde třeba rodinnou plavbu katamaránem popisujete budu moc vděčen protože druhá rodina na vodě nikdy nebyla ikdyž par videí na youtoube jsem jim už doporučil.

Prosím o info od lidí co mají osobní zkušenost s katamaránem a rodinnou "kindr" plavbou třeba i sz
Anonym
bez hodnocení
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » ned říj 07, 2012 1:51 pm

Zkušenosti jsou, myslím že pro tvé účely dobrá volba. :)

Náš partner YachtNet má již hotové ceníky pro příští rok a podle zprávy kterou jsem dostal, poskytuje teď výstavní slevu i když výstava v Brně není.
Další kolo slev pak bude při výstavách Boat Expo a Lodě na vodě.

Z toho co tam teď mají, se mě nejvíc líbí třetí v pořadí od osvědčené a velmi dobré společnosti NCP. Jsou tam už započteny i výstavní slevy.
Obrázek

Zde je specifikace toho od NCP: www.baharis.cz/free/yachtnet_nabidka.pdf
prcekee
návštěvník fóra
návštěvník fóra

cena pod 3000

Příspěvekod prcekee » ned říj 07, 2012 2:22 pm

Dik za cenik a jak se divam cenu pod 3000 asi neudělám ani kdybych se s někym spojil :-) třeba se najde ještě další tip :cry:
Zbiry
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník

Re: cena pod 3000

Příspěvekod Zbiry » ned říj 07, 2012 3:02 pm

prcekee píše:Dik za cenik a jak se divam cenu pod 3000 asi neudělám ani kdybych se s někym spojil :-) třeba se najde ještě další tip :cry:

No tak obavam se, že pod 3000 euro poslední týden v červnu katamarán opravdu neseženeš! To je asi prakticky nemožné!
Zbiry
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník

Příspěvekod Zbiry » ned říj 07, 2012 3:13 pm

Vycházej z toho, že základní cena 380ky na konec černa je všude cca 4000 euro, plus 100 až 200 euro a víc jak 1000 euro z nikoho ani při všech slevách nevyrazíš! Já teď třeba dostal slevu na fugl novou SO 439 1100,- euro z ceníkové, ale je to na květen a je to úplný max co jde! a je to jednotrupovka! Majitelé katamaránů jsou podle mě nenasytný :D (a výrobci také :lol: )
Rumex
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník

Příspěvekod Rumex » pon říj 08, 2012 7:32 am

Není to sice HR, ale pro představu.
Měl jsem letos Lagoona 410 v termínu 9-23.6.2012 za cenu 5500Eur od společnosti SEAFARER v Řecku. Loď byla v perfektním stavu a nadstandardně vybavená, byla od soukromého majitele, který si občasným chartrem snižuje náklady na její provoz. Tato cena byla luxusní, nešlo říct ne.

Pár fotek: http://rumex.rajce.net/Recko_2012
prcekee
návštěvník fóra
návštěvník fóra

ouuuu

Příspěvekod prcekee » pon říj 08, 2012 4:36 pm

tak to je parádní tip :good:

a najde se někdo kdo to reálně trumfne? :cry:
rogix
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 2

Příspěvekod rogix » pon lis 19, 2012 4:05 pm

Baharis píše:
Z toho co tam teď mají, se mě nejvíc líbí třetí v pořadí ...
Obrázek

tak to by ma fakt zaujimalo ako sa daju na YachtNete vyhladat len katamarany
Anonym
bez hodnocení
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » pon lis 19, 2012 4:43 pm

Musíš jejich stránky spustit v IE a pak se ti ukáží pokročilejší způsoby vyhledávání. Bohužel jim to v jiných prohlížečích nefunguje. :(
rogix
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 2

Příspěvekod rogix » pon lis 19, 2012 4:57 pm

:puke:
Gemini
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 0

Re: cena pod 3000

Příspěvekod Gemini » úte lis 20, 2012 5:35 pm

prcekee píše:Dik za cenik a jak se divam cenu pod 3000 asi neudělám ani kdybych se s někym spojil :-) třeba se najde ještě další tip :cry:
Nezapomeň také, že cena za kotvení bude dvojnásobná než za jednotrupovou plachetnici. Také uvaž s ohledem na děti-nevím jak jsou staré, jestli by se hodila síť kolem zábradlí. Tu musíš objednat předem

Zpět na