reference na spolehlivou loděnici

Věčné téma - opravy lodí všeho druhy a všemi dostupnými prostředky. Materiály, postupy. Dobré rady atd.

Moderátoři: Pepa, david, vilma

bobeš
nováček na fóru
nováček na fóru
Reputace: 0

reference na spolehlivou loděnici

Příspěvekod bobeš » stř říj 19, 2016 10:34 am

Koupila jsem si loď a má osmozu. Až na několik větších je většina puchýřů spíš v počátečním stadiu ( nastudovala jsem brožurky a rady na foru, propíchala jsem, i pH lakmusákem změřila :) ), jsou malé, ale je jich hodně. Loďka se mi fakt líbí, tak jsem došla k závěru, že si nechám udělat výměnu gelcoatu. Vím, že je to nákladná věc a vím, že se to musí udělat pořádně. Službu nabízí spousta loděnic. Nechal jste si někdo takovou opravu dělat a můžete doporučit loděnici, kde to provedou fakt dobře a v rámci možností za rozumnou cenu? (Jsme ze severu , takže nejlíp v sever., záp., vých. nebo středních Čechách.) Díky.
bobeš
nováček na fóru
nováček na fóru
Reputace: 0

Re: reference na spolehlivou loděnici

Příspěvekod bobeš » stř říj 19, 2016 10:37 am

ještě doplním, že se jedná o celolaminátovou loď
seemann
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Reputace: 3

Re: reference na spolehlivou loděnici

Příspěvekod seemann » stř říj 19, 2016 1:41 pm

Jenom napíšu, jak bych se k tomu postavil já. Pokud loď stála, no řekněme víc jak 300.000,-, tak bych o "výměně" gelcoatu uvažoval. Jednalo by se ovšem o nějaký druh epoxidu. S celkovým obroušením a vybroušením napadených míst a následnými nátěry by se jednalo o velice nákladnou záležitost. Potom je tu možnost vybrousit jen postižená místa, vytmelil a natřít. Pokud se jedná o loď do 100.000,-, nechal bych to být. Popluje ještě dlouho!!

Zpět na