obecne dotazy na portal

FAQ (zkratka anglického výrazu Frequently Asked Questions, v překladu často kladené dotazy; občas se (s mírně humorným nádechem) používá česká zkratka ČKD, je dokument obsahující seznam otázek a odpovědí, které se ohledně nějaké problematiky často vyskytují a jsou pro ni typické.

Ptejte se tedy na všechno co Vás zajímá a administrátoři či moderátoři webu se pokusí Vám na otázky odpovědět.

Moderátoři: Pepa, vilma

jerryx
Site Admin
Reputace: 87
Kontaktovat uživatele:

obecne dotazy na portal

Příspěvekod jerryx » pon srp 07, 2017 7:14 pm

zde jsou odpovedi na caste dotazy, ktere se tu stale objevuji:

add bodovani:
body jiz nejsou, to se tykalo jen stareho systemu, nyni je jen reputace a ta slouzi jen k hodnoceni uzivatele resp. jeho prispevku (proste jen nahled jak si kdo stoji v ocich jinych), zadne restrikce ci zvyhodneni dle reputace neni a pravdepodobne ani nebude

add druha cast webu na web.jachting.info:
nemate-li opravneni ci se vam nejde prihlasit, tak mate bohuzel nyni smulu - body jiz nejdou sbirat a prihlasit se muzou jen "stari" uzivatele - ti co, byly jiz ve starem systemu ... bohuzel tato cast nyni neni propojena s novym systemem
dodelat to ci predelat mam v TODO, ale neni na to cas ... mam dalsi dva jachtarske projekty (a ani ty nestiham), a hlavne mam jachtarskou sezonu, takze az nekdy v zime :-(
nyni muzete pozadat nekoho jineho, aby vam napr. potrebny soubor stahnul - zalezi na posouzeni zadaneho zda-li to udela ci ne (pravdepodobne se koukne na vasi reputaci :-P), tyto zadosti jsou zatim tolerovany ...

add kontaktni formular:
ten slouzi opravdu jen pro nutne zalezitosti, ktere nelze vyresit pres vlastni forum - opravdu nechapu lidicky, kteri se v nem ptaji na veci okolo jachtingu, kdyz uz jste to sepsali, tak proc se nezeptate ve foru ?!
na tyto maily opravdu NEBUDU odpovidat !
1) nejsem zadna sekretarka, abych odpovidal na takove mnozstvi mailu
2) to ze jsem admin, neznamena, ze jsem odbornik na vsechno !
3) hodne chodi zajimave dotazy, na ktere znam i odpoved :-P, ale proc si proboha myslite, ze zrovna vy a jen vy si zaslouzite soukromou odpoved ? ty dotazy a odpovedi prave patri do fora, aby z toho meli neco i ostatni, tak nebudte hamouni a podelte se - pak mozna i stihnu odpovedet nebo drive odpovi nekdo kompetentnejsi ;-)

bohuzel diky vyse napsanemu nestiham odpovidat ani na ty dulezitejsi - jsou v poradi ... ale urcite nepomuze, kdyz poslete jednu zadost a v zapeti druhou ci dalsi a nejlepe jeste rozhorcenou, ze nikdo nereaguje ... kazdy si snad dovtipi, co si o tom myslim :-P

BTW uz mi chodi i vyhruzky soudem za nektere prispevky zde :-P ... ale taky smula, zatim jsem nikoho nemusel umravnovat, vzdy jsem s tim souhlasil, resp. nemusel jsem souhlasit s nazorem, ale prispevek byl za mne OK ;-)

add "Nejste oprávněn číst toto fórum":
je to jak psal @_err a
Libor
- je to v archivu (cili jako smazane - bohuzel odkazy odjinud se tim nesmazou), navic v tomto pripadu jde o i v podstate neplatnou starou url - do stareho systemu ... nektere admini maji pravo jeste rozkliknout (v pripade mozneho presmerovani), nektere uz ani nejdou, pac jsem do stareho zcela zamezil pristup - bylo tam fakt hodne der a dost to zatezovalo server diky robotum ...

a jeste mala prosba:
kdyz uz nekoho zminujete v prispevku, tak je dobre ho zminit pres mention nebo ho citovat, jinak se o tom vubec nemusi dozvedet, info mu dojde jen v uvedenych pripadech

Zpět na