Vzhled stránek ?

FAQ (zkratka anglického výrazu Frequently Asked Questions, v překladu často kladené dotazy; občas se (s mírně humorným nádechem) používá česká zkratka ČKD, je dokument obsahující seznam otázek a odpovědí, které se ohledně nějaké problematiky často vyskytují a jsou pro ni typické.

Ptejte se tedy na všechno co Vás zajímá a administrátoři či moderátoři webu se pokusí Vám na otázky odpovědět.

Moderátoři: Pepa, vilma

david
moderátor
Příspěvky: 5881
Registrován: pon led 02, 2006 9:30 pm
Reputace: 232
Bydliště: loď,momentálně v Davli

Vzhled stránek ?

Příspěvekod david » pon lis 27, 2006 11:18 pm

mám zobrazení bílá na šedé, to se nedá číst - co s tím ??
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9328
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » pon lis 27, 2006 11:57 pm

Tak si nastav vzhled který ti vyhovuje. Najdeš to v nastavení svého profilu.
Naposledy upravil(a) Libor dne čtv říj 04, 2007 9:34 am, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
jerryx
Site Admin
Příspěvky: 2450
Registrován: pát čer 16, 2006 12:00 am
Reputace: 87

Příspěvekod jerryx » čtv lis 30, 2006 3:44 pm

Libor píše:Tak si nastav vzhled který ti vyhovuje. Najdeš to v levém sloupci.Nebo napiš kde jsi to viděl/měl,podívám se na to.


stejny problem. ovsem po nastaveni jineho vzhledu to funguje jen do dalsiho
vstupu na tyto stranky :-(
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9328
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » čtv lis 30, 2006 3:49 pm

jerryx píše: ovsem po nastaveni jineho vzhledu to funguje jen do dalsiho
vstupu na tyto stranky :-(

No to není tak docela pravda. Pokud si chcete zvolený vzhled uchovat i pro další návštěvy, je třeba vybraný vzhled nastavit ve svém profilu :!:
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9328
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » sob pro 02, 2006 11:20 am

Výchozí skin je nastavený adminem.
Pokud někomu nevyhovuje, může si každý natrvalo nastavit ve svém profilu jiný, který je k dispozici!
V budoucnu bude jeden jednotný pro všechny. ;)
Uživatelský avatar
Pavel-Sulc
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1561
Registrován: stř bře 25, 2015 1:00 am
Reputace: 233
Bydliště: Stockholm, Švédsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzhled stránek ?

Příspěvekod Pavel-Sulc » pát pro 11, 2015 2:05 pm

Moderátoři, myslím, že by bylo dobré, aby alespoň autor příspěvku měl možnost s ním i po čase naložit jak uzná za vhodné vzhledem k vyvíjející se debatě. Píši informace o Švédsku, mezi každým příspěvkem je mnoho různě chytrých komentářů a vše je brzy nepřehledné. A pokud někdo se bude chtít později informovat tak to z těch mnoha stránek nedá rozumně dohromady. Rád bych měl na začátku vlákna ucelený dokument, který budu doplňovat a měnit podle situace, názoru a přání. Pak budou následovat komentáře. Rád bych měl možnost vyloženě nesmyslné komentáře mazat nebo dávat někam do koše.
Ahoj Pavel
Uživatelský avatar
vilma
moderátor
Příspěvky: 3179
Registrován: pon kvě 28, 2007 2:00 am
Reputace: 46
Bydliště: Olomoucko

Re: Vzhled stránek ?

Příspěvekod vilma » pát pro 11, 2015 3:21 pm

ahoj Pavle,
když zde v minulosti byla možnost "upravovat příspěvky", docházelo ke ztrátě návaznosti, diskuse ztrácela smysl, poctiví diskutéři vypadali ne svou vinou jako plantalové s vykřiky do tmy. Neosvědčilo se to. Navíc nelze žádat, aby se někdo vracel kontrolovat starší příspěvky, zda někdo něco někam nepřipsal. Rozumím Ti jak to myslíš a myslíš to dobře, ale v provozu fora to nezafunguje. Už se to tu vícekrát psalo.

Aktualizované údaje můžeš vždy zapsat do nového topiku. Pokud bude třeba, pomůžeme s vyčištěném takového "Tvého" vlákna.
Musíš ale počítat s latencí cca 3 dny, máme své rodinné i pracovní povinnosti.

Pokud bys sepsal ucelené info, které by se hodilo umístit mimo forum (ČLÁNKY ?), bylo by to ideální a velice cenné.
Navíc by ti do toho nikdo nekafral.
Uživatelský avatar
Svobodak
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 755
Registrován: čtv led 24, 2008 1:00 am
Reputace: 46
Bydliště: olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzhled stránek ?

Příspěvekod Svobodak » pát pro 11, 2015 3:39 pm

Resenim by, Vilmo, mohlo byt skryti, resp. minimalizace nerelevantnich prispevku ve vlakne s moznosti zobrazeni vseho, nebo jen relevantniho.
Otazkou je, co je nerelevantni prispevek. Na to muze kazdy nahlizet jinak a pro kazdeho tedy muze byt vycet minimalizovanych prispevku ruzny.

Dalsi otazkou je, zda je neco takoveho technicky proveditelne, tedy proveditelne dostupnymi prostredky.

P
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Re: Vzhled stránek ?

Příspěvekod Anonym » pát pro 11, 2015 4:52 pm

Pavel-Sulc píše:...že by bylo dobré, aby alespoň autor příspěvku měl možnost s ním i po čase naložit jak uzná za vhodné vzhledem k vyvíjející se debatě.

Já bych to řekl ještě jinak. To je vyloženě špatně. :thmbdn:
Zpětně je dobré, když se mohu opravovat pravopisné chyby, slovosled. Ale v žádném případě ne smysl příspěvku, opravovat bludy které jsem neuváženě vypustil. To je nutné udělat dodatečným dementi.
V okamžiku když upravím nějakou nepřesnost na kterou jsem upozorněn následujícími příspěvky, dělám z těch co "upozorňují" dementy, protože "upozorňují" na správný příspěvek. Pak by i oni opravovali a upravovali by i ti co upozorňují na upozorňované........ :smash: Prostě guláš. A jelikož se to někdy dělo, přistoupilo vedéní k tomuto drastickému kroku, který se mě také nelíbí, protože jsem byl vždy disciplinovaný a smysl svých příspěvků nikdy neměnil. Ale ne všichni jsou takoví.

Co se týká potřeb oprav, mazání a přesunů, nezlobte se. Nechci moc podsírat, ze zřejmých důvodů se k tomu nějaký ten rok nevyjadřuji, ale je to špatné. Velmi špatné. Je zde šest moderátorů honosících se hrdě oním podpisem a výsledek tomu neodpovídá. Třeba ještě teď dohledám příspěvky které uživatel před měsícem - dvěma požádal smazat jako bezpředmětný. Nikdo se nechytá - nejsou lidi.
O byť elementární snaze udržet jakous takous čistotu vláken nemůže být vůbec řeč. Několikrát mě nečekaně (příjemně) překvapil David, ale i tak to je bída. I když uznávám že i moderátoři mají své pracovní a rodinné povinnosti, žádnou moderátorskou práci tu nevidím. Je mě to líto, ale prostě nevidím. To už častěji se ozvou sami ukáznění uživatelé, než by se odhodlal ozvat moderátor.
Vím že to je o momentálním trendu, jak si jej majitel fóra nalinkuje a zaúkoluje moderátory, ale tady to už chvílemi přerůstá v anarchii. Takové je mé subjektivní vidění tohoto fóra posledních měsíců až roků, takto to cítím. Jsem vždy zvyklý říkat co si myslím, většinou bez obalu. Tak sry.
No a teď mě zase můžete probrat. :-P Šak jsem na to zvyklý, ne? ;)
Uživatelský avatar
Jarda885
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1721
Registrován: pon lis 26, 2012 1:00 am
Reputace: 102
Bydliště: Ostrava

Re: Vzhled stránek ?

Příspěvekod Jarda885 » pát pro 11, 2015 5:05 pm

Ještě pořád se bavíme o vzhledu stránek?
Asi mám s tou češtinou problém.

Pravidlo 2:
Nevkládejte informace do tématu, které svým názvem nebo zařazením neodpovídá obsahu vaší informace.
Uživatelský avatar
Pavel-Sulc
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1561
Registrován: stř bře 25, 2015 1:00 am
Reputace: 233
Bydliště: Stockholm, Švédsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzhled stránek ?

Příspěvekod Pavel-Sulc » pát pro 11, 2015 9:36 pm

Mě je blízké Vás informovat o Scandinavii a Švédsku. Řešení a názorů je určitě tolik kolik lidí to čte. Je třeba ale zvolit jedno. Navrhuji, pod stejnou rubrikou budou dvě vlákna, tuším tomu říkáte. Jedno kam budu psát pouze já a tam budou pouze fakta a žádné diskuse a paralelně druhé kam bude psát kdokoli cokoli, tedy snad tak úplně taky nééé. Pokud kdokoli napíše něco, co patří do mého vlákna tak to tam samozřejmě zanesu. Cílem by bylo, když někdo za jakoukoli dobu přijde na nápad, že by ho něco o Scandinavii zajímalo, měl by mém vláknu ucelenou, aktuální informaci. Pokud ho zaujímají názory druhých, má druhé vlákno. Dnes mnohdy v nekonečných diskusích uniká smysl debaty. Asi je problém že jsem technik a perfekcionista a to je mooc blbá kombinace.
david
moderátor
Příspěvky: 5881
Registrován: pon led 02, 2006 9:30 pm
Reputace: 232
Bydliště: loď,momentálně v Davli

Re: Vzhled stránek ?

Příspěvekod david » pát pro 11, 2015 11:05 pm

Baharis píše:
Pavel-Sulc píše:...že by bylo dobré, aby alespoň autor příspěvku měl možnost s ním i po čase naložit jak uzná za vhodné vzhledem k vyvíjející se debatě.

Já bych to řekl ještě jinak. To je vyloženě špatně. :thmbdn:
Zpětně je dobré, když se mohu opravovat pravopisné chyby, slovosled. Ale v žádném případě ne smysl příspěvku, opravovat bludy které jsem neuváženě vypustil. To je nutné udělat dodatečným dementi.
V okamžiku když upravím nějakou nepřesnost na kterou jsem upozorněn následujícími příspěvky, dělám z těch co "upozorňují" dementy, protože "upozorňují" na správný příspěvek. Pak by i oni opravovali a upravovali by i ti co upozorňují na upozorňované........ :smash:

O byť elementární snaze udržet jakous takous čistotu vláken nemůže být vůbec řeč. Několikrát mě nečekaně (příjemně) překvapil David, ale i tak to je bída. I když uznávám že i moderátoři mají své pracovní a rodinné povinnosti, žádnou moderátorskou práci tu nevidím. Je mě to líto, ale prostě nevidím. To už častěji se ozvou sami ukáznění uživatelé, než by se odhodlal ozvat moderátor


a) naprostý souhlas
b) klidně a rád bych to dělal častěj. I když pominu pomalé načítání a tím spoustu času v řiti. Jenže k mazání se ozývají uražení přispěvatelé a zásobují mně výhružnými, to nekecám, mejly. No, že by se na to jeden nevys..ral.
Uživatelský avatar
Pavel-Sulc
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1561
Registrován: stř bře 25, 2015 1:00 am
Reputace: 233
Bydliště: Stockholm, Švédsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzhled stránek ?

Příspěvekod Pavel-Sulc » pát pro 11, 2015 11:40 pm

Všichni musí mít možnost přednést své názory a své ideje, ale všichni nemohou rozhodovat. Vedení Jachting.info zvolí moderátora despotou a jeho úkol je určit, prezentovat a vést jednu linii. Jestliže toto platí, platí pouze to a nic jiného! Není možné používat politicky - demokratické formy ve vedení Jachting.info. Není možné dojít k rozhodnutí volební formou strategie nebo ideje. Všichni nemají totiž stejný názor.
david
moderátor
Příspěvky: 5881
Registrován: pon led 02, 2006 9:30 pm
Reputace: 232
Bydliště: loď,momentálně v Davli

Re: Vzhled stránek ?

Příspěvekod david » pát pro 11, 2015 11:46 pm

Že lidi nejsou na demokracii stavění a jako taková je na dvě věci, to není nic nového. Ale zkus si tu chvíli dělat despotu.

a neb, kde-kdo tu je chytrej jak zábradlí, jak by to mělo fungovat, ale neřekne: šéfové, rád bych byl moderátorem a dám to všechno do latě
Uživatelský avatar
Pavel-Sulc
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1561
Registrován: stř bře 25, 2015 1:00 am
Reputace: 233
Bydliště: Stockholm, Švédsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzhled stránek ?

Příspěvekod Pavel-Sulc » sob pro 12, 2015 6:36 am

Davide, když Ti zaměstnanec řekne co jsi napsal:
- klidně a rád bych to dělal častěj. I když pominu pomalé načítání a tím spoustu času v řiti. Jenže k mazání se ozývají uražení přispěvatelé a zásobují mně výhružnými, to nekecám, mejly. No, že by se na to jeden nevys..ral.
Jak rozhodneš??? Myslím že každý si umí odpovědět sám a stejně...
david
moderátor
Příspěvky: 5881
Registrován: pon led 02, 2006 9:30 pm
Reputace: 232
Bydliště: loď,momentálně v Davli

Re: Vzhled stránek ?

Příspěvekod david » sob pro 12, 2015 12:02 pm

já bych se nejdřív kouk, jestli to přesto přezevšecko dělá :hmm:
Uživatelský avatar
RACEK
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1114
Registrován: pát čer 26, 2009 2:00 am
Reputace: 100
Bydliště: Praha

Re: Vzhled stránek ?

Příspěvekod RACEK » sob pro 12, 2015 7:01 pm

Co to je za reklamu? Jachting v 84 uzlech :D :D
Uživatelský avatar
smike
moderátor
Příspěvky: 1384
Registrován: pon bře 19, 2007 1:00 am
Reputace: 18

Re: Vzhled stránek ?

Příspěvekod smike » sob pro 12, 2015 7:59 pm

milý racku, můžeš všem vysvětlit jak tvůj příspěvek souvisí s tímto topikem??
Uživatelský avatar
RACEK
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1114
Registrován: pát čer 26, 2009 2:00 am
Reputace: 100
Bydliště: Praha

Re: Vzhled stránek ?

Příspěvekod RACEK » sob pro 12, 2015 8:53 pm

Je to na úvodní stránce.

Asi tomu nějak nerozumím.
Uživatelský avatar
Pavel-Sulc
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1561
Registrován: stř bře 25, 2015 1:00 am
Reputace: 233
Bydliště: Stockholm, Švédsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzhled stránek ?

Příspěvekod Pavel-Sulc » sob pro 12, 2015 9:00 pm

Smike a Racku já tomu taky nerozumím, běhá to rychle a přečíst se to nedá. Ale ono to asi nemá cenu číst. Ale je to přeci Vzhled stránek.. nebo se mýlím.
Lakomec

Re: Vzhled stránek ?

Příspěvekod Lakomec » sob pro 12, 2015 9:01 pm

RACEK píše:Co to je za reklamu? Jachting v 84 uzlech :D :D

Nějaký hacker se znalostí místních poměrů využil nepřítomnosti nejvyššího (setkání ČANY) a naboural se na stránku. Odkaz ale není funkční, takže škody jsou minimální :whist:
Uživatelský avatar
RACEK
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1114
Registrován: pát čer 26, 2009 2:00 am
Reputace: 100
Bydliště: Praha

Re: Vzhled stránek ?

Příspěvekod RACEK » sob pro 12, 2015 9:10 pm

Mě to přišlo jako legrace . . . celkem dobrý :D :D
Uživatelský avatar
smike
moderátor
Příspěvky: 1384
Registrován: pon bře 19, 2007 1:00 am
Reputace: 18

Re: Vzhled stránek ?

Příspěvekod smike » sob pro 12, 2015 9:21 pm

buď už to někdo smazal neboť já to nikde nevidím.. a ani neviděl. :?
Uživatelský avatar
RACEK
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1114
Registrován: pát čer 26, 2009 2:00 am
Reputace: 100
Bydliště: Praha

Re: Vzhled stránek ?

Příspěvekod RACEK » sob pro 12, 2015 9:35 pm

Já stále vidím . . .
Uživatelský avatar
smike
moderátor
Příspěvky: 1384
Registrován: pon bře 19, 2007 1:00 am
Reputace: 18

Re: Vzhled stránek ?

Příspěvekod smike » sob pro 12, 2015 10:05 pm

tak už taky vidím.. mám normálně zapnutý Adblock a ten mi to filtruje...proto mi to nedávalo smysl... sorry..

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host