bouchačka

Krátkodobé i dlouhodobé pobyty na lodi / hausbótu z různých úhlů pohledu.

Moderátoři: Pepa, david, vilma

Zdenda12345
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 67

Re: bouchačka

Příspěvekod Zdenda12345 » sob zář 02, 2017 10:11 am

Historici říkají, že češi byli velmi bojovný, krutý a hrdý národ. Prej byli proslulí tím, že nebrali zajatce. Pohádka o praotci a Řípu je prej taky "pravdivá". :D Leda by tou nohou stál na hlavě mrtvého domorodce a v dáli viděl domorodkyně k použití.....

My jsme se za ty léta vyvinuli v to, co jsme. Je hloupé a naivní předpokládat totéž u všech ostatních národů a kultur.
Heslo ty do mě kamenem, já do tebe chlebem neberu. Leda by ten chleba byl plnej sekanýho olova v kanonu!
Drak70
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 0

Příspěvekod Drak70 » sob zář 02, 2017 10:24 am

Vypada to ze jedinej kdo tu trollí je zase robot ☺
err_
bez hodnocení
Reputace: 146

Příspěvekod err_ » sob zář 02, 2017 12:12 pm

pan.fotograf píše:To err: Základem diskuse je respektovat druhého. Nepodezřívat z jiných úmyslů. Nepodsouvat. Vyjadřuji své přesvědčení a k tomu diskusní forum je.
Jsem tu nováček, protože jsem nováček i v jachtingu a loď jsem koupil před 3 týdny. Jestli takhle "vlídně" vítáš každého nového, tak to teda potěš !!!
Ten výraz trolovat jsem si musel najít, neznám. A na nějakých bodech mi nezáleží, chodím sem za informacemi a za lidmi se stejným koníčkem.
Ostatním čtenářům se omlouvám, zkusím pročíst Pravidla fóra, ale nejsem si vědom ničeho špatného.

K diskusi mas jiste pravdu. Je treba, ale aby diskutujicic meli vyjasnene nazory a diskutovali konzistentne. Coz samozrejme nevylucuje omyl. Ale abys psal, ze by ses kazdopadne branil, pak naopak psal, ze vlastne ne a ze bys jim radeji vse dal? A kdo z nas ma na lodi neco cenneho, resp. cennejsiho nez svuj vlastni zivot, pripadne vypalne za nej? O tom, ze tam mas rodinu, partnerku radeji vubec nepremyslet.

Dle me je jen jedna cesta. Vyvesit vlajku, pokud neni venku, na kanale 16 je varovat, ze kdyz prekroci 50m budes strilet (zminit i vlajku lode) a pak bych do toho sel se vsim, co bych mel.

Take je dulezite v ramci diskuse mit shodu alespon v zakladnich bodech. Treba ze je trava zelena a diskutovat o tom kde roste a jak a proc. Ale kdyz tento vseobecne zazity "fakt" zacnes zpochybnovat, musis stanovit celou novou definici. Coz tady zcela nejde. Tak jak vime, ze je trava zelena, tak vime, jake je schema chovani, moralka, dedicna dispozice, nabozenstvi a socialni citeni a vubec ucta k zivotu u techto "borcu". A i kdyz travu prebarvis, porad to bude ta zelena trava, jako predtim.

Turci v nemecku jsou tricet let. V nedavne minulosti bylo nadherne videt, jak se adaptovali a jak se stali Nemci. Prestoze jsou v jinem prostredi, maji se dobre a jsou v miru a v tolerantnim prostredi.

Proste nez se skutecne adaptuji a zacnou si vazit zivota, muze to byt treba 100 let. A tak dlouho na te lodi cekat nemuzes.
david
moderátor
Reputace: 151

Příspěvekod david » sob zář 02, 2017 9:19 pm

Většina zde diskutujících by ani do pirátských končin nedoplula, neb by po cestě moc foukalo, nebo by se vyskytla zrádná komora.
Na netu je každej hrdina, a to taky v rozdávání bodů. A já vám je mažu!

Zpět na