půjčovna Yachtclubarrandov

Popis zajímavých míst na českých vodách

Moderátoři: Pepa, david, vilma

ivik
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 0

půjčovna Yachtclubarrandov

Příspěvekod ivik » ned črc 22, 2012 6:20 pm

Ahoj všem,

Snad to nebude hloupý dotaz:

Mám zamluvenou letos na Orlíku lod solina 27 z Barrandova. Náhodou jsem na netu narazil na stránky jednoho jachtaře z Orlíku a ten popisoval, že loňský rok měl půjčenou právě solinu a nebyla v ideálním stavu - údajně staré plachty, motor chcípal, plísen v kajute, nesla zasouvat ploutev??

Vím ze jinak má Barrandov výborné lode v perfektním stavu, proto me to trochu zarazilo?? Nemel jste nekdo tuto lod letos pujcenou? Jak je vubec tato lod stara??

Dekuji moc a preji pekné leto :)
Felix
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 148
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Felix » ned črc 22, 2012 7:44 pm

Nevím, jestli jich nemají víc, ale Solinu, která šla do Barrandova do charteru, jsem, myslím, viděl v roce 2008 v Brně na výstavě jako funglovku.
karf
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník

Příspěvekod karf » ned črc 22, 2012 8:19 pm

Před 3 lety nešla u soliny ploutev vyklopit, protože už byla vyklopená (drobná chybka v lanech :D ) a motor také chcípal...ale stačilo odklopit motorového prostoru - nějak to špatně sálo a dusil se...
catamaran
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Reputace: 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod catamaran » ned črc 22, 2012 10:37 pm

Já měl Solinu několikrát za poslední 3 roky a pokuď můžu porovnat s jinými, tak jedna z těch lepších v ČR.

Cat...
ivik
návštěvník fóra
návštěvník fóra

Příspěvekod ivik » pon črc 23, 2012 7:10 am

OK diky moc za odpovědi..
Jen par drobnosti: patral jsem zde na foru a nasel jsem ze Libor.Janko v roce 2007 psal, ze mel pucenou solinu 27 Vivien. Jestli je to ta sama nebo novejsi nevim??

Mohl by mi ještě nekdo z tech co ji meli pujcenou rici jak je to u teto soliny s motorem a startováním?

Poznámka: určitě jsem neměl a nemám v úmyslu dělat negativní reklamu panu Štepánkovi. Naopak byli jsme tam loni (Antila 24) a lod v perfektnim stavu, celkovy pristup perfektni. Jen me zarazila prave ta negativni zkusenost jednoho jachtare??

Zpět na