Obchody s jachtařským vybavením na Slovensku

Platby kartou, nákup jachtařských potřeb na eBay, na Aukru. Dobré obchody s loděmi a lodním příslušenstvím u nás v ČR, na Slovensku i jinde. A podobná problematika.

Moderátoři: MARIS, Pepa, vilma

provizorni
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod provizorni » sob lis 22, 2014 9:07 am

Takže pro všechny ještě jednou!
1) Profil Vicky7 mám již asi 3 roky! Pro ty co to nevědí, vždy pod tímto profilem jsem komentoval příspěvky jako obyčejný jachtař a fanoušek! Nikdy! Opakuji NIKDY jsem zde nikoho nenabádal a neprojevoval se jako obchodník!!! Až do posledního příspěvku, kdy jsem bohužel "narazil"!

2) Profil provizorni - téměř vždy jsem se zde s tímto profilem prezentoval obchodně. Viz samostatné vlákno Sea-Line. Důvod byl jasný. S adminem/majitelem jsme měli dohodu, že mohu se tady prezentovat vzhledem k faktu, že on sám tyto výrobky prezentuje v obchodě!

Přiznávám, že jsem udělal chybu ve chvíli, kdy jsem chtěl opravdu pro osobní účely zjistit prodejce na Slovensku (šlo i především o lokální a menší prodejce). Ale nebyl to obchodní záměr... Sám znám některé prodejce a jednal jsem s nimi ohledně spolupráce... asi by jsem nebyl dobrý obchodník, kdyby jsem neznal své konkurenty... (ikdyž po tomto přešlapu asi zas tak báječný obchodník nebudu...).
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 100

Příspěvekod Denis » sob lis 22, 2014 9:41 am

packa píše:jak by bylo jednoduche tady napsat-kšeftuju s materialem...... a shaním další odběratele.jako provizi daruju kastrol gulaše a sud gambrinusu do Hodonína :)
treba by na to admin slysel

Ja mám k tomu jednu zásadnú a trvalú výhradu, s gulášom, alebo bez neho, nech prebieha prezentácia podnikajúcich mimo fórum. Fórum by malo byť vyhradené na všeobecnú diskusiu a prepašovávať do diskusie reklamu je nečestné, či už ju tam dá admin za gulášek, alebo uživatel bez gulášu.

Nemám nič proti reklame, naopak, som rád ak sa dočítam kde a čo je nového, čo môžem použiť. Ale nech je tam kde má byť a kde ju očakávame a my uživatelia sa môžme potom baviť, či ten produkt- tmel je dobrý, ako sa s ním robí, či je cena prijatelná a podobne.
geronimo
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 96
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod geronimo » sob lis 22, 2014 10:46 am

Mě přijde zvláštní, že máš založené dva (nebo i víc ?) nicků....už to vede k spekulacím.... :?
...a co je to vlastně reklama na fóru ? když napíšu, že jedna Polská loděnice představila na výstavě v Lodži nový model plachetnice, přidám pár fotek popis... je to reklama ?(určitě by to pár lidí zajímalo) Hodně uživatelů fóra mě tu zná a spojí si souvislosti.....ale když to samé napíše někdo jiný....je to reklama ?
provizorni
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod provizorni » sob lis 22, 2014 11:06 am

Prosím ještě jednou o pochpení!!!

Profil Vicky7 byl založen před lety a vždy jsem zde komentoval příspěvky jako jachtař a fanoušek vody! Nikdy jsem nic nezveřejňoval tak, aby někdo koupil!

Profil provizorni byl založen ve chvíli, kdy se objevily produkty v zdejším e-shopu a kdy bylo založeno speciální vlákno pro tuto tématiku! Udělal jsem to z toho důvodu, protože jsem nechtěl, aby si moje osobní názory nespojovaly lidi s obchodní činností! Proto jsem také příspěvky chtěl filtrovat na ty, které jsou jen pro mě osobně a které nějak zvýhodňují mé obchodování!!!
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 100

Příspěvekod Denis » sob lis 22, 2014 11:16 am

Geronimo, povedal by som že s citem sobě vlastním :)

Uvedomujem si, že každý má mieru, latku nastavenú niekde inde. Ja to pociťujem ako nepríjemné obťažovanie, ak sa partia bavíme o jachtingu a niekto tam začne ponúkať svoje produkty. Nemám potom chuť na debatu, nechce sa mi nič písať, ani nikomu radiť a nechce sa mi ani čítať, skrátka povedané, mám potom takéto fórum na nejakú dobu hlboko v paži. Ale zopakujem, že to je moja osobná výhrada a niekto iný, čo najradšej číta inzertné noviny to asi pociťuje inak.
indianajones
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Reputace: 7

Příspěvekod indianajones » sob lis 22, 2014 11:28 am

To Geronimo:
Reklama by bola, keby si si vytvoril novy nick a zalozil temu, ze hladas lod. Nasledne by si si ju v diskusii sam doporucil a este si tam hodil link na svoju firmu.
Pema
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 5

Příspěvekod Pema » sob lis 22, 2014 11:33 am

Vicky, zkusím to taky ještě jednou pro pochopení:

Profilů si založ třeba 10, pokud to považuješ za správné.
Ale ve chvíli, kdy položíš dotaz na nákup materiálu a z druhého nicku sám sobě napíšeš "kup si to tam a tam, je to super a bezva cena" tak se to nedá ničím omluvit. Rozumíš? NIČÍM! Je to ubohost a ubohostí to zůstane, ať se vymlouváš, na co chceš.
Pokud tohle nechápeš, tak ti zřejmě není pomoci...
smike
moderátor
Reputace: 17

Příspěvekod smike » sob lis 22, 2014 1:14 pm

Vicky7 alias provizorni,
porušil jsi pravidlo 3 tohoto fora "Nezakládejte na fóru a portálu jachting.info více než jeden účet. Můžete zde vystupovat pouze pod jedním nickem..."
Chceš-li dále fungovat na tomto foru, přestaň používat nick provizorní a vystupovat nadále pod různými identitami.

Máš-li potřebu zviditelnit svoje firemní aktivity s Liborem se určitě dohodneš, ale buď férový vůči ostatním uživatelům.

smike
provizorni
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod provizorni » sob lis 22, 2014 1:46 pm

Dobrá tedy,
s porušením pravidel souhlasím. Rád zruším nick provizorni a budu vystupovat pod nickem Vicky7, tedy pokud ještě budu vystupovat. Po tomto maléru je logické, že raději ani nebudu vystupovat a něco komentovat...

Beru to, sypu si popel na hlavu.
geronimo
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 96
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod geronimo » sob lis 22, 2014 1:59 pm

Tak Vicky7 vítej zpět :D

myslím, že není třeba se zakopávat pod zem, udělal jsi chybu, nebo pitomost, postavil jsi se k tomu čelem a pokud budeš mít něco přínosného do diskuse, proč to nenapsat....

byl bych pro toto vlákno uzamknout...
copy
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 27
Kontaktovat uživatele:

Re: Obchody s jachtařským vybavením na Slovensku

Příspěvekod copy » úte črc 18, 2017 4:33 pm

Imidjex pri Eurovei v apríli 2017
imi.jpg

a dnes doobeda
WhatsApp Image 2017-07-18 at 16.25.08.jpeg
Ozzie
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 13

Příspěvekod Ozzie » úte črc 18, 2017 5:36 pm

Naposledy som u nich uzatváral poistku a už vtedy mi pán napísal, že sa sťahujú. Jasné, že to miesto bolo príliš lukratívne pre obchod.
Nikde sa však neviem dočítať kam sa presťahovali???
Občas som objednával nejaké maličkosti na môj Johnson, fungovalo to perfektne. Bol by so nerád keby zmizli z trhu.
copy
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod copy » úte črc 18, 2017 10:23 pm

vieš kde bol v Biskupiciach Baumax? Teraz je to Hobbi. Tak tam, oproti tomu. Lieskovská cesta 10/A.
halladin
vytrvalý návštěvník
Reputace: 2

Příspěvekod halladin » pát črc 21, 2017 8:21 am

No,já nevím ,jsem jenom obyčejný sekáček trávy,školy nemám,ovšem když někdo kšeftuje , a vydává se za chudého študáka, (rozuměj nehorázně lže)
zdá se mi to horší než nějaké porušení pravidel o reklamě.
Ne že bych omlouval to porušení pravidel.
Odpověď adminů by měla být mnohem razantnější než poulé " Ty, ty, ošklivej"
Ozzie
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 13

Příspěvekod Ozzie » pát črc 21, 2017 8:36 am

Ďakujem Copy. Viem kde to je. Budú na jednej kope so Sailorom :D
copy
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod copy » pát črc 21, 2017 8:56 am

Tak aby sme sa vrátili k nadpisu témy, pridám nejaké tipy.

Sikaflex produkty: obchod v Piešťanoch http://www.ideaprogres.eu/distribucia-sika.html Napríklad, keď chcete kúpiť tmely nie v tube, ale v "salámovom" balení.

Bežné spotrebné príslušenstvo - napr. záchranné vesty, pádla, laná, šekle, Sikaflex v tubách, ale napr. aj malé motoráky a nafukovacie člny: Bauhaus v Bratislave, oddelenie Nautic www.bauhaus.sk

Všetko pre výrobu a opravu laminátov - t.j. živice, tkaniny, stierky atď. - Dipex Šoporňa www.dipex.sk

Zpět na