Malorka s Montym

Vaše zprávy a cestopisy z plaveb a akcí kolem lodí a vody.

Moderátoři: MARIS, Pepa, vilma

vikigach
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 3

Malorka s Montym

Příspěvekod vikigach » sob lis 01, 2014 4:10 pm

S Montym okolo Mallorky. Uz počtvrté jsem využil pozvání Montyho na veselou a levnou přeplavbu na Loefstekeru. Předchozí rok jsem s ním byl už v Malaze, na Mallorce a na Maltě. Tentokrát jsem v předstihu koupil letenku z Bratislavy za 40E. V sobotu jsem přiletěl v 8 večer a v 1h v noci jsem se dostal na loď. Monty mě přivítal s lahví whisky v ruce a samozřejmě i nějaké kamarádky byly přítomny na lodi.
Další den se lovili chobotnice, které se plazili přímo pod lodí v hloubce 3m. Celkem 5kusu. Následující den jsme pluli na jih a postupně jsme se během 3 dnů dostali na okraj Palmského zálivu. Proběhly i dvě noční přeplavby kdy kapitán pouze zapne autopilot, všichni jdou spát a lod se šine rychlostí 2kt tmou. Monty celou dobu neustále vařil báječná krajová jídla, Paella, salát z chobotnic, španělskou polévku ze škeblí, řízky s bramborovým salátem atd. Všem na palubě chutnalo klukům i holkám. Na lodi je udělaná nová koupelna a paluba z teaku.
Za celou dobu nic moc nefoukalo, a teplota ve dne byla 25C. Na konci týdne jsme přepluli z do Palmanova na jihu Palmy a poslední den přímo k letišti v Palmě. Nakonec mě vysadil v 5h ráno na molu kousek od letiště.
Monty ted popluje směrem na Gibraltar a na Kanary, takže doporučuji všem co si chtějí zaplachtit, lovit ryby a zažít trochu zábavy.
vikigach
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 3

Příspěvekod vikigach » sob lis 01, 2014 4:20 pm

Monty
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 6

Příspěvekod Monty » ned lis 02, 2014 10:20 am

....a kuwa... :lol:

howk