Boat Brno 2006

"Jachtaři sobě"
Vše kolem výstav lodí a lodní techniky. Tuzemské, zahraniční i zámořské. Hodnocení, recenze, doporučení, zkušenosti atd.

Moderátoři: Pepa, smike, vilma

Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Boat Brno 2006

Příspěvekod Anonym » úte zář 26, 2006 8:05 am

Tak nějaké souhlasné odezvy na setkání účastníků fóra při příležitosti této výstavy mám. Já ji navštěvuji pravidelně v pátek, kdy to je mimo širokou veřejnost, ale pokud se dá dohromady alespoň cca 5 lidí, není problém přijet i v sobotu. Na výstavišti bych to asi neviděl. Jednak každý bude hledět po exponátech a na klidné posezení to také není. Na výstavišti nevědí, co by za občerstvení ještě měli chtít. :evil:
Dle mého názoru by bylo vhodné se potkat NĚKDE v NĚJAKÉM rozumném čase. Pište zatím, jestli je vůbec zájem a na tom ostatním se domluvíme později. Času dost.
Uživatelský avatar
Bilardos
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 792
Registrován: pon zář 18, 2006 10:54 am
Reputace: 4
Bydliště: Uherský Brod

Re: Boat Brno 2006

Příspěvekod Bilardos » úte zář 26, 2006 2:09 pm

Pro mě je to ještě docela dost daleko (termínově). No každopádně Boat plánuju. A pro mě je určitě vhodnější sobota. Takže pokud by vám na srazu nevadil laik, který o tom ještě nic neví, stavil bych se na kus řeči ;-)
Uživatelský avatar
Frantisek
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 265
Registrován: čtv srp 24, 2006 9:00 pm
Reputace: 0
Bydliště: Presov
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvekod Frantisek » pát zář 29, 2006 1:20 pm

?iaž, v práci nie v?etko vy?lo ako malo, tak z viacdňovej náv?tevy Brna zi?lo, ale v sobotu ráno určite dorazím, dopoludnie strávim na výstavisti, popoludnie sa uvidí, asi niekde v centre a večer vlakom domov, aspoň taký je plán B.
Uživatelský avatar
ZdendaZ
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 120
Registrován: stř lis 09, 2005 10:47 am
Reputace: 0
Bydliště: Beroun

Re: Boat Brno 2006

Příspěvekod ZdendaZ » stř říj 04, 2006 12:20 pm

Tož to já se též chystám, ale v sobotu, v pátek jsem ve škole.

2Bilardos: Neboj, budeme tam prdvědící dva ;)
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9328
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » stř říj 04, 2006 12:57 pm

Pojedu zase v sobotu.
V sobotu jezdím kvůli doprovodnému programu, bývají tam zajímaví lidé a věci k slyšení. V přestávkách vždy prohlédnu halu. No a odpoledne se dá po skončení programu někde posedět. Možná se najde restaurace i v areálu (nemusíme se alespoň hledat, když všichni míříme do Z- ka).
Naposledy upravil(a) Libor dne úte říj 10, 2006 7:15 pm, celkem upraveno 1 x.
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » stř říj 04, 2006 10:51 pm

Tak jo. Vidím, že pár lidí se dohromady dá. Já bych přijel sólo (schválně), ale pokud by jste se domlouvali na hospůdku v areálu, já bych musel platit vstupné :cry: . Přimlouvám se za posezení mimo...
Když, tak něco domluvím, už jsem o tom psal.
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9328
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » čtv říj 05, 2006 7:10 am

Tak jo. Domluveno.
Ale jak mám zku?enost, víc pro to u? udělat nemů?e?/to nejde. Musí? natvrdo napsat tehdy a tehdy, tam a tam, v tolik a tolik. Případně přidat kontakt a popis jak se tam dostanem. Kdo bude mít opravdu zájem přijde/přijede.
Uživatelský avatar
Standa*
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 82
Registrován: sob lis 12, 2005 8:46 pm
Reputace: 0
Bydliště: Bilina

Příspěvekod Standa* » čtv říj 05, 2006 2:32 pm

Ahoj také jedu určitě i se ženou jedem v pátek prolezem část Brna večer sklípek vínečko v sobotu výstava a odpoledne domů cca 300Km ahoj Standa
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » úte říj 10, 2006 11:28 am

Domluvil jsem s majitelem Parkhotelu v Brně, že se u něj můžeme po Boat sejít. Říkal jsem mu, že tak 5-10 lidí. Pokud bude i nadále volný salonek, nechá nás tam, jinak v restauraci, nebo kavárně. Hotel je od pavilonu "Z" vzdušnou čarou 950 metrů, souřadnice 49°11'40,17"N 16°33'53,75"E. Vyznačený je v InfoMapě. Předpokládám, že mezi 16:00 a 17:00 by to bylo tak reálné.
Pokud máte nějaké jiné návrhy, tak sem s nimi. :wink:
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9328
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » stř říj 11, 2006 2:26 pm

Naposledy upravil(a) Libor dne stř říj 11, 2006 9:12 pm, celkem upraveno 1 x.
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » stř říj 11, 2006 7:55 pm

Promiň, ale ono to výše popsané můžeš napsat i takto: ZDE
To víš, zprovoznil jsi plně funkční web :wink:
Uživatelský avatar
Starboard
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 5
Registrován: pát zář 22, 2006 12:37 pm
Reputace: 0
Bydliště: Lánov

Starboard se omlouvá ...

Příspěvekod Starboard » ned říj 15, 2006 12:08 am

Ahojte...
s krvácejícím srdcem musím konstatovat, že se se s Vámi letos asi nesetkám. Rád bych Vás všechny potkal a trochu poklábosil. Jsem úplný začátečník ale vidím tady super partu, kterou bych chtěl poznat !!!
Jsem s Vámi...
Starboard...
Uživatelský avatar
Monty
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1125
Registrován: pon lis 28, 2005 4:47 pm
Reputace: 6
Bydliště: EU

Příspěvekod Monty » ned říj 15, 2006 11:05 am

Kuwa...Zase letos Boat Brno nestihnu...To je již třetí rok po sobě..Tak se hoši bavte.Já tady mrknu na nautic salon někdy koncem října...Ale má to tady ůroveň chabou...
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » ned říj 15, 2006 1:04 pm

Tak nám to pomalu odpadá....
Pokud ještě někdo má v úmyslu přijet, dejte prosím vědět. Osobně si myslím, že pokud nás bude do pěti, nemá smysl se někam tahat a chvilku posedět můžeme třeba ve vestibulu vstupní brány od krytého parkoviště.
Ale není třeba dělat nějaké předčasné závěry. Domluvit se to dá i v pátek před odjezdem. O nic nejde. Pokud nejde o život...... :D
AdsBot [Google]
Příspěvky: 0
Registrován: ned říj 25, 2015 1:10 am
Reputace: 0

Příspěvekod AdsBot [Google] » pon říj 16, 2006 8:36 pm

Tak nevím,rozhodně se chci akce zůčastnit,opravdu se zdá být na tomto fóru velmi dobrá parta,a pokud přijmete mezi sebe starého dědka,tak bych se rád začlenil,ale chce si to někde sednout a pokecat aspoň na pár hodin.Ten Parkhotel mi připadal dobrý,třeba i pro 5 lidí.R.Navrátil
Uživatelský avatar
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 7505
Registrován: úte lis 08, 2005 5:21 pm
Reputace: 152
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Denis » pon říj 16, 2006 9:41 pm

Nejako to nechápem, šak ta výstava už bola. Myslel som, že stretnutie má byť na výstave.
Uživatelský avatar
Frantisek
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 265
Registrován: čtv srp 24, 2006 9:00 pm
Reputace: 0
Bydliště: Presov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Frantisek » pon říj 16, 2006 9:51 pm

Denis píše:Nejako to nechápem, šak ta výstava už bola. Myslel som, že stretnutie má byť na výstave.

Vsak az o 2 tyzdne :wink: Prides?
Uživatelský avatar
Monty
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1125
Registrován: pon lis 28, 2005 4:47 pm
Reputace: 6
Bydliště: EU

Příspěvekod Monty » pon říj 16, 2006 9:59 pm

Já chcu taky jééééééééééééét.... :cry:
Uživatelský avatar
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 7505
Registrován: úte lis 08, 2005 5:21 pm
Reputace: 152
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Denis » pon říj 16, 2006 10:23 pm

Super, metr pif a jednu hořkou pani vedóci. Pridem a teším sa. Ale kedy, v sobotu? Ja chcem obehnúť aj karavany, takže času bude málo.
Uživatelský avatar
Frantisek
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 265
Registrován: čtv srp 24, 2006 9:00 pm
Reputace: 0
Bydliště: Presov
Kontaktovat uživatele:

pivo

Příspěvekod Frantisek » pon říj 16, 2006 10:41 pm

No prave dnes na tv JoJ som v spravach videl reportaz o novootvorenej krcme v Brne, kde si capujes pivo sam pri stole a ciarky ti robi pocitac na display :D Nieco uz vymyslime, ja mam tiez v plane pozriet aj sport vystavu, ale na stretnutie na stretnutie sa tesim.
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » úte říj 17, 2006 1:36 am

Takže termín výstavy máme ujesněný. :D :D :D To budou ještě dozvuky té bóry....
Jak už jsem psal, já předpokládám, že půjdu už ve čtvrtek a na sraz dorazím sólo. Je mi jedno kdy, ale někdo tu vzpomínal, že tam chce být kvůli doprovodnému programu v sobotu. Já si myslím, že to je rozumné. Nevím ale do kdy je na výstavišti otevírací doba. Tak nějak v tu dobu by jsme se mohli začít scházet. Ne každý tam chce být až do závěrečné.
Pokud jsme dohodlí na tom Parkhotelu, tak vám musím vysvětlit, jak se tak dojede. Protože je už delší dobu rozkopaná křižovatka U vodárny, musí se nahoru Pisáreckým tunelem, hned za ním odbočit doprava a zpátky dolů k vodárně. Jestli někdo chce jít pěšky už jsem psal, že to je od "Z"ka asi 900 metrů.
A bereme i staré dědky!!! :lol: :lol: :lol: Já se do občanky raději ani nedívám...
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9328
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » úte říj 17, 2006 8:14 am

To Denis, vše už bylo řečeno. Kdy a v kolik:
Baharis píše:Domluvil jsem s majitelem Parkhotelu v Brně, že se u něj můžeme po Boat sejít. Říkal jsem mu, že tak 5-10 lidí. Pokud bude i nadále volný salonek, nechá nás tam, jinak v restauraci, nebo kavárně. Hotel je od pavilonu "Z" vzdušnou čarou 950 metrů, souřadnice 49°11'40,17"N 16°33'53,75"E. Vyznačený je v InfoMapě. Předpokládám, že mezi 16:00 a 17:00 by to bylo tak reálné.
Pokud máte nějaké jiné návrhy, tak sem s nimi. :wink:

Jedu v sobotu (jako vždy) a taky se podívám po výstavě. Neboj Denisy, že by jsi to do 16 - 17 hodiny i s karavany nestihl. Zase tak moc toho tam není. A pokud nebude fronta na nějakou novinku, máš to za chvíly prohlédnuté, záleží samozřejmě jak jsi náročný. Já to obejdu mezi přestávkamy v doprovodném programu, kvůli kterému tam vlastně jedu :) .
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » pon říj 23, 2006 6:22 pm

Dostal jsem mailem zajímavý typ. Asi není vhodné kvůli tomu otevírat nové téma, tak jen tady:

Vážení jachtaři,
Spolu s Vaškem Krytinářem pořádáme malou besedu o sezóně 2006 a výhledy na sezónu 2007.
Schůzka se bude konat 3.11.2006 v prostorách technologického parku v Krpoli v Brně od 19.00 hod.
Všichni jste srdečně zváni. CD, fotky a zážitky z dovolených vemte taky!!!!
V případě zájmu, mě poslete mail, že na schůzku přijdete, počet míst je omezen.

Další schůzka je naplánovaná na prosinec 2006.

Přeji Vám krásný zbytek dne Aleš Morávek - Navigatour
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9328
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » pon říj 23, 2006 8:43 pm

To baharis, byl jsi rychlejší. Chtěl jsem to sem hodit. Co tak jim navrhnout náš termín?
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » pon říj 23, 2006 9:03 pm

Aleš na ICQ píše:Zatím mi ještě volnásky nepřišly, tak jak hned přijdou tak bych ti je poslal pokud nebudeš mít cestu poštou. Tohle bude jen opravdu malá ale opravdu jen malá besídka, tu větší plánuji až na prosinec až bude po veletrhu.
Dále mě psal že má před veletrhem hrozně moc práce - nestíhá. Předpokládám, že to má už obeslané a nechci jej ještě víc zatěžovat. Navíc jsem mu slíbil, že na u prosincovou určitě dojedu. Teď určitě ne. Jet tři dny po sobě do Brna, to bych doma nerozdýchal. :P
Tu první větu od Aleše jsem tam nechal jako pozvánku na čtvrteční, neveřejný den výstavy "pro pozvané." Mám každý rok k dispozici tak pět volňásků, dávám je v plen. A ještě - Aleš říkal, že jak zavřou krám, tak za námi také zajde. Můžete jej na stánku pozdravit, bude mít určitě radost.

EDIT: Možná jsem se špatně vyjádřil. Pokud někdo pojede ve čtvrtek, můžeme se domluvit a pře bránou mu volňásky předám.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti