Boat Brno 2006

"Jachtaři sobě"
Vše kolem výstav lodí a lodní techniky. Tuzemské, zahraniční i zámořské. Hodnocení, recenze, doporučení, zkušenosti atd.

Moderátoři: Pepa, smike, vilma

Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » čtv lis 02, 2006 6:15 pm

Vážení přátelá jachtingu!!!
Naposledy se ptám, jestli někdo má zájem o volňásky na Boat Brno, čtvrtek, 9.11. Jsou k dispozici čtyři lístky.
Co se týká našeho setkání předpokládám, že se alespoň pár lidí sejde. Můžeme se domluvit mezi 16:00 a 17:00 hodinou?
Uživatelský avatar
MARIS
moderátor
Příspěvky: 1090
Registrován: sob říj 21, 2006 2:00 am
Reputace: 5
Bydliště: zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Boat Brno

Příspěvekod MARIS » čtv lis 02, 2006 6:45 pm

Myslím,že by bylo možné i dříve,určitě toho bude dost na povídání o jachtingu,a pak ještě cesta domů.
Uživatelský avatar
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 7505
Registrován: úte lis 08, 2005 5:21 pm
Reputace: 152
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Denis » čtv lis 02, 2006 7:20 pm

Volný lístok mám, ďakujem za ponuku. Stretnutie by bolo lepšie o 16. aby sme domov prišli v rozumnom čase. Jeden lístok si nechaj na sobotu ak by bolo treba.
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » čtv lis 02, 2006 7:51 pm

Já tomu rorozumím, někteří budete z větší dálky. Jen jsem nechtěl nadšencům krátit dobu prohlídky. :wink: Můžeme se tedy sejít v 16:00 a když tak někdo dojde později.
Já nemám klasické lístky, ale "Firemní pozvánky" a nejsem si jistý, jestli to neplatí pouze ve čtvrtek. No, v každém případě je tam v ten čtvrtek větší klid.
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9328
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » čtv lis 02, 2006 7:59 pm

To Baharis
Firemní pozvánky" a nejsem si jistý, jestli to neplatí pouze ve čtvrtek

V klidu je to standardní věc na všech výstavách. Zůčastněné firmy mají pro svou potřebu firemní pozvánky, které se mění za volné vstupenky. Jen je třeba od loňska použít boční (firemní vchod) - vedle hlavní brány vlevo, tam v recepci ve vestibulu probíhá výměna. A hlavně použít se dá kterýkoliv den výstavy. Ve čvrtek je možná klid, ale v sobotu bývá lepší doprovodný program! Tam to bývá zajímavé a tam můžem zahájit setkání "prologem".
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » sob lis 04, 2006 12:01 pm

Tak máme týden do našeho setkání.
Dnes jsem ověřoval, jestli je pro nás v ParkHotelu volno a máme od 16:00 reservovaný Zámecký salonek. Vypadá velice dobře. :wink:
Budeme v dosahu hotelové Wi-Fi a můžeme si pokecat přímo nad stránkami a můžete donést zajímavé fotografie jak ve fyzické, tak elektronické podobě. Já teda nic mít nebudu, protože vše zajímavé mám na stránkách...
Těšíme se (snad můžu říct i za Libora) na hojnou účast a možná začátek nějaké tradice.
AdsBot [Google]
Příspěvky: 0
Registrován: ned říj 25, 2015 1:10 am
Reputace: 0

Boat

Příspěvekod AdsBot [Google] » čtv lis 09, 2006 6:48 am

Ahoj všichni, taxemse to dozvěděl až tady že je Boat tento víkend, nějak mi to uniklo... a čtu že se chcete sejít, asi přijedu taky v sobotu ráno, taxe tam někde najdeme přímo v areálu. Snad se poznáme podle fotek.
Ahoj Emil
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » čtv lis 09, 2006 10:11 pm

Ahojte :D
- Tak to mám za sebou. Dá se říct, že zastoupení loděmi je na výstavě stejně dobré jako vždy. Ale místo po obvodu pod podloubím je zaplněné stánky tak z 50%. :cry:
- Nahlédl jsem do interiéru Benetau Cyclades 43,4 :!: ; Hunter 25; PM-28; Bavaria 30 cruiser; Avar Costa 23 a spoustu zajímavých motoráků.
- Pěkně jsem si pokecal mimo jiné i s p. Juklíčkem a musím znovu přiznat, že je všechno úplně jinak, než jsem dříve dedukoval. Těší se i na vás.
- Pořídil jsem jen pro vás spíš méně, než více zdařilé panorama pavilonu "Z". Pokud chcete vidět na co se těšit, je to malinko větší. :wink:
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9328
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » čtv lis 09, 2006 10:17 pm

Skvělé, ty jsi prostě ten správnej předvoj a proto tě jmenuji do funkce "průzkumníka" :D
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » čtv lis 09, 2006 10:31 pm

Já su tak šťastný!!!
A slibji, že se své funkce, bohem a Liborem na má bedra položené, ujmu zodpovědně a s plnou vážností. :lol:
Uživatelský avatar
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 7505
Registrován: úte lis 08, 2005 5:21 pm
Reputace: 152
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Denis » čtv lis 09, 2006 10:53 pm

To je tak krásne nafotené, to tam už ani nemusím ísť. :D :D
Uživatelský avatar
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 7505
Registrován: úte lis 08, 2005 5:21 pm
Reputace: 152
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Denis » pon lis 13, 2006 10:11 pm

Tak čo dámové a pánové, ako sa Vám páčila výstava, ako ju hodnotíte, čo Vás zaujalo najviac?
AdsBot [Google]
Příspěvky: 0
Registrován: ned říj 25, 2015 1:10 am
Reputace: 0

Příspěvekod AdsBot [Google] » pon lis 13, 2006 10:14 pm

Slabé jako vždycky a tentokrát ani doprovodný program (který býval výborný) neměl úroveň, informační přínos = 0 :twisted:
Uživatelský avatar
Ferdinand
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 321
Registrován: pát dub 21, 2006 1:07 pm
Reputace: 0
Bydliště: Předklášteří

Příspěvekod Ferdinand » úte lis 14, 2006 7:24 am

Asi jsi nebyl na správných místech, přednáška Ivana orla, byť bez fungujícího videa byla zajímavá . prohlídka Bavarie 30 a dalších plachetnic od Huntera, Mikuláše, Avaru. Zajímavý Smart Cat, další Unicat od pana Řeháka z Brna. Zajímavá, pěkná a podstatně PODSTATNĚ lepší než upadající výstava na jaře v Práze. A to nepíšu o možnosti vybrat si i oblečení od Moiry apod. Samozřejmě největším zážitkem pro mě byla black girl na senegalském stánku 8)
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » úte lis 14, 2006 9:22 am

No, já nevím. Dle mého názoru Boat Brno předvedlo svůj český, na místní poměry slušný standard. Nic víc, nic míň. Navíc, pokud člověk není zahleděný jen do jachtingu a zajímá se třeba jen okrajově i o jiné sporty, ostatní pavilony byly našlapané spoustou dalších zajímavostí. Já svou návštěvu nemám postavenou na doprovodných programech, nemůžu soudit, a byl jsem celkem spokojený.
Určitě se nedá srovnávat se zahraničními výstavami. Ale zase když se ohlédnu po mé jediné návštěvě výstavy Lodě & karavany, říkám si bohudík.......
Uživatelský avatar
Ferdinand
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 321
Registrován: pát dub 21, 2006 1:07 pm
Reputace: 0
Bydliště: Předklášteří

Příspěvekod Ferdinand » úte lis 14, 2006 10:52 am

Baharisi byl jsi na výstavě v Tullnu? Jestli ano, můžeš srovnat s Brnem ?
Je postatně lepší, nebo stejná ? Má cenu vážit cestu do Rakouska ?
Děkuji za odpověď.
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » úte lis 14, 2006 1:33 pm

V Tullnu jsem několikrát byl. Řekl bych, že je tak 4-5 x větší než Brno a určitě se tam vyplatí zajet. Axpozice je asi v pěti pavilonech a spousta toho tam bývá i venku. Pro vás majitele obrovské množství dodavatelů kování a všeho příslušenství k lodím. Součástí je také poměrně velký bazar lodí. Od nás to je jen 120 km, takže blíž než Praha. A hlavně - žádné karavany! :D
Uživatelský avatar
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 7505
Registrován: úte lis 08, 2005 5:21 pm
Reputace: 152
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Denis » úte lis 14, 2006 7:05 pm

Največšie prekvapenie pre mňa bol už spomínaný Yachtteam Lubinek, nielenže robí čárter s Giaurami, Č-S yachtármi odpísanou loďou, on si dokonca vyrobil formu a začal ich vyrábať a to nielen pre svoju potrebu, ale aj na predaj. Klobúk dole. Tématickú plavbu na Baleáry a okolie má síce neskutočne drahú, ale zato Elba, Korzika, Sardínia má ozaj za super ceny.
Druhé čo ma prekvapilo, boli nafukovacie člny Honda s nafukovacou podlahou a to do tvaru V!!! Dĺžka 320cm váži len 38kg za cenu 39000,-Kč.

Do tretice som bol príjemne prekvapený Bavariou 30, dobre vyriešená vnútry, dobre rozmiestnené kovanie vonku, hneď som si ju objednal na máj, no a v yachtnete super cena.

Teda výstava malá, ale niečo tam bolo a motorákov celá kopa.

Takže budúce stretnutie v Tulne.
Uživatelský avatar
Monty
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1125
Registrován: pon lis 28, 2005 4:47 pm
Reputace: 6
Bydliště: EU

Příspěvekod Monty » stř lis 15, 2006 9:26 am

Chlapi,tak já Vám nevím.Mluvím z lidmi,co tam byli a nikdo tomu nemůže přijít na jméno.A to lidi z Moravy,Čech,Slovenska.Slováci se dokonce vyjádřili,že letos tam byli naposled.Shodně všichni tvrdí,že to stálo za prd.A to všechno lidi od lodí z 90% majitelé necek.Prý ještě vybrat si novou loď,to by možná šlo,ale ostatní velká nula.To to tam bylo fakt tak hrozné...??Kdy je přesně Tulln a jedete tam někdo...???Tam bych se chtěl dostat.Doufám,že to stihnu.
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » stř lis 15, 2006 1:33 pm

Tady jsme s Boot Tulln silně OT. Přesunuji pokračování diskuze do příslušného tématu.
Uživatelský avatar
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 7505
Registrován: úte lis 08, 2005 5:21 pm
Reputace: 152
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Denis » stř lis 15, 2006 5:28 pm

Nestálo to úplne za prd, úplne za prd stála výstava v Prahe, bol som tam vlani a nenašiel som vôbec nič zaujímavé. Neviem čo stojí flek na výstave, ale asi sa im to firmám moc nerentuje vystavovať, možno by tým vystavovatelom mali zaplatiť aby tam išli. Keď neprídu vystavovatelia, neprídu ani platiaci obkukávači. Nenažraný organizátory? U nás v BA tak zanikla výstava počítačov a kanc. techniky KOFAX. Brno stále ešte ujde, asi je to aj obrazom potencionlneho trhu a aj EU globalizácie. Zoberiem katalóg, cez PC pošlem objednávku, zaplatím kartou a tovar mi dovezú do baráku. Keď sa má niekto od ČB prtkať do Prahy do yachtobchodu, tak lacnejšie ho to vyjde z Hamburgu.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host