LODĚ & KARAVANY 2006

"Jachtaři sobě"
Vše kolem výstav lodí a lodní techniky. Tuzemské, zahraniční i zámořské. Hodnocení, recenze, doporučení, zkušenosti atd.

Moderátoři: Pepa, smike, vilma

Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9325
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

LODĚ & KARAVANY 2006

Příspěvekod Libor » čtv led 12, 2006 10:12 am

Vá?ení přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat na 8. ročník výstavy LODĚ & KARAVANY 2006, která se bude konat ve dnech 24. ? 26. března 2006 v Praze Letňanech.
Výstava LODĚ & KARAVANY se stala tradičním místem setkání zákazníků před nadcházející sezónou.

Pozvánku na výstavu a více informací naleznete na tomto odkazu: http://www.yacht-magazine.cz/lk/lk06/index.php

Tě?íme se na setkání s Vámi na výstavě LODĚ & KARAVANY 2006!
Jarda
s/y Pietro Filipi
Příspěvky: 31
Registrován: stř lis 09, 2005 9:33 pm
Reputace: 0
Bydliště: Králíky

lodě a karavany 2006 Praha

Příspěvekod Jarda » čtv led 12, 2006 1:48 pm

Čau v?ichni,
neznám vět?í fra?ku ne? je ta jarní v Praze kde se pokou?ejí o výstavu lodí a karavanů.
Jestli kecám, tak mě přesvěčte o opaku. Jezdím tam sice pravidelně aby mi něco neuteklo, ale příjde mi, ?e je to čím dál tím hor?í.
Jarda
AdsBot [Google]
Příspěvky: 0
Registrován: ned říj 25, 2015 1:10 am
Reputace: 0

Příspěvekod AdsBot [Google] » čtv led 12, 2006 2:07 pm

A zná? lep?í? Poslední ročník v Brně byl taky velmi slabý zejména z hlediska "sailingu". čím dál víc je to přehlídka charterových firem a prodejců gumových člunů a příslu?enství. Sem tam taky motorák (abych nekřivdil).
Pojedeme letos někam jinam?
Jarda
s/y Pietro Filipi
Příspěvky: 31
Registrován: stř lis 09, 2005 9:33 pm
Reputace: 0
Bydliště: Králíky

Výstava

Příspěvekod Jarda » čtv led 12, 2006 2:17 pm

Jojo, v Brně se to letos taky plachtama moc nebělalo, souhlasím s tebou, ale nemů?e? srovnávat brněnskou a pra?skou výstavu. Je to o dvě třídy jinde. Co se z výstav stává je podle mě daný poptávkou. Ví? jak to je, "kdy? je poptávka, je i nabídka". V Praze je to zas jeden velkej bazar motoráků a příslu?enství k nim. Pojedu tam zas, i kdy? u? teď vím, ?e budu odjí?dět rozladěnej.
Jarda
Uživatelský avatar
ficcus
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1713
Registrován: stř pro 28, 2005 7:02 pm
Reputace: 39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ficcus » čtv led 12, 2006 2:48 pm

Na jaře spí? uva?uji o Boot Tulln. Není to daleko a teoriticky by tam toho mohlo být víc. Snad. Byl jste tam u? někdo?
Uživatelský avatar
Standa*
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 82
Registrován: sob lis 12, 2005 8:46 pm
Reputace: 0
Bydliště: Bilina

Příspěvekod Standa* » čtv led 12, 2006 4:34 pm

V Tullnu jsem byl loni je tam toho dost hodně prodejců na příslu?enství do lodí je to tak 3-5x vět?í ne? výstava Brno.
Určitě se vyplatí tam jet ahoj Standa.
Uživatelský avatar
ZdendaZ
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 120
Registrován: stř lis 09, 2005 10:47 am
Reputace: 0
Bydliště: Beroun

Příspěvekod ZdendaZ » čtv led 12, 2006 5:08 pm

Já jsem na tý výstavě byl loni. Líbila se mi, ale asi to bylo tím, ?e to bylo moje první osobné setkání s jachtingem, ale mrzela mne ta jedna Bavaria.
Celkově si ale myslím ?e nejhor?í výstava na světě je Lodě Praha. Chtěl jsem se podívat do té osmimetrovky co tam byla a ten chlap se mne ptal jestli si ji chci koupit, řekl jsem mu ?e si ji chci jen na léto pronajmout a on mi řek ?e takový lidi ho nezajímaj a? jdu jinam. No to je teda přístup! Jestli mu vadilo ?e je mi 19, nevím. Ale celkově ta výstava stála za nic a kdy? se teď ohlí?ím zpět, tak usuzuji, ?e ta loňská v PVA byla taky děsná. Vypadá to ?e plachtění zajímá jen ty co jej provozují, obchodníci se nechytaj.
Uživatelský avatar
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 7505
Registrován: úte lis 08, 2005 5:21 pm
Reputace: 152
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Denis » čtv led 12, 2006 5:16 pm

Do Tullnu chodíme pravidelne, z Bratislavy je to na skok. Tuln je slu?ná výstava so stabilnou kvalitou. Sú tam velké plachetnice, ale aj malé a proti motorákom nie sú v men?ine. Je tam na čo pozera?, ale aj okuka? vychytávky pre majitelov lodí. Je tam obrovské mno?stvo literatúry, videonahrávky a hlavne mapy. Rozhodne sa oplatí ís?, za jeden deň v pohode. V nedelu robia niektorý predajcovia zúfalé výpredaje. Od Brna je to min 5x več?ie.
Ale kraj?ia výstava je vo Fridrichshafene. Mnohý z Čiech to tam majú asi bli??ie ako do Tulnu. Koná sa na jeseň. V meste je pri jazere príjemný kemp a muzeum vzducholodí Zepelin.
Uživatelský avatar
ZdendaZ
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 120
Registrován: stř lis 09, 2005 10:47 am
Reputace: 0
Bydliště: Beroun

Re: LODĚ & KARAVANY 2006

Příspěvekod ZdendaZ » sob bře 25, 2006 6:10 pm

Ahoj!
Tak kdo byl? Já jsem se teď vrátil a teda hrůza. Dvě plachetnice :( a jinak samý motoráky. Obchodníci příjemní jako kyselá prdel (snad jen pan Hägen z holandské kanceláře a pan Satrapa byli velmi ochotní a příjemní). Celkově to byla fra?ka a ačkoli se nezdá ?e je to reálné, tak i hor?í jak loni!
Uživatelský avatar
ficcus
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1713
Registrován: stř pro 28, 2005 7:02 pm
Reputace: 39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: LODĚ & KARAVANY 2006

Příspěvekod ficcus » sob bře 25, 2006 6:40 pm

[quote="maxxiboy"]Ahoj!
Tak kdo byl? Já jsem se teď vrátil a teda hrůza. Dvě plachetnice :( a jinak samý motoráky. Obchodníci příjemní jako kyselá prdel (snad jen pan Hägen z holandské kanceláře a pan Satrapa byli velmi ochotní a příjemní). Celkově to byla fra?ka a ačkoli se nezdá ?e je to reálné, tak i hor?í jak loni![/quote]

Byl jsem včera. Kdy? v 10 otevřeli, tak 1/3 vystavovatelů teprve připravovala expozice. Velmi neprofesionální. Potkal jsem pár kamarádů (to jsou 2) a několik "zajímovostí" jsem taky na?el. Kdybych nejel do PH slu?ebně, tak se na to vyka?lu:-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti