Studium námořní školy, profese námořníka

Povídání o jachtingu, moři a vodě kolem nás ...

Moderátoři: MARIS, Pepa, vilma

Baldrique
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 0

Příspěvekod Baldrique » ned zář 16, 2012 5:56 pm

sklenar_jakub píše:ano plati 3290 PLN jeden rok (dalkovy studenti plati denni ne)

Bohuzel to zase o 200 PLN zvedli
Milos
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Reputace: 4
Kontaktovat uživatele:

námorná VŠ v Bratislave

Příspěvekod Milos » pon říj 15, 2012 10:12 am

More nemame, lode uz tiez nie, no namornikov pribuda.

Záujemci by si určite mali prečítať aj diskusiu k tomuto článku o platenom štúdiu na našej Námornej akadémii.
Raist
nováček na fóru
nováček na fóru

Příspěvekod Raist » ned lis 10, 2013 11:39 pm

Dobrý den

Už v létě jsem se zajímal o možnost studia ve Štětíně přes CrewManagement. Bylo mi sděleno, že posílají letos stejně jako loni studenty pouze na strojní směr, což mi moc radost neudělalo, neb jsem chtěl jít na palubní směr. Stáhl jsem si na stránkách školy skladbu předmětů a moc mě to nepotěšilo. Jsem sice Bc. na škole "technyckého" směru, ale něco čemu by se dalo říkat fyzika, jsem nepočítám li aplikaci základní mechaniky ve své bakalářce, neviděl od maturity na gymnáziu, matematika to samé v bledě modrém. Chtěl bych se tedy zeptat jak hodnotíte strojní směr co se náročnosti týče? Mám jako studen všeobecného gymnázia šanci? Nejsem si jist, jestli bych rozuměl víc jak spojám ikdyby byla výuka v češtině. :?
VojtechFerda
nováček na fóru
nováček na fóru

Příspěvekod VojtechFerda » stř črc 29, 2015 9:42 pm

Dobrý den,
mnohé bylo zde bylo už řečeno a já děkuji všem kdo sem přispěli vlastními zkušenostmi a znalostmi, ale jak se tak dívám, poslední příspěvek byl vložen někdy v roce 2013. Rád bych se proto zeptal na pár informací, které by už nemusely být úplně aktuální.
1. Jestli crewmanagement stále pomáhá zájemcům o studium na škole ve Štětíně? Psal jsem tam email, zatím ale bez odezvy ....
2. Jak si přesně představit práci kadeta na lodi při výkonu praxe. Nejde o to že bych se bál tvrdé práce, jsem zvyklý makat, je to spíš jen pro představu, jestli se realita liší od toho co si myslím. A hlavně, pokud bych měl štěstí a při dálkovém studiu zároveň sehnal práci na lodi, stačil by mi výdělek z té práce na zaplacení studia? Pokud jsem to pochopil dobře, když se mi podaří dostat do Štětína přes crewmanagement, tak mi pomohou sehnat i práci na lodi?
Tak a úplně mi vypadla třetí otázka :? , tak já se ještě ozvu
Předem děkuji za každou odpvěď
jirkamic
nováček na fóru
nováček na fóru

Re: Studium námořní školy, profese námořníka

Příspěvekod jirkamic » ned bře 20, 2016 2:08 am

Ahoj všem, jestli je tohle vlákno i teď v roce 2016 aktivní, rád bych se zeptal na pár otázek ohledně spolupráce s CrewManagment v současnosti a také bych ocenil, kdyby se mi nejlépe nějaký student akademie ( Štětín, Gdyně) ozval na email jirka.mic07@gmail.com. Měl bych o studia na námořní akademii velký zájem, ale na internetu bohužel moc aktuálních informací není. Předem Díky!
patrismetil
nováček na fóru
nováček na fóru

Příspěvekod patrismetil » sob dub 16, 2016 12:50 pm

Ja jsem prave v procesu rekrutacie na Namorni skolu v Gdynii
Felix
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 148
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Felix » sob dub 16, 2016 10:28 pm

jirkamic píše:Měl bych o studia na námořní akademii velký zájem ...!

Poptej se i na MD, teoreticky existuje možnost částečného financování studia, viz vyhl. 271/2000 Sb., § 2.

Zpět na