Je to tu jak ve vězení

Vše kolem webu a diskuzního fóra. Připomínky a kritika (i pochvala). Návrhy na vylepšení,struktura témat, návrhy nových apod. Případné návrhy pro komunitu jachting.info . Problémy s přihlášením a jiné potíže.

Moderátoři: MARIS, Pepa, david, smike, windward, vilma

rimoraj
nováček na fóru
nováček na fóru
Reputace: 0

Je to tu jak ve vězení

Příspěvekod rimoraj » stř led 16, 2008 5:51 pm

Dobrý den,
jsem na tomhle bloku asi pul hodiny a citim se jak ve vězení... NIC NEMUZU, jakmile si chci něco stahnout nebo se na něco podívat, tak to nejde, všude samé omezeni, pravidla, arogantní nazory ...
Zablokováním možnosti stahnout nejaky soubor je uplna blbost. Kazdy si ho muze stahnout na spouste jinych webu..
Pepik
návštěvník fóra
návštěvník fóra

Příspěvekod Pepik » stř led 16, 2008 6:20 pm

Nejprve tě tu za všechny vítám :beer:

Je to tvůj názor na který máš právo. Ale nemyslím si to co ty. Tady jsi to četl http://jachting.info/modules.php?name=F ... _cat=17#69
nebo i jinde? Za 1/2 hodinovou registraci žádáš nepřiměřenou odměnu :!:
Zkus se nejdříve dívat kolem sebe ;)
Nebo myslíš, že ti co sem chodí denně by sem chodili, kdyby si mysleli, že je to tu jako ve vězení :?: Co to blábolíš za nesmysly :?
A pokud kritizuješ, zkus být prosím konkrétní ! Jaké soubory? Když jsou jinde proč se tak rozčiluješ? Si je stáhni tam a nebrbli.
Ono totiž jsou tu i takové co jinde nenajdeš....
Jaký arogatní názor? Koho co? Buď konkrétní a hlavně si ze všeho nejdřív přečti pravidla fóra. Nebo tě budu pokládat za pana xy... - prostě si budu myslet že jseš ten jeden a samej záškodník co se tu nedávno snažil rozpoutat nějakou přestřelku a byl adminy vyprovozen....
Pepa
moderátor
Reputace: 17

Příspěvekod Pepa » stř led 16, 2008 6:32 pm

Děkuji Pepíkovi za jeho slova pro rimoraje , byla to rychlá a asi upřímná reakce

.
To rimoraj
Vidím, že jsi se dnes zaregistroval, tak se sluší, abych tě nejprve také pozdravil.
Těší nás, že jsi již za půl hodiny zjistil, co všechno tu děláme špatně a patřičně jsi nám to vysvětlil. Tvoji kritiku bereme na vědomí.
Je mi skutečně líto, že se zde cítíš jako ve vězení, snad si jen dovolím podotknout, že klika od našich dveří je i ze vnitř.
Samozřejmě ti, jak říkáš, nic nebrání v tom, stáhnout si věci které jsou zde, z těch spousta jiných webů, na kterých rovněž jsou. Tedy nevidím pro tebe žádný problém.
Přeji hodně úspěchů.
Pepa
franta
návštěvník fóra
návštěvník fóra

Příspěvekod franta » stř led 16, 2008 6:48 pm

to rimoraj:
Myslím, že místo zbytečného kapání jedu jsi už mohl vesele stahovat informace jinde.
Ale nic ve zlém. Tohle fórum mi hodně přirostlo k srdci; při mé dlouhé nemoci mě osvobozovalo (to přirovnání k vězení na mě bylo moc). ;)
teista
aktívní jachtař
aktívní jachtař

Příspěvekod teista » stř led 16, 2008 6:50 pm

Ahoj rimoraj, jsem tady taky zelenáč jako Ty, mám z tohoto fóra ale jinej pocit. Zkus si dát počítač k oknu. ;) ;)
vilma
moderátor
Reputace: 40

Příspěvekod vilma » stř led 16, 2008 7:46 pm

No, ono to tak vždycky bylo a bude,
1/ že jsou lidi co mají radost, když mohou pomáhat,
2/ jsou ti, co vědí, že je něco za něco
3/ jsou ti, co chtějí jen brát. A často jsou přesvědčeni, že na to mají právo.
mysacek
s/y Kirké
Reputace: 1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mysacek » čtv led 17, 2008 11:21 am

zdarec rimoraj,
zdravim te do vezeni, vitej tam.
ja s tim taky prilis nesouhlasim, ale jsou to pravidla tohoto fora a tak je jednoduse akceptuji, bo je tu dobra particka. no a jak se aktivne zapojis... ty bodiky nasbiras rychle.
mimochodem ty klicky od vezeni mas v ruce ty :mad:
Meryl
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník

Příspěvekod Meryl » čtv led 17, 2008 12:16 pm

Ahoj Rimoraj,

já jsem tu jen chvilku, a chvilku mě trvalo než jsem se vůbec do nějaké diskuze přidala.
Tvůj názor vůbec nesdílím, tohle fórum mi také přirostlo k srdci a zatím je pro
mne i přínosem velmi užitečných informacích.

Nehledě k tomu, že jsme tady dali dohromady partu a jedeme příští rok na 10 dní do Řecka.
Ani ve snu mne nenapadlo, že se něco tak bezva podaří.

Zdraví Meryl
Pepa
moderátor

Příspěvekod Pepa » čtv led 17, 2008 12:36 pm

Meryl píše:a jedeme příští rok na 10 dní do Řecka.
Zdraví Meryl

:o No proč né?
Ale už dokonce i letos. :)
To vypadá, že nám Meryl užene souchtiny. :mad:
Pepa
Meryl
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník

Příspěvekod Meryl » čtv led 17, 2008 12:41 pm

V dnešní zhýčkané době souchotiny nehrozí...

:mad:

Meryl
Meryl
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník

Příspěvekod Meryl » čtv led 17, 2008 12:43 pm

No jó, teď mi to došlo, že už je rok 2008 !
Já pořád žiju ještě v tom roce minulém...
:good:
Martek
návštěvník fóra
návštěvník fóra

Příspěvekod Martek » čtv led 17, 2008 5:01 pm

Ahoy Rimoraj,

i když se snažím dodržovat krédo "někdy je lepší dobře mlčet než blbě kecat", tvůj příspěvek mě nenechává chladným a tak si dovolím reagovat a nesouhlasit s tebou. Pokud by to tu bylo jako ve vezení, nebylo by zde zaregistrováno více jak 1500 uživatelů. Mnoho z nich je velmi aktivních, za což jim za mne patří VELKÉ poděkování. A na závěr jedna malá otázka. Když jsi použil příměr, že je to tu jako ve vězení, byl jsi tam a víš o čem mluvíš?
DonEmilio
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník

Příspěvekod DonEmilio » čtv led 17, 2008 6:25 pm

Ahoj Rimorai - teda pokud se ještě odvážíš na tuhle stránku podívat. Škoda, že jsi sem vstoupil tak nešťastně. Protože kdybys jen tak chvíli brouzdal po tomhle WEBu, zjistil bys, že tu píše spousta fajn lidí o věcech, o kterých si kolikrát ani doma tak nepokecáš. Každý den po příchodu z práce sem nakouknu dokonce dřív, než na svý mejly. A to většinou ani nic nepíšu. Stačí mi, že jsem tu pohromadě s fajn kamarádama, které přitom ani neznám osobně. Ten WEB má duši a já Ti přeju, Abys příště zaklepal, pozdravil a určitě budeš vítán v týhle bezva společnosti. A jestli nechceš, taky dobře. Nám je tu fajn. Don.
Strycek_Bidlo
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Strycek_Bidlo » čtv led 17, 2008 6:42 pm

Technická poznámka: nekrmíte trola?
teista
aktívní jachtař
aktívní jachtař

Příspěvekod teista » čtv led 17, 2008 7:07 pm

Ano ano, jak psal Pepa, klika je i zevnitř, doporučuju nám definitivně opustit vezení.
prezident
návštěvník fóra
návštěvník fóra

Příspěvekod prezident » čtv led 17, 2008 7:34 pm

Ja si tiež neodpustím pár viet. Otázka je, čo si na tomto webe hľadal? Nemyslím spôsobom čo tu hľadás, akože sem nemáš ísť. Skôr v zmysle, existuje komunita ľudí, ktorí ked sa im pozrieš do oči majú lásku. Lásku k jachtingu a všetkému okolo. Vôbec mi neprišlo ako handicap že nemám pristup do niektorých sekcii. Ked sem idem dýcham. Dýcham a jem presne to isté čo ľudia tu. Stačí čítať. Absorbovať tie vedomosti a skúsenosti ktoré na tomto fóre máš grátis. Vieš, že nie si sám kto raňajkuje jemný vánok. Na obed má uzle v plachtach a k zaslúženej večeri si dá slnko v morskej perínke na horizonte s partiou správnych ľudí. A aj ked to nemáš kazdy deň, tu nájdeš vždy ľudí ktorí ti to čakanie spríjemnia. Len mať otvorené oči, nastražené uši a sám príjdes na to že nie všetko je iba o tom - čo nemám hneď ako keby nebolo. Teším sa, ked si o tom porozprávame spolu niekedy pri poháriku dobrého vína po dni nádherneho sna na vlnách dobrej nálady
Naposledy upravil(a) prezident dne pát led 18, 2008 12:18 am, celkem upraveno 2 x.
mysacek
s/y Kirké
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mysacek » čtv led 17, 2008 8:39 pm

popravde receno, zpruvu jsem nechapal rozdeleni na zaslouzile a novacky, mel jsem obavy, ze se to zvrhne na prispevky typu "jj, svata pravda", ale nic takoveho se tu nedeje.
urcite to nepatri sem... - ale mozna tu chybi topic "pokec a zabava".
je fajn, ze se dari odborna temata jakz takz drzet pod kontrolou. neni nic horsiho, nez procitat topic o stovkach pritroublych prispevku, kdyz hledam konkretni informaci. jsem jeste v jednom foru a tam se to, bohuzel, deje deno denne. i proto si hluboce vazim komunity, ktera se kolem tohoto fora vytvorila. a libi se mi i ta sebereflexe jejich clenu proti lidem, co sem prijdou kafrat.
no, mozna budu mit cernej puntik, ale snad to preziju :crazy:
alffa
Site building team
Reputace: 2

Příspěvekod alffa » čtv led 17, 2008 8:56 pm

Ahoj mysacku,
žádný černý puntík nebude. Náhodou to není špatný nápad.
No chtělo by to napsat jinam. Pokud by byl větší zájem (by jsi se tam sám nebál :mad: ), tak není problém něco takového zřídit.

To president,
teda chlape, Ty jsi střevo. :mad:
No jasně že myslím, to střevo básnické.
Moc krásně jsi to napsal. :good: Děkujeme, alffa
jenda
návštěvník fóra
návštěvník fóra

Příspěvekod jenda » čtv led 17, 2008 9:13 pm

No, zájem by určitě byl. Potulují se tu různá individua, která mají notoricky problémy se držet tématu a nemektat nějaký šprýmy nebo krávoviny. Vím co říkám. Ideálni místo, kde budou škodit relativně nejmíň... :-)
mysacek
s/y Kirké
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mysacek » čtv led 17, 2008 9:22 pm

...sem nechtel bejt tak vostrej :whist:
tak sem jenom naznacil
tohle tema beru ze je vo nicem, tak se klidne zaneradit da, ale k odbornejm tematum by se meli vyjadrovat pouze lidi, co "vi", ne co "mysli" (a vetsinou blbe :gun: )
jenda
návštěvník fóra
návštěvník fóra

Příspěvekod jenda » čtv led 17, 2008 9:31 pm

mysacek píše:...sem nechtel bejt tak vostrej :whist:
tak sem jenom naznacil
tohle tema beru ze je vo nicem, tak se klidne zaneradit da, ale k odbornejm tematum by se meli vyjadrovat pouze lidi, co "vi", ne co "mysli" (a vetsinou blbe :gun: )

No a jsme u toho. Tim svym prispevkem jsem myslel v prvni rade sebe, takze to byla takova ukazkova kravovina...jinak naprosto souhlas, ze tohle tema je celkem o .... jeden clovek nepochopi situaci na tomhle webu, vypusti vykrik do tmy a z toho takovahle snura. Mozna ze by se tohle vlakno mohlo docela dobre stat zakladem toho volnyho pokecu, informacni obsah zustane konzistentni :-)
No, je to samozrejme jenom muj nazor...
alffa
Site building team
Reputace: 2

Příspěvekod alffa » čtv led 17, 2008 9:54 pm

mysacek píše:tohle tema beru ze je vo nicem, tak se klidne zaneradit da, ale k odbornejm tematum by se meli vyjadrovat pouze lidi, co "vi", ne co "mysli" (a vetsinou blbe :gun: )

Ahoj mysacku,
neměl jsem na mysli chránit tento topic.
Skutečně za to nestojí. Také půjde brzy do stoupy a tak, možná zajímavá myšlenka zanikne.
Proto by bylo lepší založit nový topic v sekci :
jachting.info
Vše kolem webu a diskuzního fóra. Návrhy na vylepšení,struktura témat, návrhy nových apod. Případné návrhy pro komunitu jachting.info . :?

Ahoj, alffa
P.S.
von tam taky ten rimorajův příspěvek správně patřil. :D
No, chlapec byl asi natolik rozhořčen tou křivdou, že to fláknul do FAQ
Milos
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Reputace: 4
Kontaktovat uživatele:

Hyde Park

Příspěvekod Milos » čtv led 17, 2008 10:00 pm

Zalozme Hyde Park, kde sa moze - kdo chce, ako chce a s kym chce - vykecat na volnu temu.
Ked sa niekde strhne flamewar, alebo vykolaji sa off topics, tak sa diskuteri mozu presunut (resp. vykážu) do Hyde Parku.
:crazy: :( :mad: :gun: :whist: :P 8) :lol: :o :x :?
[marq=left]Kto bude mat zaujem a cas, bude to sledovat - kto nie - ignorovat.[/marq]
Strycek_Bidlo
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Strycek_Bidlo » čtv led 17, 2008 10:14 pm

Nevím, nebylo by to zbytečné plýtvání místem v databázi? :?
Pepa
moderátor

Příspěvekod Pepa » čtv led 17, 2008 10:30 pm

jenda píše: ...jinak naprosto souhlas, ze tohle tema je celkem o .... jeden clovek nepochopi situaci na tomhle webu, vypusti vykrik do tmy a z toho takovahle snura....

Ano Jenodo. to může být jedna možnost, ta jednodušší, lehce zvládnutelná. To už nehovořím o vaší spontální a jednoznačné podpoře. Díky za ni. Já to vnímám tak, že vy už nebráníte nějaký web, ale vy všichni jste tento web a bráníte sami sebe.

Je tu však ještě jedna možnost. Nemusí to být vždy zbloudilec jež nepochpil situaci. Dobře si přečtěte první reakci Pepíka. Nechtěl jsem ten brilantní úsudek příliš zdůrazňovat, ale v této chvíli se to zdá vhodné. Vzpomeňte sami na sebe, na první půlhodinu na tomto webu. Dokázali jste se za první půlhodinu zorientovat, zjistit co a jak, co lze a nelze a představte si, že by jste ještě takto ostře napadli celý web ?? Tedy nemusí být jenom zbloudilci, co nepochopili situaci.
Tedy pokud to nebyl zbloudilec, troufnu si říci, že vaše rychlé reakce a jednotný postoj vykonal své a nám to nesmírnfě pomohlo a vždy pomůže, víc než si vůbec dovedete představit. To myslím smrtelně vážně a troufnu si říci, že mluvím za celou administraci.
Není nutné reagovat a už vůbec rozebírat tento můj příspěvek. Jen si jej zapamatujte
a pokud to bude nutné, vzpomeňte na tu vozovou hradbu, jež jste dokázali vytvořit.
Končím PŠM ;)
Pepa

Zpět na