Je to tu jak ve vězení

Vše kolem webu a diskuzního fóra. Připomínky a kritika (i pochvala). Návrhy na vylepšení,struktura témat, návrhy nových apod. Případné návrhy pro komunitu jachting.info . Problémy s přihlášením a jiné potíže.

Moderátoři: MARIS, Pepa, david, smike, windward, vilma

prezident
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 0

Příspěvekod prezident » čtv led 17, 2008 11:47 pm

ALFA chvala, ja to tak hold citim. :good: a dakujem chvili a nahode ze som narazil na tento web a ludi co su tu, je mile vidiet ze nie si sam ,,poznaceny´´ :D
pietro070
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 0

Příspěvekod pietro070 » pát led 18, 2008 6:34 pm

To all,
po prečítaní príspevkov v tomto temate, mám pocit, že niekto úmyselne chcel dosiahnuť to, čo dosiahol "nás provokovať" a my všetci, týmto škodlivcom "skáčeme na lep". Sami vidíme, že to bol obyčajný "vykrik do tmy" ako to vo svojom príspevku presne pomenoval Pepa.
Doporučujem : Takéto nič nehovoriace príspevky prečítať (zasmiať sa) a nereagovať ! To je asi naschodnejšia cesta, aby sa takýto ľudia na nás (našom fore) zbytočne nezabavali ! Tak ako prišli aj odídu. Každá akcia, vyvoláva reakciu = nebudme ako oni, proste si ich nevšímajme ...

Mě to je naprosto jasné. Proto jsem sem nenapsal ani slovo. Jen sleduji rozhořčené reakce a v duchu vidím chechtajícího se autora původního příspěvku. Podobně jako na podzim, stejné chyby... Baharis
jerryx
Site Admin
Reputace: 87

Příspěvekod jerryx » pát led 18, 2008 9:12 pm

[mod="jerryx"]tak to uz by snad stacilo, uz jste se snad vykecali dosyta ... :bleble:
jakozto jeden z bacharu tohoto vezeni to ukoncuji :admin:

autorovi dekuji za plodny prispevek, mozna dostane samotku :lol:

ostatnim dekuji za podporu nam a sobe samotnym - mozna dostanete vychazky - jeste, ale musi zasednout vezenska rada - jenze jeste neni jmenovana - ..... - proste asi vychazky nebudou - ale musel jsem se pokusit za odmenu neco slibit :crazy:

takze se vratte pekne do cel ... a zavirame :cry:
[/mod]

Zpět na