Prodlouzeni prukazu MDCR "B"

Pořád stejný problém: kde a jaký průkaz na loď je potřeba, je či není uznáván atd.

Moderátoři: MARIS, Pepa, windward, vilma

Ludek
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 0

Prodlouzeni prukazu MDCR "B"

Příspěvekod Ludek » úte úno 12, 2008 12:19 pm

Jedna dobra zkusenost, tykajici se prodlozeni prukazu "B" a VHF,ktera mozna nekomu pomuze.

1.VHF - staci zajit na CTU, vyplnit zadost, zaplatit poplatek tusim 200,- kc a podat pres podatelnu. Vse vyridi do tydne a novy prukaz poslou postou.

2. MDCR "B"- staci zajit na Vltava-Yacht.MUDr.Igor Pinos(majitel Vltava Yacht) je akreditovany lekar MD pro prohlidky. Vse vyrizeno behem 15. min. Poplatek 300,- kc + 50,- kc kolek. Vse se posle na MDCR. Praxe se doklada kopii stranek jachtarske knizky.Prukaz je hotovy behem tydne. Je nutne si ho osobne vyzvednout,protoze se musi pred zatavenim do folie podepsat.

Vse absolutne bez jakychkoliv problemu a byrokracie.

Ludek
Baharis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 132
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Baharis » úte úno 12, 2008 1:42 pm

V podstatě ano, jen drobná nepřesnost.
Prováděl jsem to vloni a nebylo nutné, abych si pro průkaz jel osobně. Vše mě vyřizoval A.Morávek, já jen navštívil v Brně akreditovanou lékařku, vše co jsi psal předal Aleši. A průkaz mě pak došel poštou nezatavený domů. Podepsal jsem jej, zatavil a mám pocit že jsem ho naskenoval a kopii poslal na MDCR.
pecho
aktívní jachtař
aktívní jachtař

průkaz

Příspěvekod pecho » úte úno 12, 2008 1:44 pm

Já jsem to vše poslal poštou, prohlídku v místě bydliště (naštěstí tu je akredit. doktor) poslal jsem to poštou, připsal jsem, že to chci taky zaslat poštou, když to došlo podepsal jsem si to a dal si to zatavit. Žádný problém. To samé u ČTÚ. Zdraví Pecho
Ludek
návštěvník fóra
návštěvník fóra

Příspěvekod Ludek » úte úno 12, 2008 2:04 pm

Tak to je dobra sluzba pro mimoprazske!
Ludek
Bilardos
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Reputace: 3

Příspěvekod Bilardos » úte úno 12, 2008 8:07 pm

Ludek píše:Tak to je dobra sluzba pro mimoprazske!
Ludek

Dobrá služba to bude tehdy, když se zruší tato zbytečná nutnost.
Ludek
návštěvník fóra
návštěvník fóra

Příspěvekod Ludek » úte úno 12, 2008 8:49 pm

To:Bilardos

Nechtel bych aby muj prispevek zase dal podnet k diskuzi o ruznych typech prukazu a co se s nimi smi nebo nesmi.Jaky kdo ma nebo nema prukaz a co s nim dela je jeho, popripade jeji vec vcetne moznych nasledku.

Myslel jsem to jako zkusenost pro ty co prukaz MDCR maji, vyprsela jim platnost a chteji si ho prodlouzit.
To je vse.

Ludek
Libor
bez hodnocení
Reputace: 82
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » úte úno 12, 2008 9:06 pm

Pro ty co mají české papíry chystá Pepa Dvorský hlídacího psa -> automatickou připomínku na email. Protože jsou problémy se zapomětlivci a v případě opoždění byť o den není cesty zpátky => nové zkoušky, což je pro mnohé horší ne-li neprůchodné.

Bude to na webu www.kapitanskedoklady.cz - spuštěno právě dnes před malou chvílí ;)

Zpět na