johnson 9,9

Firmy, technika, servis, údržba, zkušenosti apod.

Moderátoři: Pepa, david, vilma

david
moderátor
Reputace: 114

johnson 9,9

Příspěvekod david » pát dub 04, 2008 1:46 pm

Tak došlo i na mě: nevíte někdo kde dohonit klikovku na 9,9 Johnsona? Hledal jsem na http://www.sterndrive.info/outboardmotor/index.html a tam jsem nenašel ani ten můj model 10BA79B i když tam jsou motory od roku 1936, nebo kolik a ani nabídku klikovek na nějaký jiný. Zřejmě je nevedou. Poptával jsem se různě ( Kus a tak) a zatím nic. Ta moje praskla před 14 dny a potupně jsem dopádloval. :(
A nebo kdyby někdo měl dobrý vršek z 9,9 , případně nějaký celý motor kolem 10 koníků.
Renda
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Reputace: 0

Marine

Příspěvekod Renda » pát dub 04, 2008 1:55 pm

Zkoušel jsi se zeptat na www.marine.cz ?
Ti Johnsony prodávají.
AdsBot [Google]

Příspěvekod AdsBot [Google] » pát dub 04, 2008 2:45 pm

david
moderátor
Reputace: 114

Příspěvekod david » pát dub 04, 2008 8:37 pm

Prolezl jsem to a nenašel. Především nemůžu najít ten svůj model. Tenhle můj je belgičan, ale v Evropě jsem taky nic. U Mariňáků jsem se poptal mejlem a v Po uvidím. Každopádně dík za pomoc. Navíc co jsem koukal na jiné 9,9 , tak by klika s ložisky vyšla kolem desítky. To se mi nezdá retnabilní páč vzápětí odejde něco jiného. Tak teda nevím. Sehnal jsem jednu starou, ale orezlou na středovám ložisku.Co to navařit práškem a přebrousit? Ale běhaj po tom jehly! Je nějaká zkušenost? :hmm:
Naposledy upravil(a) david dne pát dub 04, 2008 8:56 pm, celkem upraveno 1 x.
AdsBot [Google]

Příspěvekod AdsBot [Google] » pát dub 04, 2008 8:49 pm

Já mám motor taky z Belgie, ale měl jsem štěstí, na ishopmarine jsem našel i výrobní čísla belgická a tak tam kupuju v pohodě ND na svůj motor z roku 74. Podle mne budou díly většinou shodné a jde jen o to najít ten správný model, který bude jinak značený v US a belgické řadě. Jak jsem tam koukal, tak na Johnsna 9.9 dvouválec z roku 79 jsem tam kliku viděl. Třeba by tam poradili, lze tam zadat i dotaz. Já jsem s nimi už víckrát komunikoval a vždy reagovali rychle.

Zpět na