SELVA PIRANHA 9,9 HP

Firmy, technika, servis, údržba, zkušenosti apod.

Moderátoři: Pepa, david, vilma

Husky
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 349
Registrován: stř čer 10, 2020 7:13 pm
Reputace: 35
Bydliště: I.Chomutov, II. Rovanjska

Re: SELVA PIRANHA 9,9 HP

Příspěvekod Husky » stř kvě 17, 2023 10:03 pm

ahoj, máš pravdu
přihlasitelný dvoutakt už určitě neseženeš. Já 2T koupil v 2016 přihlášený i s gumenjakem, taky Zhongshen alias Selva, ale 18 hp el. start váha asi 35 kg. pro mé účely, ve spojení se skládacím gumenjakem, jako doplněk obytky dobrý. Pak jsem to v rámci inovace prodal a nechal dovézt z ČLR novou generaci téhož motoru a přihlášení bylo už docela vopruz, ale nějak jsem to dal díky čínskejm papírům s razítkem v exelu :mad: a navíc ten nový motor mně docela zákeřně vypek a táhli mně 30 kiláků do do domovskýho přístavu, to bylo na Orlíku. Šlo to do dobrýho servisu, ale tam se motorek choval slušně, chyt na první dobrou a zcela vzorně šel za plynem, takže závada nevyřešena. z toho plyne buď.. .., že čínská inovace není vždycky produktivní, nebo je to kus od kusu.
mám to do teď s novou technickou ještě na 8 let, ale nevěřím mu. je teď na ukrajinským gumenjaku u Hrvatskoj, ale jen k bóji, kde mám kajutovku a kolem komína s hostama na plážičky bo do kačáku nebo k obytce. plánuju v létě Ochrid

jestli chytneš slušnej kus, bude ti piraňka dobře sloužit, ale musíš vzít v potaz, že její nízká hmotnost je kompromis jednoho válce.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů